Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 129
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ministrov tim
Povratak na članak

Ostojić otkrio grijehe prethodnika: I Porsche u voznom parku MUP-a!?

Ministar Ranko Ostojić ima čak sedam savjetnika, među njima su i Oliver Grbić i Sanaderov osobni tjelohranitelj Tigar

Komentari 223

Avatar Topgen
Topgen
16:55 10.01.2012.

Samo cujemo ovakve i slicne pi****ije. Drugovi ministri , od cega cemo zivjeti ? Gdje nam je ekonomija , radna mjesta ? Skolstvo? Zdravstvo ? Socijala ?

VL
MK
mali kukuriku
17:03 10.01.2012.

10.01.2012. u 16:36h Remetinac je napisao/la: ----------------------- Kada čitam tvoje \"cijenjene\" komentare dođe mi ZLO.

VL
KU
kukuriku
17:06 10.01.2012.

topgen,...u Soc-komunizmu nije pozeljno biti radoznao, ne-pitati previsé, i ne-pitati za drzavne poslove(mutljavine)...., jer bi te mogla \"noc´-progutati\"..!!..-:))

VL
SO
Somelier
17:00 10.01.2012.

marras85 Šta se čudiš, pa taj ima puno znanja kak se hoda u kupovinu a posebno na plac.To je uvježbao kod Sanaderovih.

VL
MK
mali kukuriku
17:00 10.01.2012.

10.01.2012. u 16:47h Remetinac je napisao/la: ------------------------- Uistinu, pričati će djeci HDZ; SDP i ostala b***a je ista.

VL
PU
pumbica
17:13 10.01.2012.

Sedam Savjetnika?Pa tko če i sve platiti?Možda on iz svog đepa..Ako ima tolko savjetnika.Što če on raditi?Možda se samo slikat.Ili ga je uvatila fjaka.Jer to dođe kad počme raditi ozbiljno....

VL
PI
PIDOČA
17:20 10.01.2012.

i sad zamislimo jutro u ministarstvu(za straživanje ruda i gubljenje vrimena) sidne mandrilo za stol oko njega sedam savjetinka,zamjenik i šef kabineta, a tetke /dvi tri/trkaju okolo sa kavicama i sokovima, ka to sve zbrojimo, samo na plaće oko 400 tisuća kuna+tjelohranaitelji+aute,vozači +hoteli+spiza,+dnevnice, a di kat niže,pusti načelnici,šefovi....moram aspirin uzet,...:-))

VL
Avatar almaminjo
almaminjo
17:24 10.01.2012.

Blažević dobije suspenziju pa postane savjetnik...zanima me hoće li ovaj prometni policajac koji je razbio škodu postati ministrov vozač

VL
CV
crna vrana
17:27 10.01.2012.

Grbića je angažirao kao savjetnika za pisanje lažnih kaznenih prijava. Linić, Picula i Obersnel će se oduševiti.

VL
JO
joshua
17:28 10.01.2012.

Ako ih županica Lovrić može već godinama imati 14 na plaći, mislim da je ispravno i logično da ih ministar (zbog više posla i odgovornosti, ahm) ima barem dvostruko više, a ne manje. Dakle, da zaokružimo - 30. I eto nam toliko potrebne reforme uprave.

VL
PA
parasa
17:30 10.01.2012.

To mi dođe kao u bivšem SSSR-u : 3 s**u, jedan radi !!!!!!!!!!!!!!! kombiniram kako bi izveo ovdje ???? = s**u; ????= radi

VL
N7
No.77
17:44 10.01.2012.

Ali kako bi rekle glavešine kukuriku vlade, ministri više neće imati državne tajnike već savjetnike, i to prodaju kao dobru vijest. A to što će savjetnika ima „more“ i što koštaju više nego državni tajnici koga briga, narod će platiti!

VL
ZG
zorbas.grk
17:52 10.01.2012.

ha,ha,ha.....sedam je pre malo ..... tko će ove naplačati?

VL
SI
Silverlight
17:53 10.01.2012.

Ma niste ništa skuzili KUKULELEEEEEEEEEEEE !!!!

VL
OB
-obrisani-
17:56 10.01.2012.

Bolje je onda te savjetnike ostavit a ministru dati otkaz.

VL
BA
baća45
17:56 10.01.2012.

NAGRADNO PITANJE? Tko će plaćati taj silni aparat? TOLIKO SAVJETNIKA, ZAMJENIKA, GLASNOGOVORNIKA, RAVNATELJA .....itd. nema ni siromašna Njemačka.

VL
LA
lanica
17:59 10.01.2012.

hoće li mu biti dosta sedam? kako narod ne vidi da su sve lijepo zapakirali, smanjivanje državmog aparata, pa zar netko zaista u to vjeruje?

VL
OB
-obrisani-
18:03 10.01.2012.

Eto koliko se razumi u svoj posao. Tako moze svako biti ministar.

VL
CH
chemica
18:05 10.01.2012.

Sedam savjetnika...Toliko ih je potrebno samo stvorenju koje je zalutalo na funkciju ministra. Šeće crvenkapica mirno šumom, a umjesto zločestog vuka, pred nju iskoči...MAGARAC. Ne, ne, ne. Magarac, ali u liku Zorana Milanovića. Šeće i on šumom, ali ne ide svojoj bakici već je u potrazi za najboljim mogućim kandidatom za funkciju ministra policije u vladi. A što zna jadna crvenkapica kog vraga striček od nje želi, ali pristane ( nit striček ima skinute hlače, nit maše s vrećicom bombona pa možda i nema loše namjere, rezonira jadno i izgubljeno dijete). Zato joj sada i treba sedam savjetnika, ko ovoj kukurik \"crvenkapici\". Ajme, kad bi znala kako se samo ZAHE**LA...Shvatit će, jako brzo će shvatiti. Kod prvih malo većih demonstracija.

VL
NE
neverane
16:21 10.01.2012.

Jel ovo ovaj najavljuje skore izbore?

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.