Ovo je jedino preostalo oružje Europske unije protiv Orbána
Drastične mjere Bruxellesa protiv mađarskog premijera u ovom trenutku mogle bi koristiti njegovom predizbornom narativu
Komentari 22
ima ruskih botova. Zašto ova dva klipana nikad nisu potegli pitanje izlaska iz EU?
Orban je jedini normalan u ovoj ludoj Eueopi i ima mu,a
Kad je Hrvatska pristupala EU bio sam za. Sad mi sve više počinje ići na živce taj Brussels. Podrška Orbanu
Zbog pritiska brisela orban je prisiljen postati diktator dali će mu to presuditi na izborima
Orban radi za Ruse a ne za interese Mađarske i samo zavrtanje pipe na naftovodu može ga jedino smiriti. Zavrniti mu ponovo pipu ali ovaj put preko Janaf naftovoda ako bude radio probleme i ucjene.Vladimir Medinski, jedan od Putinovih savjetnika tvrdi da je mađarska revolucija 1956. godine bila fašistička pobuna koju je organizirao Zapad i da je povlačenje sovjetskih trupa iz Mađarske 1990. godine bila greška.Mađarska je nastala povlačenjem SSSR a , tj, nastala je greškom Rusije,
Ovi koji sad pljuju Orbana tako bi i vlastitu državu izdali a u kprist briselskog establišmenta iza kojih se skrivaju partikularni interesi najvećih članica
Ma samo neka proglašavaju izbore nelegalnim dokle god ne pobjedi kandidat koji odgovara Europi. Ako to ne upali neka odu tamo sa zeljem i povrćem i gađaju legalno izabranog predsjednika. Eto vam još dva prijedloga kako maknuti Orbana.
Nema informacija da je Slovacka obustavila isporuku struje i dizela Ukrajini. Isporuku dizela obutavila je i Madjarska.
A reci Buljobradi Borbane! Tu šačicu vojske koju si poslal. To je donacija za YUkrajinu. Kaj ne? To poklanjaš onom reketaru Željenome! Jer one otočke babetine ti tako kažu! One i dalje ono otužno nariču "Wi stend for Jukrejn!" "Wii stend for Jukrejn!" "Wi stend for Jukrejn!" Tebi te babetine, koje očekuju da se cijeli svijet oko njih okreće (a niti to im ni približno nije dovoljno), one sigurno tebi neće reći "Hau der ju"! Je li?? ? Je li!!?????
Dementan narod ti nasi susjedi....zaboravili drage Ruse i raj koji su stvorili kad su se udomacili u Budimpesti....treba EU njima pod hitno dati cipelu....
Vrijeme je da se reagira, Orban je presao sve granice. Treba vrlo ostro i grubo reagierati. Inace EU ispada kao pravi tigar bez zubi, svako malo ce netko imitirati Orbana.
Blokira danje uništavanje tih nesretnika.
Davno sam vec rekao,taj Madjar je ruska sluga i treba ga pod hitno sutnuti iz EU.
To je tak kad eu vode babe i papani, orban z njima briše pod
Zar se EU sastoji od članica koje su suverene države? U čemu je onda problem? Svaka samostalno osigura novca u istoj količini u kojoj bi trebala participirati da se novci osiguravaju na razini EU. A o Orbanu ne treba trošiti riječi. Ruga se žrtvama nasilne ruske intervencije u Mađarskoj.
Ukrajini je EK progledala kroz prste uništenje ST2, sada i naftovoda Družba, a na štetu EU članica Mađarske i Slovačke. S kojim pravom i interesom to rade? Podrška Orbanu i Ficu!
Ima puno Orbana u EU koji brane svoj narod i vrijeme je da se razne Kaje, Ursule i Andreji stave u povijest.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nevjerojatno je koliko mutavih krkana ovdje ima koji se u petoj brzini penjaju u Orbanov pakšu.