Ostojić otkrio grijehe prethodnika: I Porsche u voznom parku MUP-a!?
Ministar Ranko Ostojić ima čak sedam savjetnika, među njima su i Oliver Grbić i Sanaderov osobni tjelohranitelj Tigar
Komentari 223
10.01.2012. u 16:36h Remetinac je napisao/la: ----------------------- Kada čitam tvoje \"cijenjene\" komentare dođe mi ZLO.
topgen,...u Soc-komunizmu nije pozeljno biti radoznao, ne-pitati previsé, i ne-pitati za drzavne poslove(mutljavine)...., jer bi te mogla \"noc´-progutati\"..!!..-:))
marras85 Šta se čudiš, pa taj ima puno znanja kak se hoda u kupovinu a posebno na plac.To je uvježbao kod Sanaderovih.
10.01.2012. u 16:47h Remetinac je napisao/la: ------------------------- Uistinu, pričati će djeci HDZ; SDP i ostala b***a je ista.
Sedam Savjetnika?Pa tko če i sve platiti?Možda on iz svog đepa..Ako ima tolko savjetnika.Što če on raditi?Možda se samo slikat.Ili ga je uvatila fjaka.Jer to dođe kad počme raditi ozbiljno....
i sad zamislimo jutro u ministarstvu(za straživanje ruda i gubljenje vrimena) sidne mandrilo za stol oko njega sedam savjetinka,zamjenik i šef kabineta, a tetke /dvi tri/trkaju okolo sa kavicama i sokovima, ka to sve zbrojimo, samo na plaće oko 400 tisuća kuna+tjelohranaitelji+aute,vozači +hoteli+spiza,+dnevnice, a di kat niže,pusti načelnici,šefovi....moram aspirin uzet,...:-))
Blažević dobije suspenziju pa postane savjetnik...zanima me hoće li ovaj prometni policajac koji je razbio škodu postati ministrov vozač
Grbića je angažirao kao savjetnika za pisanje lažnih kaznenih prijava. Linić, Picula i Obersnel će se oduševiti.
Ako ih županica Lovrić može već godinama imati 14 na plaći, mislim da je ispravno i logično da ih ministar (zbog više posla i odgovornosti, ahm) ima barem dvostruko više, a ne manje. Dakle, da zaokružimo - 30. I eto nam toliko potrebne reforme uprave.
To mi dođe kao u bivšem SSSR-u : 3 s**u, jedan radi !!!!!!!!!!!!!!! kombiniram kako bi izveo ovdje ???? = s**u; ????= radi
Ali kako bi rekle glavešine kukuriku vlade, ministri više neće imati državne tajnike već savjetnike, i to prodaju kao dobru vijest. A to što će savjetnika ima „more“ i što koštaju više nego državni tajnici koga briga, narod će platiti!
ha,ha,ha.....sedam je pre malo ..... tko će ove naplačati?
Ma niste ništa skuzili KUKULELEEEEEEEEEEEE !!!!
Bolje je onda te savjetnike ostavit a ministru dati otkaz.
NAGRADNO PITANJE? Tko će plaćati taj silni aparat? TOLIKO SAVJETNIKA, ZAMJENIKA, GLASNOGOVORNIKA, RAVNATELJA .....itd. nema ni siromašna Njemačka.
hoće li mu biti dosta sedam? kako narod ne vidi da su sve lijepo zapakirali, smanjivanje državmog aparata, pa zar netko zaista u to vjeruje?
Eto koliko se razumi u svoj posao. Tako moze svako biti ministar.
Sedam savjetnika...Toliko ih je potrebno samo stvorenju koje je zalutalo na funkciju ministra. Šeće crvenkapica mirno šumom, a umjesto zločestog vuka, pred nju iskoči...MAGARAC. Ne, ne, ne. Magarac, ali u liku Zorana Milanovića. Šeće i on šumom, ali ne ide svojoj bakici već je u potrazi za najboljim mogućim kandidatom za funkciju ministra policije u vladi. A što zna jadna crvenkapica kog vraga striček od nje želi, ali pristane ( nit striček ima skinute hlače, nit maše s vrećicom bombona pa možda i nema loše namjere, rezonira jadno i izgubljeno dijete). Zato joj sada i treba sedam savjetnika, ko ovoj kukurik \"crvenkapici\". Ajme, kad bi znala kako se samo ZAHE**LA...Shvatit će, jako brzo će shvatiti. Kod prvih malo većih demonstracija.
Jel ovo ovaj najavljuje skore izbore?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Samo cujemo ovakve i slicne pi****ije. Drugovi ministri , od cega cemo zivjeti ? Gdje nam je ekonomija , radna mjesta ? Skolstvo? Zdravstvo ? Socijala ?