Peović: Nazvala me Martina Dalić, razgovor s njom je bio neugodan
Nakon ovog neugodnog razgovora radnicama i radnicima Podravke još jednom poručujem, nemojte šutjeti, kaže Peović
Komentari 82
Podravkaši su mislili da gore od prethodnih šefova ne mogu dobiti. Kad ono- Martina!
iste su obadvije
Skroz su nemaštoviti, stalno isti scenarij krađe državne imovine uz iste aktere.
Dalićka je u strahu od sve češćih natpisa o poštenju i moralu Plenkya i njegovih pobočnika... Borg će doći na red samo polako...
dakicka je uvik tamo di je zemlja spaljena hahaha
Zamislite kada naš ponos i našeg giganta, ostatke ostataka vodi Martina Dalić, a radnička prava štiti Peović, do kuda će to dovesti. Raskol i raspodjela moći u PARTIJI nije dobro raspoređena i vodi u propast. No zato uspješni strani ulagači vrebaju priliku.
Juriš
A zakaj Dalička ne bi mogla rasprodati Podravku kao Agrokor u ruske ruke,nekim stranim investitorima i to prikazati kao VEEEELIKI uspjeh vlade jer su USPJEŠNO rasprodali nešto što je rad ISKLJUČIVO radnika Podravke a ne nekakvih paradržavnih i državnih muljatora !!! Uspjeh je uspjeh makar rasprodati tuđe !!!!MILINE MAJKO !!!
Da na ulici sretnem Daličku ja bih se prepao gore nego da sretnemo lopova koji bi me želio opljačkati !!! Tipičan primjer bahate,arogantne i samouvjerene osobe,koliko je štete napravila ONA i njezin muž svima nama i državi,NIKADA nećemo znati i nitko ne može egzaktno izračunati !!!
Kako ova Dalićka nije na dugogodišnjoj robiji?? Nego joj je data vridna imovina, i vezano s tim životi lokalnih ljudi, u ruke! Premijer se nedvojbeno poistovjećuje s grupom Borg..
Kato, Katice...volim te...bit ću tvoj seksualni rob...
Iza Daličke. i HDZ-ove vlasti ostaje samo pustoš,spaljena zemlja i propast,neće od RH ostati kamen na kamenu,a oko 2070. bit će nas ispod 2 milijuna,MANJE OD SLOVENACA !!! TO NIJE MOGAO NITKO U HRVATSKOJ POVIJESTI!!!
Jedina koja se zapravo bori za prava radnika, zato ju ne mogu podnijeti pa bacaju drvlje i kamenje. SFSN!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa zakaj, dete drago, nisi iskoristila priliku i zamolila Dalićku da ti zaposli partnera (kad je već nezaposlen)? Ona bi ga stavila za direktora nečegaveć. Daj nazovi Dalićku i sredi to svom dečku.