Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 114
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Ograničavanje manjine
Povratak na članak

Premijer Milanović: Srednjoazijski koncept neće zaživjeti u Hrvatskoj

Kaže da to ne znači da ne poštuje tradiciju, ili katoličku tradiciju, "ali Republika Hrvatska se mora mijenjati".

Komentari 50

PU
pucirep
09:42 23.11.2013.

"Svima dajemo iste šanse, NAROČITO manjinama." ili "Sva su djeca u razredu jednako pametna, NAROČITO mali Zoki." , a može i ovako "Svi su u SDP-u jednako bezobrazni i bahati, NAROČITO Nenad Stazić..." Proturječno? Ma, neeee...

VL
Avatar __________
__________
10:18 23.11.2013.

Mislim da dosta onih koje on ovako brani često požele da ih radije ne brani...

VL
DU
Deleted user
16:30 23.11.2013.

Milanović je zelembać kojeg treba dobro išamarat i poslat u prvi razred osnovne škole da nešto nauči. Ako ga se uskoro nesmijeni može postati ko Sanader koji je bio nedodirljiv dok nije eksplodiralo.

VL
AS
asi2013
10:04 23.11.2013.

Kada je HDZ izglasao ćirilicu, SDP je glasao protiv ( u Vukovaru). Sada je on veliki borac za manjinska prava. Ima toga još?

VL
HD
hr.desnica= terminator.srbaiko
10:52 23.11.2013.

hmmmmm, Mmilanovicu ... bit ces i ti uskor manjina ...samo ne zasticena , nego ona koja krasi unutrasnjost Remetinca !

VL
Avatar Izvorni Pravi Hrvat
Izvorni Pravi Hrvat
07:41 23.11.2013.

Srednjoazijski koncept neće zaživjeti u Hrvatskoj jer su mnogi zavičajski uz Boga i domoljublje više istočno azijski nego srednjeazijski po ponašanju, djelu i jelu.

VL
ST
Stjepan
10:10 23.11.2013.

.....sjetim se ovom prilikom Zorana kad je Angeli, prigodom posjeta u Berlinu, nadobudno tumarao, kako je Europska Unija kao malo dijete koje je tek prohodalo i ona ga je samo bijelo gledala bez pogovora {nisam siguran ali valjda si je mislila u sebi,; s koje osnovice si ti poniknuo?}

VL
AP
apolon
11:15 23.11.2013.

E NEĆE...neće se Hrvatska, odnosno njezino društvo mijenjati prema nekoj kreiranoj slici u ponekoj partijskoj glavici!!! Odgovor ćete uskoro dobiti na referendumu preko 80% glasača glasat će ZA!!!o 80% glasača glasat će ZA!!!

VL
HD
hr.desnica= terminator.srbaiko
12:05 23.11.2013.

akmocemo , da si budala ?! Jesi , vjerovatno "dete" sa Iblerovog trga , koje prima dohodak za prosipanje idiotske ideologije po forumu , a prema napucima "crvenih " vodja... Ustav, zakon su doneseni na mandatu politickih povjerenika koji susu taj mandat dobili na izborima od gradjane ili izbornog tijela, dakle... Milanovic nije tu da provodi svoju volju nego da provodi i stiti interese "naroda" koji ga izabrao. Neznam kakvi smo mi taoci Vatikana i crkve ?! Da si pametan onda bi kuzio da smo taoci medjunarodnog bankarskog sustava kojem dugujemo milijarde , koje su opet producirali nesposobni politicari i drzavna uprava. Medjunarodni monetarni sustav ne kontrolira Vatikan nego neke skupine kojima je draa ova vlast, a i Goldstajn koji je isto jedan od te eminentne skupine masona i cionista... koji su si uzeli u naum izigravati boga i vladati svijetom! Jadan si ti kamocemo , no na moju srecu , a tvoju zalost , pravda je spora , ali svakog dostize i svatko dobije prema zaslugama... Zelim ti puno srece s trenutku kad te ta "pravda" ili onaj pravi Bog dohvati , mozda se sjetis ovih mojih rijeci !

VL
PE
Petro112
13:44 23.11.2013.

Milanović, zajedno sa svojom svitom, živi u svijetu odvojenom od naroda. On nema nikakvih egzistencijalnih problema, nije ih nikada ni imao niti će ih imati. Ignorira narod i njegove potrebe a zgraža se kad taj isti narod njega ignorira (viđenoo u Vukovaru). Taj isti Milanović, zajedno sa svojom klikom, udružili su se u zločinačku organizaciju zvanu Kukuriku koalicija te svojim djelovanjem ponižavaju narod, nameću nam svoju ideologiju kojom misle izbrisati naše povijesno naslijeđe u svim segmentima. Nastoje nas poniziti, kroz totalitarne medije (jedino su u njihovoj službi), ako ne prihvaćamo njihovu nenaravnu ideologiju. Nisu uspjeli ni njihovi očevi – neće ni oni.

VL
Avatar Hrvatski Pošteni Vitez
Hrvatski Pošteni Vitez
11:56 23.11.2013.

Srednjoazijski koncepti dobro mogu zaživjeti u Hrvatskoj i makar Zoran i njegova vlada dobro rade težko če promjenuti stare balkanske navike, djelo i jelo.

VL
ST
Stjepan
09:54 23.11.2013.

.....u Hrvatckoj glavnina ne pobjeđuje, vlast bira samu sebe i zato Hrvati bivaju ubijeni, podjarmljeni u domovini i prognani iz domovine! Mladi ne vide dobrih nakana od vlasti i zato odlaze iz domovine za koju je stradao i poginuo mnogi vojak u novijoj i staroj povijesti domovine Hrvatcke. Bez obzira na govornu razliku, najvelike dobre uspomene i materijalna dobra Hrvati imaju s Germanima i Latinima, i uz njih se bi morali na koncu konca povezati, da bi spasili ostatke ostataka nekad slavnog Hrvatckog Kraljevstva.

VL
AD
arsen.diklic
09:15 23.11.2013.

"Svima dajemo iste šanse, naročito manjinama" Može li se pridjev iste komparirati ? Onako usput to sa zaštitom manjina stvarno stoji, bogata manjina je stvarno maksimalno zaštićena.

VL
ZD
zdepar
15:08 23.11.2013.

milanoviću, pusti isprazne priče i prepucavanja drugim babama, primi se posla i gospodarstva , treba li prevoditi ovo ?

VL
Avatar Becarina
Becarina
13:30 23.11.2013.

Bizantski koncept. a ne srednjoazijski misli premijer . Hrvatska je srednja Evropa a Milanovic neka ide u Bizant ako mu treba . U Hrvatskoj ga nece imati.

VL
SA
sargu123
22:16 23.11.2013.

Milanović očito aludira na Putina. Samo jedno pitanje, je li se neki sjetio da radi Putinove 100 godišnje zabrane onog tzv." pride"-a istome uvede sankcije...... "no gas today......." .... :-) Naravno da nije. Bravo za Putina !

VL
KA
{kamocemo}
11:49 23.11.2013.

..Ne bojte se ozbiljiti sekularnu državu kakvu definira Ustav Republike Hrvatske. . Samo sekularna država garantira slobodu vjere i svjetonazora svim gradanima, i vecini i manjinama. Samo sekularna država omogucava poštivanje osnovnih ljudskih prava i toleranciju u društvu. A i. A i košta manje od konkordata. . Nema razloga da Hrvatska u 21.stoljecu bude talac niti Stolice/Vatikana niti Kaptola/ Hrvatske biskupske konferencije. .. Treba se oduprijeti presizanju crkve da ovlada hrvatskom državom i hrvatskim društvom u skladu sa svojim dogmama i ideologijom, inace nas ceka autokratska teokracija a ne pluralisticka demokracija. . Nije teško! . Jednostavno, zakone treba donositi u skladu s Ustavom Republike Hrvatske i osigurati provodenje i Ustava i zakona...

VL
Avatar čarobni prah
čarobni prah
22:33 22.11.2013.

Zoki Zoki plavooki

VL
KA
;kamocemo;
09:01 23.11.2013.

. . BRAVO..!!...Premijeru..!! . ..Ne bojte se ozbiljiti sekularnu državu kakvu definira Ustav Republike Hrvatske. . Samo sekularna država garantira slobodu vjere i svjetonazora svim gradanima, i vecini i manjinama. Samo sekularna država omogucava poštivanje osnovnih ljudskih prava i tolerancijutoleranciju u društvu. A i košta manje od konkordata. . Nema razloga da Hrvatska u 21.stoljecu bude talac niti Stolice/Vatikana niti Kaptola/ Hrvatske biskupske konferencije. .. Treba se oduprijeti presizanju crkve da ovlada hrvatskom državom i hrvatskim društvom u skladu sa svojim dogmama i ideologijom, inace nas ceka autokratska teokracija a ne pluralisticka demokracija. . Nije teško! . Jednostavno, zakone treba donositi u skladu s Ustavom Republike Hrvatske i osigurati provodenje i Ustava i zakona...

VL
PE
pejic
22:13 22.11.2013.

Uzmite se Biznisa Krampa i Lopate a ne Referenduma i principa. Svi cemo bolje zivjeti.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.