Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 54
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ministrov tim
Povratak na članak

Ostojić otkrio grijehe prethodnika: I Porsche u voznom parku MUP-a!?

Ministar Ranko Ostojić ima čak sedam savjetnika, među njima su i Oliver Grbić i Sanaderov osobni tjelohranitelj Tigar

Komentari 223

OB
-obrisani-
16:30 10.01.2012.

Karamarko je imao 11 savjetnika, naš ministar treba još barem 2icu da ne zaostaje, a tu su i savjetnici savjetnika,pa zamjenici savjetnikovih savjetnika itd

VL
OB
-obrisani-
16:32 10.01.2012.

Treba imati savjetnike, treba imati poštenje, treba imati potrpljenje i treba imati EU arbitražu da se može uz smijeh zajedriti po novom svome..

VL
BM
BRANITELJ-MUP
16:33 10.01.2012.

Policijske postaje vape za ovakvim \"savjetnicima\", a on ih okupio u savjetnike ko ovce u tor. Kako mu ne bi smetali ne radli ništa. To je obor za otpad! Pa zašto to radi. zašto ih ne stjera u policijske postajeje da nešto rade. recimo da im se kolege smiju kako naplaćuju kazne na cesti....he..he..he

VL
OB
-obrisani-
16:33 10.01.2012.

lelele,moramo i mi živit dosta ste ***** HaDeZenjare Vrime je naše došlo,hehehehe

VL
OB
-obrisani-
16:34 10.01.2012.

MIO SMO POŠTENIIIIIIIIIII

VL
OB
-obrisani-
16:34 10.01.2012.

4 godine je pred nama

VL
OB
-obrisani-
16:34 10.01.2012.

4 godine poštenja i strpljenja

VL
OB
-obrisani-
16:35 10.01.2012.

Remetinac tebi nije dobro....dečec

VL
OB
-obrisani-
16:36 10.01.2012.

Svi će živjeti bolje nego za vreme HDZa Građasne nećemo iznevjerit ma koliko vi pljuvali Što smo obećali to ćemo napraviti, kako netko kaže : Strpljenjaaaaaaaa,molim

VL
PI
PIDOČA
16:39 10.01.2012.

10.01.2012. u 16:32h Remetinac je napisao/la: 10.01.2012. u 16:27h KING OF THE SMASHED HEADS je napisao/la: +++++++++++++++++++++++++ pa narod je i glasa za kukurikavce, da se riješi balastnih voda,

VL
OB
-obrisani-
16:39 10.01.2012.

Remetinac svi su generali poslije bitke....treba biti za vrijeme

VL
Avatar wratnik
wratnik
16:43 10.01.2012.

koliko cemo jos dozivjeti ovakovih ugodnih/neugodnih iznenadjenja??

VL
OB
-obrisani-
16:44 10.01.2012.

Volju naroda HDZnjare ,valja poštivati. HDZnjare : E***š vladu koja se Barikadama,Blindiranim vozilima i Policijskim terorom , brani i štiti od voljenog naroda. Zato su vas i maknuli,i znaju DOBRO ZNAJU , da i za 4 godine ne smiju biratiirati vas, jer ste vi DIKTATORI,a to Hr napaćeni narod nije zaslužio. Zašto se uopće javljate HDZnjare ?

VL
YO
yocko
16:49 10.01.2012.

A šta članovi vlade če to dozvoliti da ima tolike savjetnike mu nije dosta samo jedan, a zašto ministar nosi glavu što on nezna ništa odlučiti dal ima i kod kuće da mu netko savjete daje umjesto da to sve srežu oni bivšu vladu uzimaju za savjetnike, a tko će uzeti Šeksa i Jadranku za savjetnike koji resurs.

VL
OB
-obrisani-
16:49 10.01.2012.

Živio Ranko

VL
AU
aurelia
16:52 10.01.2012.

Al su Tigrića i Grbića degradirali,svaka im čast !

VL
CR
crocro
16:53 10.01.2012.

U Hrvatskoj treba srezati 20 ministarstava najviše na 7-10, sve što je više od toga, čelništvo minsistarstava nema posla i u praznom je hodu. Treba raditi, ovih 7-10 ministarstva bi moralo riješiti sve Hrvatske probleme kao ovih namnoženih 20. Isto tako preko 20 županija u Hrvatskoj treba ukinuti, i stvoriti 4-5 regija Hrvatske a da rukovodstvo regije nema veći broj uposlenika kao sada jedna županija. Namnoženih daleko preko 100 gradova, ukinuti one koji ne mogu sami opstajati i koji su neprofitni, malo manje od 500 općina sve ukinuti i fukcionirati će kako je nekada još bolje funkcioniralo. To je prvi korak koji su trebali napraviti i narod bi odmah odahnuo. A u drugom koraju odmah rezati i reducirati činovnike po državnim upravama koji su se namnožili a država ne može više plaćati. Narod nakon toga još više dobije zraka. A onda slijedeći potez i tako redom pa će Hrvatski građani jedino tako prodisati i skinuti se sa resporatora.

VL
PI
PIDOČA
17:06 10.01.2012.

10.01.2012. u 17:00h mali kukuriku je napisao/la: 10.01.2012. u 16:47h Remetinac je napisao/la: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ni po čemu se ne razlikuju, ......

VL
KR
kripton
17:09 10.01.2012.

kokošarsko kukurikavska koalicija

VL
NE
neverane
16:21 10.01.2012.

Jel ovo ovaj najavljuje skore izbore?

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 12 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.