Plenković: Reducirali smo ruske diplomate sa svih mogućih razina. Odgovor Rusije? Vidjet ćemo
Treba neko vrijeme da se napravi alternativni sustav opskrbe energentima, a to se ne može napraviti preko noći, kazao je
Komentari 47
Plenković: Reducirali smo uplašeni kao EU i američke sluge ruske diplomate sa svih mogućih razina. Odgovor Rusije? Vidjet ćemo šta če biti sa našom kompanijom Agrokor i koliko domačih balkanskih šljakera ćemo najuriti kao svoje sa nekadašnjeg svoga a sada našoga.
VL izvještava i ostaje krajnje neprecizan:"Razgovarali smo i o današnjim aktivnostima na Svjetski dan Roma gdje smo još jednom dali potporu. Izvijestili smo kolege o odluci koja je danas donesena, a to je reduciranje broja članova iz Rusije i o tome smo obavijestili njihove predstavnike. To je dio našega stava." Dali potporu kome, čemu?Izvijestili su koje kolege? Dio njegovog stava da se reducira broj članova iz Rusije. Članova čega? Tko su to "njihovi (tko su oni?) predstavnici (tko su ovi?)" iz predzadnje rečenice. O Romima se kod nas piše samo u crnoj kronici, izuzetno i kada netko mlad nastavi sa školovanjem. O Đurđevdanu nikad ništa. Svjetski Dan Roma je njihov veliki praznik i valjda su zaslužili da se o ovoj zavrzlami i njih i širu javnost obavijesti što je to što čini Plenkovićev stav kojega on naziva "dijelom našeg stava". Sebe, dakle, doživljava u množini. Roajalistički. Despotski u "presudi".
Lažni lajkovi :)
Bravo Hrvatska! Tako smo mali a Rusi nam nemogu ništa jer smo u Nato!
Cmizdrenje jugoša i rusofila ovdje zbog protjerivanja agresorske Rusije iz naše zemlje je nerazumljiva i žalosna! Nimalo solidarnosti sa žrtvom. Svaka čast Hrvatskoj na ovom činu. Bravo!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nato=debelo blato