Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 58
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ANDREJ PLENKOVIĆ
Povratak na članak

'Volio bih da oporba bude bezobrazna i bahata pa da se usudi ne glasati o Konvenciji'

"U ovom trenutku radimo na finalizaciji interpretativne izjave, dakle što se tiče stava Vlade, taj dokument će sigurno doći na sjednicu. Želimo usuglasiti njezin sadržaj i s partnerima", rekao je Plenković

Komentari 51

DU
Deleted user
13:16 20.03.2018.

Muškarac je muški rod. Žena je ženski rod. A što je srednji rod? Ono. Primjer za ONO: .OvNO.

VL
BA
barbika1
14:26 20.03.2018.

Ovaj s vragom suradjiva

VL
Avatar dobry
dobry
14:16 20.03.2018.

..."i civiliziranih standarda. Upravo u onom smjeru u kojem želim da hrvatsko društvo i država idu", poručio je."(Plenković). Koji civilizirani standardi!?? Ucjena sitnog lopova T. Sauche, totalna pljačka Agrokora, "sloboda" govora u Saboru, postavljanje Z. Marića za ministra, divlja koalicija sa Pupovcem i Vrdni lijevo-Vrdni desno, KATASTROFALNO PRAVOSUĐE (rak rana naših "civiliziranih standarda"), preživljavanje (pogotovu umirovljenika) i kontejner prehrana, oslobađajuće presude i otezanja sudskih procesa do besvjesti dokazanim lopovima-mafijašima i pljačkašima...Treba li jos!!?

VL
Avatar 123456
123456
13:06 20.03.2018.

debeloguzi anemičar bi trebal žurno do psihijatra, ak već nije kasno!

VL
AL
alphazulu99
14:48 20.03.2018.

Ovako je i Sanader bio bahat.

VL
Avatar Ribnik400
Ribnik400
17:52 20.03.2018.

Stvar je jasna: Besramni Plenković je svim silama zapeo za ratifikaciju Istambulske konvencije jer ako to ne prođe zbogom toliko željno mjesto za predsjednika u EU komisiji.

VL
Avatar Ribnik400
Ribnik400
17:58 20.03.2018.

Tko su članovi Nadzornog odbora i Časnog suda HDZ-a? Oni bi trebali pozvati tog napuhanog i umišljenog Plenkovića na raport zbog kršenja HDZ Statuta. A otkud njemu pravo uopće pomišljati da je jedino on mjerodavan u stvaranju liste na kojoj će se određivati kandidati za izbore? Pa nije HDZ njegova privatna prčija. Taj bahati Plenković stvarno pravi sprdačinu od HDZ-a. Ne mogu vjerovati da mu se nitko ne usudi suprotstaviti. Zar nitko pri vrhuški HDZ-a ne vidi da je ovo idealna prilika za prozvati Plenkovića i time postat utjecajan član pri konstituiranju novog vodstva u HDZ-u?

VL
GU
Gustirna
21:47 20.03.2018.

Sdp ce glasovati kao sto rade oni koji vide da politicki kostur plenkovic jedva hoda pod tretom IK ...i da glasaci koji ga mrze zbog prijevare mogu dati svoj glas sdp-u....

VL
HR
hrvatin
18:36 20.03.2018.

Kaze plenkovic da on ne vidi nista sporno u ovoj sotonskoj konvenciji!?To mu je valjda rekao onaj sto ga je pred tv kamerama ustipnuo za guzicu sprdajuci se s njim.Pod krinkom zastite zena podvaljeno je zlo za unistenje ljudsko roda koje negira naravne i Bozje zakone.Postojalo bi samo ovo dijete u srednjem rodu dok ne naraste i samo kaze da li je musko ili zensko!?Sodoma i gomora prihvacena od hrvatskih izdajnika za judine skude.AG Matos je sve pogodio prije vise od sto godina.Ako su sigurni da je ovo ono sto hrvatski narod zeli,zasto ne dopuste referendum?SDP koji mrzi i Boga i Hrvatsku,iskoristiti ce ovo da bi glasavsi protiv(a u biti oni su za ratifikaciju vise od ikog)dokazao da su oni bolji i moralniji od hdza samo da narod zagrize jeftini trik i dade njima glasove na izborima.

VL
DU
Deleted user
22:52 20.03.2018.

slijedeci izbori si pusiona momak!! otices u povjet...mozes jednom prevarit neces vise

VL
LK
lomas.kusic
08:18 21.03.2018.

Nisam protiv Instanbulske ali sam protiv Plenkovica.

VL
DR
droza
14:57 20.03.2018.

"Volio bih zato što netko, tko je imao prigodu to ratificirati i imao potrebnu većinu, nije to napravio tri godine, a sad pokreće čak i interpelacije i sad se na neviđeno prijete da neće glasati za to. Kakav kredibilitet mogu imati?" Na žalost, u pravu je.

VL
AV
Avaz
13:05 20.03.2018.

Presjedniče vlade traži kompromis s oporbom: smanj Vladu s 20 na 7-8 ministarstva, županije s 21 na 3 regije, općina s 500 na 100. Smanji skupu državu, smanji poreznu presiju, smanji iseljavanje itd..... A presjednik Vlade traži kompromis o novoj miljardi kuna koju će uzeti Hrvatskoj djeci i dati civilnim udrugama. Jad!!!!

VL
DR
droza
15:29 20.03.2018.

U IK-i nema rodne ideologije!

VL
PO
pointmaker
13:21 20.03.2018.

kaj je bilo??? opet nema većine ha plenkoviću:)!! Kakav je ova hdzovska vlada smijeh pa humoristična serija je manje smiješna! pljuju po pupovcu a ovo je treća vlada koju im drži, sanaderu je čak dao i ministra.

VL
AN
antonelić
15:03 20.03.2018.

" usmjereni na budućnost " žugelja potiho anemija ... dao nam je jesti , jer je spasio radna mjesta ... bili bi gladni da nije spasio turističku sezonu ... digao je bdp i penzije , digao je rejting i plaće ( uhljebima ) ... spasio je jasenovac od poplave velikih razmjera , spasio je split od požara , spasio je slav. brod od smrada , izgradio je most za čiovo ( treći put ) smanjio je pdv kao što je obećao ??? , ali je zato natukao javni dug rep. hrvatske na 310 miljardi kunjara , uveo je kurikulum u školstvo da mladi mogu lakše bježati prema irskoj ??? ..... ukratko veeeeliki uspjese hrske vlade na čelu s trilateralom ( anemija-pinokio-klimavica ) ...

VL
IK
ikbmibm
13:35 20.03.2018.

Sdp je imao tri god.za ratificirati IK,a nisu to učinili ?! Sada to odbijaju ?Licemijerni populizam i politikanstvo. Ne daj se Plenky !

VL
PR
propalismoFranjoskroz
13:04 20.03.2018.

a inače ovako kako stvari stoje,anemični si sam lagano otvara odstupnicu.Pa eto da ne ispadne opet da je pobjegao,kao u slučaju služenja vojnog roka ili sudjelovanja u domovinskom ratu,lijepo,elegantno si je pripremio napuštanje broda koji tone....

VL
BU
Buzdovan
13:21 20.03.2018.

Pa ljudi moji, danima se piše o toj IK i zaluđuje narod. Posljednjih dana ni slova o Agrokoru i ostalim katastrofama koje su dovele ovu državu do ruba propasti...moja Hrvatska u slobodnom padu.

VL
Avatar sindarela
sindarela
13:34 20.03.2018.

E nek' se smijuljko samo usudi biram Vrdoljaka SDP je već zaribao kad su nasjeli na Klema

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.