Otkrivamo Tomaševićev popis za otkaze, na njemu zvučna Bandićeva imena! 'Ljudi plaču, gdje će sad naći posao?'
– Ljudi su pred živčanim slomom. Kako i ne bi bili. Ima onih koji tu rade trideset godina, a imaju tek srednju stručnu spremu, teško će naći drugi posao – govori jedna od djelatnica koje su na popisu.
Komentari 83
Pa šta se sad pravite fini. Lipo kao vaši 45. upadajte, otimajte i dijelite međusobno.
Sjećam se epizode sa suđenja Bandiću kada je sutkinja ispitivala šefa nekog odjela u Holdingu. Čovjek nije znao kako mu se zove radno mjesto, niti što radi, ali je imao automobil na raspolaganju 24 sata.
Mislim da neće imati muda nešto takvo i provesti. Do sada se ne usuđuju donijeti bilo koju stvarno ekološku odluku (npr besplatan zet, ograničavanje automobila u širem centru, stimulacija i bolja infrastruktura za bicikliste ...); ne usuđuju se niti pomisliti riješiti problem s apsurdno počasnim mjestom koje je Bandić sam sebi dodijelio na Mirogoju, preimenovati trg ili ulice nazvane po sobama za koje je haški sud rekao da su zločinci ....
Sva ta gradska preduzeca trebaju voditi ljudi iz privatnog sektora i dati im odrijesene ruke!!! Za godinu dana bi sve bilo ko bog.
Ono što mene zanima kada će Zagreb uvesti radnu aktivnost za one koje se hrane u pučkoj kuhinji. Neka barem čiste livade ako ništa drugo.
A jadni Miki uhljebljivao.....
Trznice imale na placi 4 direktora a dio sindikata place za njima. Zg.ceste imaju Savjetnika direktora koji vodi sindikat i clan je Radnickog vijeca a taj isti dio sindikata place za njim zbog otkaza!
"Bandićevi ljudi" nek se vrate pod kamen u BiH ispod kojeg su ispuzali kad je ovaj kriminalac postao gradonačelnik
Svi pričaju o otpuštanjima u zagrebačkom holdingu, ali takve stvari se događaju posvuda u zemlji, čak i u javnim i državnim tvrtkama pa nitko ne drami. Preko 30 godina nismo u socijalizmu/komunizmu, otpremnina i ćao, kao i svugdje na zapadu. BTW to je trebao napraviti u prvim mjesecima svoje vladavine.
Susjedi bi ovu sječu efektno nazvali: mošnjice u fijoku!
Wolt, Bolt...di drugi nalaze poslove bez veze?
Na Kvarneru u turizmu posla kao u priči...dođite pospremamo sobe,krečimo,bojamo,peremo posteljinu....posla kao u priči...
Koja razlika između gradonačelnika i premijera. Ovaj Tomašević uopće ne štiti svoje niškoristi.
Kad lijeni, neznalice "partizani " dođu na vlast, od uvijek samo suze , jad i bijeda.
Treba to sve rasćerat i počistiti...,da ih siromašni građani plaćaju,uhljebi sramotni,kako vas nije sram...i naše su tvornice propale prije 30.g,pa nismo cmizdrili,nego našli drugi posao...cmizdreki...
tomasevicu podrska u grsdu rade ljusi koji su radili kaznena djela svjesno krsevi zakone ne samo likovi poput Lovrica i drugih vec razno razni voditelji svega i svacega
Cmizdreki idite kući u BiH i razvijajte ju,a ne svi došli dođoši u Zg...
kao da zna nesto drugo raditi..pakostiti neistomisljenicima njemu i njegovim je zivotnii moto.....meces
Ne mogu vijdeti ovog Tomaševića ni nacrtanog i ne odobravam niti jedan njegov potez... osim ovog. Prema ovim ljudima imam nula empatije... nula. To su ljudi koji su tu došli isključivo preko veze, koji su STO POSTO SIGURNO uzeli posao nekom tko je bio daleko sposobniji od njih kad je išao natječaj, jer se za njih zalagao netko ih HNS-SDP bande, a poslije MB 365 bande. Naravno, bilo bi daleko bolje da su uveli godinu dana procjene radnika, šefovima objasnili da se prilikom procjene vode idejom da si stvore dobar tim, jer će inače oni letjeti ako im se tim pokaže neučinkovit. Ipak, očekivati tako nešto od MOŽEMO bande koja ima nula radnih dana iskustva na nekom pravom poslu bilo bi stvarno nadobudno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Konzum i Plodine zapošljavaju... Posao je težak i premalo plaćen ali je pošten 🙋🏻♂️