Plenković: Ovakva situacija ima i predizborne konotacije. Divjak: Na njemu je odluka
Plenković je prethodno već apelirao na sindikate obrazovanja da nastave dijalog i prekinu štrajkati, jer će zaposleni u osnovnom i srednjem školstvu u mandatu njegove Vlade garantirano imati 20 posto veću plaću.
Komentari 104
Vježbaj ti, vježbaj...
Povećaj i meni mirovinu za 20 posto.
Svake godine sve losiji i losiji rezultati drzavne mature a oni trazu vece place, pretpostavljam za dobro obavljen posao... Svaka cast iznimkama.
Ljudi traže ono što zaslužuju..spusti malo plaću uhljebima.
Svi se sjecamo braniteljskih prosvjeda i plinskih boca usred metropole u cilju rušenja tadašnje vlasti. Današnja Vlada može tim istim braniteljima po glavi skakat i ponižavat ih koliko hoće, a branitelji neće prstom mrdnut.
Koliko HDZ komentara...možda je predizborni, ali ne za neku stranku već protiv svih stranaka u RH koje već 25 godina ovu državu smatraju svojom imovinom, a sposobnima samo članove svojih stranaka. Dakle, svi nam se skinite s vrata...
plenki je dao 10 puta više love nego su sindikati tražili i nije riješio problem štajka vrlo amaterski od njega, kad će konačno početi preuzimati odgovornost ???!?!?!?
većina komentara su iz inozemstva koji misle kak je hdz nekakva hrvatska stranka!hdz=sdp=sdss!plenković i pupovac u koaliciji,a prije je bio pupovac sa milanovićem!kak je to moguće?sramota!
plenki se totalno pogubio, što bi sindikati morali raditi kad je 96% profesora i učitelja glasalo za nastavak štajka ?
sdp=hdz=sdss
Mudar vođa i lider bi od sindikata učinio saveznike ako je to predizborno konotirano kako veli nevrli "lider".
Predsjedniku osuđene zločinačke organizacije se tresu gaće. Vrijeme je plaćanja dugova. Nadam se.
ovo što traže sindikati je sića i to se bez problema može dati tak da štajk nema predizborne konotacije
Iznajmite šator od Glogoškog.
Strajk se mora nastaviti, sve dok gradjani ne budu imali place u skladu sa onima gore u Briselu, odnosno oko 20% razlike srednje place u odnosu na ''politicara''. Ne vidim zasto bi uciteljica Suica u Briselu imala 25 000 euraa placu, a uciteljica u Hrvastkoj 6000 kuna placu? Ne mogu postojati izabrani, vise rase i vise vrste, to smo gledali u nacistickoj Njemackoj, nauka je izbrisala pojam ''rasa'' iz svojih rijecnika, dakle izvolite regulirati place gradjanima u skladu sa placama politicarima u Briselu, inace izlazimo iz te fasisticke tvorevine visih i nizih rasa .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kaze Anemija na kvadrat ovaj štrajk ima predizborne konotacije. Imam pitanje za tebe Anemijo? Kako zoves ono šta su šatoraši napravili u sred Zagreba kad su ih pohodili popovi, Hdzovci, Karamarko, Čokolinda? Jeli to imalo predizborne konotacije ili je to bio mini drzavni udar u hdzovoj reziji???