Policija nasilno izbacila djelatnika iz fast fooda, on završio na Hitnoj?
Policajci su došli do pulta za narudžbe i tražili djelatnika osobnu iskaznicu nakon dojave o preglasnoj glazbi
Komentari 175
Uniforma ti daje neku prednost i prava nad običnim ljudima. Zar je puno tražiti malo ljubaznosti, pristojnosti i strpljenja prema građanima?? Meni je muka kad ih vidim, nisu mi nikad pomogli, samo kažnjavali.
Ekipica je malo tulumarila, pozvana je policija. U međuvremenu su stišali muziku i kada je došla murija pravili su se grbavi. Da su ostali samo grbavi, policija bi otišla i nastavili bi se zekat ali kada se ideš pravit pametan onda završiš u bajbukani. Da su ga baš trebali privest, nisu. Da je bio bezobrazan - je. Ali bolje da prenoći u bajbukani nego da ga je sanitarac opleo sa 20.000kn kazne. Ovako može nastaviti raditi uz malu besplatnu reklamu.
Kad ti policija nesto jaze onda je to bog zakon i sudbina ako si cist i pometan slusaj i uradi sta ti se kaze.Sve ostalo lisice stanica i pendrekana klosari .Sta bi vi policiji zapovijedali m.v.j. klosarsku .
Dobro je prošao. Ako ga traže osobnu iskaznicu, njegova obveza kao građanina jest dati je na uvid. Za vrijeme vladavine druga Tite dobio bi porciju pendrečenja od koje bi danima mokrio krv.
U Americi bi dobio metak u čelu da se ogluši na policijsku naredbu. Taman da su i došli bezveze bio je dužan prekinuti posao i pokazat dokumente.
Obostrani primitivizam i inaćenje. Mislim da policajci ipak nisu trebali stati u red za narudžbe:).
Pogleda sam video i moje osobno mišljenje je malac pomalo ignorantski prišao policiji. Ona mala se zaletila na policajca , a pri odvođenju su bila neukusna dobacivanja. Mislim da su policajci bili i preblagi, jer omalovažavati i vrijeđati policiju nije nigdje dozvoljeno.
Bravo za policiju, tako treba.
Probaj u Americi reci muriji...budem kasnije pricekajte
Ovaj lik misli da policija treba čekati u redu da bi ga legitimirali... HAHAHAHA Policija isto nije u pravu ali zbog drugog razloga, jer su došli na intervenciju samo zato jer u blizini tog restorana vjerojatno stanuje neki bogataš sasa dobrim vezama ili političar domoljub.
Zar je tome idiotu iz fast fooda toliki problem bio stišati muziku?! Policija to mora gazit nemilo! Volim američke policajce jer su odlični strijelci.
Najjaci su mi ivi koni dobacuju. Ma pendrekom po lampama pa da vidis reda. Seronje zadarske.
Sve je zakuhao ovaj mladi nadobudni krkan. Sav si je super i nadam se da su mama i tata ponosni na njega. Takva policija nama ne treba. Treba ih tužiti za maltretiranje na radnom mjestu jer nije baš ništa skrivio.
Hrvatsko zajedništvo..krkanski grad pun kamenjaraca
Trebali su ga još par puta s pendrekom tek toliko da drugi put ne pametuje ako ga pitaju za osobnu a i nju takodjer ..ne jako al onak po nogicama da se ne mješa di netreba i da ne glumi frajericu !
Super.... čovjek se bahatio, pa platio... no pitam ja sebe kakva je to policija koja izlazi na dojavu o glasnoj glazbi, jel to dojavio neki šef ili neki lokalni HDZovac... jer koliko znam, osobno, MUP ne izlazi na poziv u pomoč ako nije bilo fizičkog nasilja, netko ti prijeti da če te ubiti i sl. ako te nije lupio murje nema, znači drugi put prijaviti da pušta glasno glazbu, eto ih, a ne da ti prijete životom... živa istina...
Nek to proba u nekoj drugoj državi. Dobio bi elektrošokerom i još pritvor i suca!
Policija je ispravno postupila ako se radi o narodnjačkoj glazbi a ako su zvuci mediterana sigurno ne !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
milicija trenira strogoću