Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 193
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'NEMOJTE ŠUTJETI'
Povratak na članak

Peović: Nazvala me Martina Dalić, razgovor s njom je bio neugodan

Nakon ovog neugodnog razgovora radnicama i radnicima Podravke još jednom poručujem, nemojte šutjeti, kaže Peović

Komentari 82

BR
BrigitaM
08:59 04.07.2021.

Pa zakaj, dete drago, nisi iskoristila priliku i zamolila Dalićku da ti zaposli partnera (kad je već nezaposlen)? Ona bi ga stavila za direktora nečegaveć. Daj nazovi Dalićku i sredi to svom dečku.

VL
ČS
Čuvaj se senjske ruke
20:39 03.07.2021.

Podravkaši su mislili da gore od prethodnih šefova ne mogu dobiti. Kad ono- Martina!

VL
VO
volimnju
19:28 03.07.2021.

iste su obadvije

VL
AD
adminka
17:51 03.07.2021.

Skroz su nemaštoviti, stalno isti scenarij krađe državne imovine uz iste aktere.

VL
TU
Tutlek1234
16:59 03.07.2021.

Dalićka je u strahu od sve češćih natpisa o poštenju i moralu Plenkya i njegovih pobočnika... Borg će doći na red samo polako...

VL
Avatar zbog- udbasa -beskucnik
zbog- udbasa -beskucnik
00:08 03.07.2021.

dakicka je uvik tamo di je zemlja spaljena hahaha

VL
TE
TerMInator
07:38 03.07.2021.

Zamislite kada naš ponos i našeg giganta, ostatke ostataka vodi Martina Dalić, a radnička prava štiti Peović, do kuda će to dovesti. Raskol i raspodjela moći u PARTIJI nije dobro raspoređena i vodi u propast. No zato uspješni strani ulagači vrebaju priliku.

VL
DO
Dolac68
06:29 03.07.2021.

Juriš

VL
FR
francekmali
06:26 03.07.2021.

A zakaj Dalička ne bi mogla rasprodati Podravku kao Agrokor u ruske ruke,nekim stranim investitorima i to prikazati kao VEEEELIKI uspjeh vlade jer su USPJEŠNO rasprodali nešto što je rad ISKLJUČIVO radnika Podravke a ne nekakvih paradržavnih i državnih muljatora !!! Uspjeh je uspjeh makar rasprodati tuđe !!!!MILINE MAJKO !!!

VL
FR
francekmali
06:20 03.07.2021.

Da na ulici sretnem Daličku ja bih se prepao gore nego da sretnemo lopova koji bi me želio opljačkati !!! Tipičan primjer bahate,arogantne i samouvjerene osobe,koliko je štete napravila ONA i njezin muž svima nama i državi,NIKADA nećemo znati i nitko ne može egzaktno izračunati !!!

VL
ST
sttipe
14:03 03.07.2021.

Kako ova Dalićka nije na dugogodišnjoj robiji?? Nego joj je data vridna imovina, i vezano s tim životi lokalnih ljudi, u ruke! Premijer se nedvojbeno poistovjećuje s grupom Borg..

VL
PR
Pravednik69
07:45 03.07.2021.

Kato, Katice...volim te...bit ću tvoj seksualni rob...

VL
FR
francekmali
08:18 03.07.2021.

Iza Daličke. i HDZ-ove vlasti ostaje samo pustoš,spaljena zemlja i propast,neće od RH ostati kamen na kamenu,a oko 2070. bit će nas ispod 2 milijuna,MANJE OD SLOVENACA !!! TO NIJE MOGAO NITKO U HRVATSKOJ POVIJESTI!!!

VL
PO
Poduzetnik
11:18 03.07.2021.

Jedina koja se zapravo bori za prava radnika, zato ju ne mogu podnijeti pa bacaju drvlje i kamenje. SFSN!

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.