Policija nasilno izbacila djelatnika iz fast fooda, on završio na Hitnoj?
Policajci su došli do pulta za narudžbe i tražili djelatnika osobnu iskaznicu nakon dojave o preglasnoj glazbi
Komentari 175
Svaki gradjanin duzan je predociti osobnu iskaznicu na zahtijev policije. To je zakon i dao Bog da se vise stuje.
Treba ubiti boga u svakome tko pošteno radi i plaća porez, ipak je ovo država za kriminalce!
Policija bi u turističkom kraju ipak trebala biti obazrivija u postupanju, svako prekoračenje ovlasti ionako danas završi u medijima što nam donosi negativnu turističku reklamu.
Mislim strašno...svi radimo da bi policajci dobili plaću, a njihovo postupanje tjera na razmišljanje ...Koga oni štite, i nije li tu možda rijeć o prijavi konkurencije ? Uglavnom morali bi imati više pristojnosti.
I opet Zadar i zadarska policija. Do kad više?
Pa hejteri koji osuđujete djelatnike očito zaslužili odnos zajednice kakav je policija pokazala prema djelatniku. Policajac je ušao u prostor koji je namjen djlatnicima koji imaju zdravsteno uvjerenje kako mogu raditi sa hranom. Policajac je ponizio djelatnika prekidajući ga u radu a nije imao opravdanje za to, nikome nije bio život ugrožen. Kad je momak završio sa strakom počeo je surađivat, rezultat je prisilno privođenje. Čiji interes je zatvaranje objekta možda to znaju ova dva policajca i koliko su za to plaćeni. Čak i milicija nekad ako je htjela nekom utvrđivati identitet na radnom mjestu morala je prije iskazati iskaznicom i reći razlog, to pravilo važi i danas. Previše puta sam vidio ljude koji su posudili uniformu od brata, susjeda ili rođaka i tako pokušali ući na koncert ili utakmicu bez ulaznice. E ova dvojica mi liče na takve po načinu postupanja. A ovih dvoje mladih ljudi, pratit ću što će se dogoditi, neka uzmu čak i prosječnog advokata i podnesu prijavu, pošto se radi o službenim osobama država mora pokrenut postupak i siguran sam u uspjeh i još odštetu mogu dobiti. Postoji snimak postupanja koji nije napravila policija a morala bi. Samo to nisu napravili jer su očito došli izazvati incident. Kao bilo vše prijava pa nisu mogli ništa uradit za svog naručitelja e onda treba incident pa valjda se vjeruje policiji. Pa nisu to šerifi na divljem zapadu nego trebali bi biti policajci.
Za koliko decibela je bila preglasna glazba?! Kako su ova dva policajca to utvrdili i kako bi oni to dokazali na sudu. Ustavno pravo na slobodu i rad je prekršeno!
puna potpora hrvatskoj policiji..trebala bi biti još oštrija....
Pametnjaković, htio ih je poniziti, "neka malo čekaju, papci". E, pa nije tako, (pre)dobro je i prošao. Policija je prioritet, a ne zadnja rupa na svirali i kad te policija nešto (na što ima pravo) traži, onda joj to i daš, a ne da ih "staviš na čekanje". U Americi bi se već tresao na podu pod elektrošokerom.
Bravo za policiju, nema rasprave sa krkanom. Molim osobnu, izvol'te, hvala, dovidjenja.
mulci misle da mogu sto hoce...udri bagru!!!
Da je postupao kako su mu rekli nista se nebi dogodilo.....valjda je covjek umoran od rada za ionako malu placu pa mu je pasalo da ga privedu da se odmori
Tako treba. Red se mora znati .da je tak glumio majmuna u Americi razbili bi ga da ga ni majka ne bi prepoznala. Predobro je prošao .
Ovo mi sve više liči na neku namještaljku. Najprije, ako je dečko bio za šankom i bio zauzet dokazuje da je na svom radnom mjestu. Policajac je trebao u tom momentu imati više razumijevanja i drugačije postupiti. Najprije pronaći vlasnika ili pričekati koji minut da dečko da iskaznicu. Ovako izgleda kao prepad, kaubojski, što ustvari i jest.
Kad ti se policajac obrati to je prioritet
Smeća,uhljebi,sramota Hrvatske i neljudi! ......... za ovakvo uhićenje treba sudski nalog budući da mladić nije bio ugroza za policajce, a najvjerojatnije ni za okolinu.. ako je po srijedi samo remećenje jrim mali bi ih trebao tužiti za prekoračenje ovlasti, odnosnoo zlouporabu iste, a vlasnik lokala za neovlašten upad na privatno vlasništvo
Dakle,pravilnik o policijskom postupanju nalaže da policijski službenik građanina prilikom legitimiranja doziva sa kromanjonskim "dođi vamo" i "poslušaj što ti je reka". ....Inače je policija u hrvata puna ovakvih neandertalaca koji su za kulturu "čuli" ali ovakvo postupanje je na razini kvartovskih doteplih sileđija i krimosa.....
policija mora imati veće ovlasti a ne da ih napada i vrijeđa tko se sjeti. SFRJ je bila zločinačka i genocidna tvorevina, ali za miliciju joj skidam kapu, kada bi ovakve bahate našli bilo bi pendrekom po svima dok ne legnu na pod, i nema leftardskih medija koji bi to onda osuđivali.
a sta su trebali čekati red na pultu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo je fenomenalno za turizam. Dajte još malo demonstracije kako se mlate ljudi bez razloga u "slobdnoj demokratskoj državi"