Premijer Milanović: Srednjoazijski koncept neće zaživjeti u Hrvatskoj
Kaže da to ne znači da ne poštuje tradiciju, ili katoličku tradiciju, "ali Republika Hrvatska se mora mijenjati".
Komentari 50
Mislim da dosta onih koje on ovako brani često požele da ih radije ne brani...
Milanović je zelembać kojeg treba dobro išamarat i poslat u prvi razred osnovne škole da nešto nauči. Ako ga se uskoro nesmijeni može postati ko Sanader koji je bio nedodirljiv dok nije eksplodiralo.
Kada je HDZ izglasao ćirilicu, SDP je glasao protiv ( u Vukovaru). Sada je on veliki borac za manjinska prava. Ima toga još?
hmmmmm, Mmilanovicu ... bit ces i ti uskor manjina ...samo ne zasticena , nego ona koja krasi unutrasnjost Remetinca !
Srednjoazijski koncept neće zaživjeti u Hrvatskoj jer su mnogi zavičajski uz Boga i domoljublje više istočno azijski nego srednjeazijski po ponašanju, djelu i jelu.
.....sjetim se ovom prilikom Zorana kad je Angeli, prigodom posjeta u Berlinu, nadobudno tumarao, kako je Europska Unija kao malo dijete koje je tek prohodalo i ona ga je samo bijelo gledala bez pogovora {nisam siguran ali valjda si je mislila u sebi,; s koje osnovice si ti poniknuo?}
E NEĆE...neće se Hrvatska, odnosno njezino društvo mijenjati prema nekoj kreiranoj slici u ponekoj partijskoj glavici!!! Odgovor ćete uskoro dobiti na referendumu preko 80% glasača glasat će ZA!!!o 80% glasača glasat će ZA!!!
akmocemo , da si budala ?! Jesi , vjerovatno "dete" sa Iblerovog trga , koje prima dohodak za prosipanje idiotske ideologije po forumu , a prema napucima "crvenih " vodja... Ustav, zakon su doneseni na mandatu politickih povjerenika koji susu taj mandat dobili na izborima od gradjane ili izbornog tijela, dakle... Milanovic nije tu da provodi svoju volju nego da provodi i stiti interese "naroda" koji ga izabrao. Neznam kakvi smo mi taoci Vatikana i crkve ?! Da si pametan onda bi kuzio da smo taoci medjunarodnog bankarskog sustava kojem dugujemo milijarde , koje su opet producirali nesposobni politicari i drzavna uprava. Medjunarodni monetarni sustav ne kontrolira Vatikan nego neke skupine kojima je draa ova vlast, a i Goldstajn koji je isto jedan od te eminentne skupine masona i cionista... koji su si uzeli u naum izigravati boga i vladati svijetom! Jadan si ti kamocemo , no na moju srecu , a tvoju zalost , pravda je spora , ali svakog dostize i svatko dobije prema zaslugama... Zelim ti puno srece s trenutku kad te ta "pravda" ili onaj pravi Bog dohvati , mozda se sjetis ovih mojih rijeci !
Milanović, zajedno sa svojom svitom, živi u svijetu odvojenom od naroda. On nema nikakvih egzistencijalnih problema, nije ih nikada ni imao niti će ih imati. Ignorira narod i njegove potrebe a zgraža se kad taj isti narod njega ignorira (viđenoo u Vukovaru). Taj isti Milanović, zajedno sa svojom klikom, udružili su se u zločinačku organizaciju zvanu Kukuriku koalicija te svojim djelovanjem ponižavaju narod, nameću nam svoju ideologiju kojom misle izbrisati naše povijesno naslijeđe u svim segmentima. Nastoje nas poniziti, kroz totalitarne medije (jedino su u njihovoj službi), ako ne prihvaćamo njihovu nenaravnu ideologiju. Nisu uspjeli ni njihovi očevi – neće ni oni.
Srednjoazijski koncepti dobro mogu zaživjeti u Hrvatskoj i makar Zoran i njegova vlada dobro rade težko če promjenuti stare balkanske navike, djelo i jelo.
.....u Hrvatckoj glavnina ne pobjeđuje, vlast bira samu sebe i zato Hrvati bivaju ubijeni, podjarmljeni u domovini i prognani iz domovine! Mladi ne vide dobrih nakana od vlasti i zato odlaze iz domovine za koju je stradao i poginuo mnogi vojak u novijoj i staroj povijesti domovine Hrvatcke. Bez obzira na govornu razliku, najvelike dobre uspomene i materijalna dobra Hrvati imaju s Germanima i Latinima, i uz njih se bi morali na koncu konca povezati, da bi spasili ostatke ostataka nekad slavnog Hrvatckog Kraljevstva.
"Svima dajemo iste šanse, naročito manjinama" Može li se pridjev iste komparirati ? Onako usput to sa zaštitom manjina stvarno stoji, bogata manjina je stvarno maksimalno zaštićena.
milanoviću, pusti isprazne priče i prepucavanja drugim babama, primi se posla i gospodarstva , treba li prevoditi ovo ?
Bizantski koncept. a ne srednjoazijski misli premijer . Hrvatska je srednja Evropa a Milanovic neka ide u Bizant ako mu treba . U Hrvatskoj ga nece imati.
Milanović očito aludira na Putina. Samo jedno pitanje, je li se neki sjetio da radi Putinove 100 godišnje zabrane onog tzv." pride"-a istome uvede sankcije...... "no gas today......." .... :-) Naravno da nije. Bravo za Putina !
..Ne bojte se ozbiljiti sekularnu državu kakvu definira Ustav Republike Hrvatske. . Samo sekularna država garantira slobodu vjere i svjetonazora svim gradanima, i vecini i manjinama. Samo sekularna država omogucava poštivanje osnovnih ljudskih prava i toleranciju u društvu. A i. A i košta manje od konkordata. . Nema razloga da Hrvatska u 21.stoljecu bude talac niti Stolice/Vatikana niti Kaptola/ Hrvatske biskupske konferencije. .. Treba se oduprijeti presizanju crkve da ovlada hrvatskom državom i hrvatskim društvom u skladu sa svojim dogmama i ideologijom, inace nas ceka autokratska teokracija a ne pluralisticka demokracija. . Nije teško! . Jednostavno, zakone treba donositi u skladu s Ustavom Republike Hrvatske i osigurati provodenje i Ustava i zakona...
Zoki Zoki plavooki
. . BRAVO..!!...Premijeru..!! . ..Ne bojte se ozbiljiti sekularnu državu kakvu definira Ustav Republike Hrvatske. . Samo sekularna država garantira slobodu vjere i svjetonazora svim gradanima, i vecini i manjinama. Samo sekularna država omogucava poštivanje osnovnih ljudskih prava i tolerancijutoleranciju u društvu. A i košta manje od konkordata. . Nema razloga da Hrvatska u 21.stoljecu bude talac niti Stolice/Vatikana niti Kaptola/ Hrvatske biskupske konferencije. .. Treba se oduprijeti presizanju crkve da ovlada hrvatskom državom i hrvatskim društvom u skladu sa svojim dogmama i ideologijom, inace nas ceka autokratska teokracija a ne pluralisticka demokracija. . Nije teško! . Jednostavno, zakone treba donositi u skladu s Ustavom Republike Hrvatske i osigurati provodenje i Ustava i zakona...
Uzmite se Biznisa Krampa i Lopate a ne Referenduma i principa. Svi cemo bolje zivjeti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"Svima dajemo iste šanse, NAROČITO manjinama." ili "Sva su djeca u razredu jednako pametna, NAROČITO mali Zoki." , a može i ovako "Svi su u SDP-u jednako bezobrazni i bahati, NAROČITO Nenad Stazić..." Proturječno? Ma, neeee...