Predsjednica Grabar-Kitarović u rukometnom dresu navija za Čilića, stigao i Plenković
Na meč Marina Čilića i Juana Martina del Potra predsjednica Grabar-Kitarović stigla je u navijačkom dresu hrvatske rukometne reprezentacije
Komentari 38
A gdje je Pernar ? A Cacic opet spava ...
srbi opet na aparatima,Kolinda u dresu svoje(i moje)reprezentacije.
Najviše voli dizati noge.
Uglednici?
Nasa kraljica.uviijek ju je lijepo vidjeti!
Gospodo novinari nasaPredsjednica navija u Hrvatskom Dresu nema niti je uopce vazno dali rukometni dali nogometni ili neki drugi vazno je da ke dres HRVATSKI kako vam jos to nije asno ili ne znate sto da napisete tako se voli i predstavlja HRVATSKA
Sani a koliko si ti pokvaren da ti pitas nasu predsjednicu HR a ti mozes preko dunava
jeftino skupljanje bodova na racun hrvatskog sporta.nek pokazuje domoljublje otvaranjem novih radnih mjesta,zaustavljanem iseljavanja nego glumeci
A kaj ona misli da bu s tim sličicama zasjenila skandal o kojem su se ovih danas raspisali svjetski mediji ?Slikavanje uz zastavu koja nije službena zastava moderne RH nego je bila zastava NDH.Ona HR svrstava uz poražene i mračnee snage iz drugog svj. rata?Pa kaj je njoj?Na sve strane pišu da se slikala uz naci simbol...Izrael je posebno zgroženi z tom slikom ali i z pojašnjenjem njezinog ureda da u toj sliki ne vide ništ sporno..Od ovog ju ne opere ni tuš z svetom vodom u Međugorju.
Nije sporno da nosi dres i navija za naše športaše koji pronose slavu naše Domovine. Sporna je nemušta politika koju vodi. Ali i takva je bolja od Plenkovića.
Sutra na arbajt i pranje guzica svabama. Eh zivote a obecala je zaustavit odljev mozgova
Poslje tenisa natrag u visoku.
Najbolja poslije Franje !, i on bi je glasao
...i gazimir je iza...
Uz KGK muškom svijetu nikad nije dosadno gospođa se rado smije počela i noge dizat do ljeta bi mogla reklamirat domaće kupaće kostime
Turci bi rekli: baksuzluk!
opet su je savjetnici krivo savjetovali,pa umjesto teniskig dresa,obukla rukometni,kao i pred par dana kad je izjavila da kanada oskudijeva zemljanim bogatstavima
Nisu baš sakupili mnogo jeftinih bodova danas.
a gdje su karamrako,hasanbegović i mali bujanec
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mozda ce Srbima biti sporan i dres koji nosi...