Pater Ike Mandurić: Svaka čast dečkima koji su istrpjeli cmizdrenja i histerije svojih žena
Nakon što je u medije izašla i snimka u kojoj supruga Denisa Buntića želi dokazati da joj je suprug nasilan, pater Ike je podijelio svoje misli s pratiteljima, a potom ubrzo i obrisao svoju objavu
Komentari 72
Koliko postoji udruga za zaštitu muškaraca od nasilja od žena? Bilo fizičkog, psihičkog, financijskog…
Ne učiti ljude mazohizmu i trpljenju! Tako će i djeca od trpnih roditelja naučiti da i oni budu mazohisti kad odrastu.
Borba za prava ugroženih bijelaca, muževa i k tome kršćana uvijek je dočekana na nož od strane woke grupacije
Pogrešno, ne treba poticati ostajanje u toksičnim odnosima punim nasilja, bilo psihičkog bilo fizičkog, naravno da ima svakakvih ljudi oba spola. Općenito to katoličko trpljenje, svi se trebaju žrtvovati i patiti, dokle, dok ne naude sebi ili toj strani koja ih istrpljuje? Sama poznajem osobe koje ne bih trpila ni trena jer su konfliktne i naporne, mogu misliti kakve su tek u 4 zida, oni koji to trpe su za žaljenje, a ne za primjer. Ako više nije lijepo bolje se pošteno razići nego trpjeti stalne svađe i nadmudrivanja, tko je više u pravu, pa kakav je to život? Horor.
Ima takvih žena. Histerija, suze, plač, ucjene djecom, samoubojstvom, nabijanje osjećaja krivnje... P.S. i dalje ne podržavam fizičko nasilje bilo čije. Mogao je zatražiti rastavu braka, promijeniti brave, ignorirati...
potrebno je zrno soli da se zaključi da se u hrvatskoj pojedine istine ne smiju napisati ni izgovoriti... na dobrom si putu bio ali u loše vrijeme i način, ne tema....
Slično razmišljam.. I mislim da je to istina i ispravno razmišljanje
"Naša bračna zajednica je okončana u veljači 2018. godine. S Denisom Buntićem sam provela 17 godina, dobili smo kćerku i sina koji su još maloljetni. Do kraja naše bračne zajednice kada smo se razišli sporazumno Denis Buntić nikad nije digao ruku na mene niti sam bila izložena nasilju od strane svog bivšeg supruga. Naš brak je prestao na sporazuman način i dogovorom o brizi naše djece."- bivša gospođa Buntić
Ne sudi da ti ne bude suđeno. Tako kaže naš Gospodi: Evanđelje.
Što je čovjek loše rekao? Ima i kod muškaraca i kod žena nasilnika i ubojica, psihičkih zlostavljača, manipulacija, varanja i laganja u braku, nasilja nad djecom......Poznavao sam jednog kolegu s posla kojeg je svakodnevno mlatila žena. Dakle nasilje je negativna pojava bez obzira na spol, spolnu orijentaciju ili bilo što drugo. Slučajevi kao Buntić neka se što rijeđe događaju , a za to je potrebna edukacija od malih nogu i kazna.
Baba mora mučat. Nikad Turci nebi onaki imperij naprav'li da su dali babama prao glasa.
@J.M.Nicolier- Moja uvjerenja su da dobra, strpljiva i tolerantna osoba zaslužuje i takvog partnera, a ne da se pati i biva žrtvom u odnosu sa osobom suprotnih osobina. To nema veze s religijom već zdravim razumom..
Šta je ovo , blog plačibaba , papučara, ugroženih "muškaraca" , klečavaca ? Kada nisi uz ženu ili ona nije uz tebe ne ubiješ boga u njoj niti je ubiješ , rastaneš se i ideš dalje . Budi muško , podnesi to kao čovjek . Ako te žena maltretira briši još brže kad si papak !
Ja sam za to da je muškarac uvijek kriv iako sam i sam muškarac. Brate moj, ti si je oženio i sad trpi ili spakiraj stvari i odlazi. Nema milosti za muškarca. Našao si je u narodnjačkom baru. Vidio si da ima napumpane ćube i napumpane sise. Vidio si da pije i da je lako povališ. I ti si očekivao da će biti što? Majka? Domaćica? Kuharica? Daj me nemoj.... A nisi primjetio da je otkad ste zajedno svaki dan objavljuje fotke na Instagramu, napuhuje usne i prči stražnjicu? A što misliš brate zašto je ona još uvijek na Instagramu a udana i ima dijete?Jesi vidio žene svojih prijatelja da vise na Instagramu? I onda postaneš očajan, piješ i imaš izljeve bijesa. E moj pajdo.
Dobro je da je uklonio zapis jer ne mora biti baš svakom loncu poklopac, naročito ne u problematici muško-ženskih odnosa o kojima Medunić po prirodi svoje profesije ne bi smio znati ništa.
Debil kompletni! Sram ga bilo! Kakve veze sad ima to sa slučajem koji se nedavno dogodio? Fuj, sigurno tuče svoju ženu kad mu je tako neugodno pričati o toj temi...
Da osjeti nasilje ne bio cmizdrio nego bi skvicao
Ovaj pop Ike je najpoznatiji u javnosti kad je prigrlio pod svoje dečke iz prvog plinarskog šatora.
Nikad mi se nije sviđao taj isusovac niti se slažem s njegovim zaključcima. Ima nekakve rigidne zaključke i misli. Prikriveno ima neki problem u odnosu da ženams. Zato je valjda i otišao u redovnike.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Loša osoba je loša osoba, bez obzira da li se radi o muškarcu ili ženi. Zbog narcisoidnih egomanijaka obiju spolova, rasturene su mnoge obitelji .. . .