Ravnatelj KBC-a Split o preminuloj zaposlenici: Ne možemo reći da postoji veza s cijepljenjem
Predsjednik HLK Krešimir Luetić istaknuo je da je KBC Split od kolovoza opterećen pacijentima s COVID-19
Komentari 72
Čovječe nemože proći 10 dana da se negdje ne čuje da je mlada osoba stradala, ugrušak, srčani ili moždani, i to je vama sve normalno?
Booster po booster dok te neko od njih ne riješi problema. To im je izgleda plan.
Da li se zna što je "službeni" uzrok smrti i još koja pozadinska informacija?
A što možete reći?
Nema veze sa cijepljenje, kao ni tvoj intervju s mozgom
A zašto nam ne mogu reći da li ima veze sa boosterom?
Tipicna osoba na celu zdravstvenog sustavaNehuman,nazalost.Nemojte se cjepiti.Isti proizvode vakcinu,isti je testiraju,isti negiraju svaku odgovornost za bilo kakvu stetu.Da je sve ovo ok,oni bi nas zakonski natjerali da se vakcinisemo i zavrsili ovaj cirkus.I pedeset puta ako treba.I zarada bi bila ista.Netko svijesno dovodi u pitanje ljudske zivote.
Večernji briše sve tračeve dok portali pišu sve u šesnajst... Jedan od njih navodi još jednu dodatnu: Upitali smo ga je li točna informacija o nezadovoljstvu dijela osoblja na klinici na kojoj je pokojna sestra radila - neki su navodno odbili daljnje cijepljenje: "A to ne znam, nemam takvu informaciju.
koji klaunovi🤡🤡🤡meee meeee cetvrta booster doza je kljucna meeee meee🐑🐑🐑🐑
RH zdravstvo je poznato po vrlo visokoj profesionalnosti, brzom stručnom i transparentnom rješavanju svih prigovora na pogreške kod liječenja, nultoj stopi tolerancije prema nepotizmu i korupciji kako kod zapošljavanja, napredovanja, od pacijenata i farmaceutske industrije... Stoga sam zgrožen razinom nepovjerenja prema izjavi uvaženog liječnika koja se širi na ovom forumu..
Trebalo vam je 9 mjeseci da napravite obdukciju čovjeka iz Siska i pokazalo se da je umro od cjepiva.A ovaj mamlaz bez ikakve obdukcije svira o nekoj svojoj analizi smrti dotične doktorice. Što si ti analizirao,što...
Srami se prodana dušo. A da se nije cjepila tu bi odmah mogao reći da je zbog toga, srami se. Žao mi je svake osobe koja je napustila ovaj svijet to neka je jasno, no ljudi, vrlo jednostavno, postoji zlo. Čovječe trebate se odlučiti na koju ćete stranu. Nema srednje odluke, sredina je farizejština i hipokrizija. Tko je bez grijeha neka baci kamen prvi. Može se krenuti krivim putem, ali čovječe ne trebaš ostati na tom putu. Dobro znaš kome se uvijek možeš obratiti, tko te uvijek čeka raširenih ruku. Gospodin je jasno rekao - "Ne boj se. " Kad je On uz tebe, ma tko se usudi biti protiv tebe!!! Dakle moje pitanje svima Vama jest, hoćete li se odlučiti na stranu dobra - ljubavi, života, slobode, ili na stranu zla - kupljenih ljudi prodanih duša koje ga propagiraju i zla koje ne poznaje ove tri riječi i koje Vas želi porobiti? Na Vama je.
Ne mozemo reci da postoji veza izmedju šljive i vina ali ipak obore covjeka s nogu.
Bila je 34 godine stara, zvala se Tina (ili Dina) i umrla je od poslijedice booster doze, sa simptomima koje pokazuje vecina s problemima nakon 3 doze, krvnim ugruscima. Imala je probleme s utrnucem cijele desne strane tijela a posebno ruku, otisla na kavu i srusila se u kaficu. Odvedena je hitno na neurologiju, ugrusak iz mozga odstranjen je no drugi se "razbio" u tri dijela koji su dosli ponovo do mozga i zena je preminula.
Nama je savršeno jasno da ne smijete u javnom prostoru objaviti nikakve sumnje u mogućnost umiranja od cjepiva, kao što znamo i da kao liječnici sigurno ne možete biti toliko ograničeni da biste u potpunosti otklonili tu mogućnost. Niska procijepljenost je dokaz da ljudi ipak znaju misliti i da cijeli narativ oko propagiranja cijepljenja po svaku cijenu, izostanak poštene debate s argumentima i etiketiranje "neprijatelja" s oduzimanjem legitimiteta za fair-play raspravu proglašavanjem skeptika antivakserima vodi vašu agendu u propast. Sasvim je jasno da cjepiva nisu učinkovita, da su i opasna i da je ludost davati ih djeci i trudnicama. Dokle mislite igrati tu prljavu igru nanoseći nesreću tisućama ljudi s upropaštenim sudbinama, izgubljenim egzistencijama, životima i mentalnim zdravljem djece i adolescenata? Ovo nije pitanje postavljeno samo liječnicima, već i medijima koji pristaju na prostituciju morala i narodnih interesa...
Naravno, kome je uopće palo povezati "iznenada umro" i cijepljenje nedavno prije toga. Svi takvi slučajevi su čista slučajnost. To što doslovno nikad prije nije bilo toga, nije to baš bitno. Možda za 9 ili više mjeseci doznamo istinu.
Afer...kakve veze ima Bulj s ovim, ako je cijepivo učinkovito, mlada osoba s 3 doze , ne trebala biti zaštićena, a oni i dalje propagiraju , cijepljenje i samo cijepljenje. Ima li logike da se predlaže cijepljenje starijih od 65 65 god, ma koga će oni zarazit , niti su u radnom odnosu, niti se druže po kafićima i razno raznim događanjima, ali su očito teret mirovinskom fondu, pa ih trdba šta više procijepiti, pa tko preživi, preživi, a veliki broj nijh boluje od raznih autoimunih bolesti, zbog kojih se i ne preporuča cijepljenje.
Otkad se uzrok smrti utvrđuje "analizom"?
Ako me Huljić ne nagovori na cijepljenje... nitko neće.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Skupina od 57 vodecih svjetskih znanstvenika, lijecnika i medicinskih strucnjaka objavila je izvjesce u kojem se dovodi u pitanje sigurnost i ucinkovitost trenutacnih cjepiva protiv COVID-19 i poziva na hitan prekid svih programa cjepiva... Nazalost, ne mogu ostaviti link na web stranicu jer to je zabranjeno na ovom forumu.