Prekršajne prijave protiv aktivista koji su jajima gađali zgradu Ministarstva
Kriminalističkim istraživanjem, obavljenim razgovorima i prikupljenim informacijama utvrđeni su počinitelji, 46-godišnjak, 32-godišnjak te dvije 39-godišnjakinje, koji su po dovršetku istrage pušteni iz službenih prostorija policije
Komentari 32
Kulturnjaci u savezu s aktivistima i civilnim udrugama. To je jedino što znaju raditi. Baš me zanima tko je kupio jaja.
Aktivisti,čitaj probisvjet
Hijene populisticke! Koriste svaku priliku i nista im nije sveto.
ti tzv. aktivisti ili nehljebovići ništa drugo i ne znaju. frajer se htio promovirati u javnosti i sad dobio prijavu i pritvor. jasno ko sunce da mora platiti čišćenje vrata, jer što su mu vrata skrivila?! taj čak ne razlikuje vrata od ministra, toliko ga je njegova stranka zaludila. da ovo nije učinio nikad nitko u hrvatskoj ne bi ni čuo za njega! za njega je i negativna promocija dobra promocija! frajer i pol, nema što! što sve majka rodi, bože sveti!
Aktivisti zeljni samopromovisanja ni nezna zasto je tamo
eh ,da pitam,, a hoce li im se sudit u osjeku?? tamo su navodno najbolji suci,i najposlusniji,, u drzavi,,? i uopce nema korupcije,niti veza ikakvih niti pritiska,,)))))))
jaja xl ili s ?.....skupo grudanje .....i neefikasno ! Ne čuju dobro...
Revolucija pocinje sa jajima a zavrsava sa puskom
Dobro da nisu kresnuli i koju bombu!
Baš zanimljivo! Takve prosvjednike uhvate,dok kažeš"KEKS" a neke lpine i Saborske "pretvarače" nikako do njih....dođete nadomak,ali ih stjerati u "gaajbu" velik je rizik i odgovornost.
ma te aktiviste treba na prijeki sud i na dugotrajnu kaznu zatvora uz tezak rad,, mislim da bi to fino pokazalo koji je zapravo pravac kretanja ove drzave ))))
tu su revni kod lopova se to sve uspori i čeka zastara,mamiće,glavaše todoriće odugovlače dok ne odu u rvata
A prijave protiv nesposobnog ministra????
ma naravno,,)) treba ga pratit svakodnevno,,upadat u stan ili kucu ,ne prije ponoci,, i napadat ga i pretresat i po ulici kad ide,,)))) eto onda ce bozinovic bit bas kako sebe sam zamislja,,))))) inaravno,sad zato kujundzicu treba podignut placu za kojih 50-ak posto jermuje sigurno tesko slusat" uvrede" i pozive na ostavku,,a on nevin,,)))) ko mara pod rukom,,
Krivi objekt gađanja/gađenja.
Koliko je Kujunđžić kukurikao malo je jaja i dobio !!!!!
Moze ( bar teoretski) prijava protiv HDZovca, SDPovca...koji uspili napravit hrvatsku najsiromasniju drzavu EU? Odgovor je jasan. U demokratiji to nije moguce jer to nije demokratski.
HDZ ovce aktivne u davanju minusa kada je u pitanju kritiziranje HDZSDP masona u službi EU .
Znači ekipa brielskog ćate Plenkovića i njegovi uhljebi su se jako uplašili ovoga prosvjeda jer to može biti gruda snijega koja će pokrenuti lavinu prosvjeda protiv uništavatelja i krvopija Hrvatske.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dakle, neki aktivisti, nećemo reći koji i čiji, iskoristili su smrt radi vlastite promocije.