Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 178
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Razlog preglasna glazba
Povratak na članak

Policija nasilno izbacila djelatnika iz fast fooda, on završio na Hitnoj?

Policajci su došli do pulta za narudžbe i tražili djelatnika osobnu iskaznicu nakon dojave o preglasnoj glazbi

Komentari 175

Avatar raco
raco
08:27 26.07.2018.

milicija trenira strogoću

VL
Avatar MaloVitra
MaloVitra
11:37 26.07.2018.

Uniforma ti daje neku prednost i prava nad običnim ljudima. Zar je puno tražiti malo ljubaznosti, pristojnosti i strpljenja prema građanima?? Meni je muka kad ih vidim, nisu mi nikad pomogli, samo kažnjavali.

VL
HE
hewlett
14:38 25.07.2018.

Ekipica je malo tulumarila, pozvana je policija. U međuvremenu su stišali muziku i kada je došla murija pravili su se grbavi. Da su ostali samo grbavi, policija bi otišla i nastavili bi se zekat ali kada se ideš pravit pametan onda završiš u bajbukani. Da su ga baš trebali privest, nisu. Da je bio bezobrazan - je. Ali bolje da prenoći u bajbukani nego da ga je sanitarac opleo sa 20.000kn kazne. Ovako može nastaviti raditi uz malu besplatnu reklamu.

VL
TB
taras.buljba
14:01 25.07.2018.

Kad ti policija nesto jaze onda je to bog zakon i sudbina ako si cist i pometan slusaj i uradi sta ti se kaze.Sve ostalo lisice stanica i pendrekana klosari .Sta bi vi policiji zapovijedali m.v.j. klosarsku .

VL
Avatar Ujkan
Ujkan
13:55 25.07.2018.

Dobro je prošao. Ako ga traže osobnu iskaznicu, njegova obveza kao građanina jest dati je na uvid. Za vrijeme vladavine druga Tite dobio bi porciju pendrečenja od koje bi danima mokrio krv.

VL
KG
KG002
14:33 25.07.2018.

U Americi bi dobio metak u čelu da se ogluši na policijsku naredbu. Taman da su i došli bezveze bio je dužan prekinuti posao i pokazat dokumente.

VL
DU
Deleted user
13:47 25.07.2018.

Obostrani primitivizam i inaćenje. Mislim da policajci ipak nisu trebali stati u red za narudžbe:).

VL
TR
tramontana
17:46 25.07.2018.

Pogleda sam video i moje osobno mišljenje je malac pomalo ignorantski prišao policiji. Ona mala se zaletila na policajca , a pri odvođenju su bila neukusna dobacivanja. Mislim da su policajci bili i preblagi, jer omalovažavati i vrijeđati policiju nije nigdje dozvoljeno.

VL
TR
treb
18:04 25.07.2018.

Bravo za policiju, tako treba.

VL
Avatar Dr Evil
Dr Evil
22:50 25.07.2018.

Probaj u Americi reci muriji...budem kasnije pricekajte

VL
DU
Deleted user
14:56 25.07.2018.

Ovaj lik misli da policija treba čekati u redu da bi ga legitimirali... HAHAHAHA Policija isto nije u pravu ali zbog drugog razloga, jer su došli na intervenciju samo zato jer u blizini tog restorana vjerojatno stanuje neki bogataš sasa dobrim vezama ili političar domoljub.

VL
VA
vapor
22:36 25.07.2018.

Zar je tome idiotu iz fast fooda toliki problem bio stišati muziku?! Policija to mora gazit nemilo! Volim američke policajce jer su odlični strijelci.

VL
Avatar ilija.pravednik
ilija.pravednik
20:07 25.07.2018.

Najjaci su mi ivi koni dobacuju. Ma pendrekom po lampama pa da vidis reda. Seronje zadarske.

VL
MI
mislav22
13:43 25.07.2018.

Sve je zakuhao ovaj mladi nadobudni krkan. Sav si je super i nadam se da su mama i tata ponosni na njega. Takva policija nama ne treba. Treba ih tužiti za maltretiranje na radnom mjestu jer nije baš ništa skrivio.

VL
SN
SNV
13:30 25.07.2018.

Hrvatsko zajedništvo..krkanski grad pun kamenjaraca

VL
HH
Hrvoje Hrk !!
15:46 25.07.2018.

Trebali su ga još par puta s pendrekom tek toliko da drugi put ne pametuje ako ga pitaju za osobnu a i nju takodjer ..ne jako al onak po nogicama da se ne mješa di netreba i da ne glumi frajericu !

VL
Avatar future Gohan
future Gohan
14:57 25.07.2018.

Super.... čovjek se bahatio, pa platio... no pitam ja sebe kakva je to policija koja izlazi na dojavu o glasnoj glazbi, jel to dojavio neki šef ili neki lokalni HDZovac... jer koliko znam, osobno, MUP ne izlazi na poziv u pomoč ako nije bilo fizičkog nasilja, netko ti prijeti da če te ubiti i sl. ako te nije lupio murje nema, znači drugi put prijaviti da pušta glasno glazbu, eto ih, a ne da ti prijete životom... živa istina...

VL
DU
Deleted user
22:52 25.07.2018.

Nek to proba u nekoj drugoj državi. Dobio bi elektrošokerom i još pritvor i suca!

VL
Avatar Mica Trofrtaljka
Mica Trofrtaljka
13:48 25.07.2018.

Policija je ispravno postupila ako se radi o narodnjačkoj glazbi a ako su zvuci mediterana sigurno ne !

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.