Ostojić otkrio grijehe prethodnika: I Porsche u voznom parku MUP-a!?
Ministar Ranko Ostojić ima čak sedam savjetnika, među njima su i Oliver Grbić i Sanaderov osobni tjelohranitelj Tigar
Komentari 223
Treba imati savjetnike, treba imati poštenje, treba imati potrpljenje i treba imati EU arbitražu da se može uz smijeh zajedriti po novom svome..
Policijske postaje vape za ovakvim \"savjetnicima\", a on ih okupio u savjetnike ko ovce u tor. Kako mu ne bi smetali ne radli ništa. To je obor za otpad! Pa zašto to radi. zašto ih ne stjera u policijske postajeje da nešto rade. recimo da im se kolege smiju kako naplaćuju kazne na cesti....he..he..he
lelele,moramo i mi živit dosta ste ***** HaDeZenjare Vrime je naše došlo,hehehehe
MIO SMO POŠTENIIIIIIIIIII
4 godine je pred nama
4 godine poštenja i strpljenja
Remetinac tebi nije dobro....dečec
Svi će živjeti bolje nego za vreme HDZa Građasne nećemo iznevjerit ma koliko vi pljuvali Što smo obećali to ćemo napraviti, kako netko kaže : Strpljenjaaaaaaaa,molim
10.01.2012. u 16:32h Remetinac je napisao/la: 10.01.2012. u 16:27h KING OF THE SMASHED HEADS je napisao/la: +++++++++++++++++++++++++ pa narod je i glasa za kukurikavce, da se riješi balastnih voda,
Remetinac svi su generali poslije bitke....treba biti za vrijeme
koliko cemo jos dozivjeti ovakovih ugodnih/neugodnih iznenadjenja??
Volju naroda HDZnjare ,valja poštivati. HDZnjare : E***š vladu koja se Barikadama,Blindiranim vozilima i Policijskim terorom , brani i štiti od voljenog naroda. Zato su vas i maknuli,i znaju DOBRO ZNAJU , da i za 4 godine ne smiju biratiirati vas, jer ste vi DIKTATORI,a to Hr napaćeni narod nije zaslužio. Zašto se uopće javljate HDZnjare ?
A šta članovi vlade če to dozvoliti da ima tolike savjetnike mu nije dosta samo jedan, a zašto ministar nosi glavu što on nezna ništa odlučiti dal ima i kod kuće da mu netko savjete daje umjesto da to sve srežu oni bivšu vladu uzimaju za savjetnike, a tko će uzeti Šeksa i Jadranku za savjetnike koji resurs.
Živio Ranko
Al su Tigrića i Grbića degradirali,svaka im čast !
U Hrvatskoj treba srezati 20 ministarstava najviše na 7-10, sve što je više od toga, čelništvo minsistarstava nema posla i u praznom je hodu. Treba raditi, ovih 7-10 ministarstva bi moralo riješiti sve Hrvatske probleme kao ovih namnoženih 20. Isto tako preko 20 županija u Hrvatskoj treba ukinuti, i stvoriti 4-5 regija Hrvatske a da rukovodstvo regije nema veći broj uposlenika kao sada jedna županija. Namnoženih daleko preko 100 gradova, ukinuti one koji ne mogu sami opstajati i koji su neprofitni, malo manje od 500 općina sve ukinuti i fukcionirati će kako je nekada još bolje funkcioniralo. To je prvi korak koji su trebali napraviti i narod bi odmah odahnuo. A u drugom koraju odmah rezati i reducirati činovnike po državnim upravama koji su se namnožili a država ne može više plaćati. Narod nakon toga još više dobije zraka. A onda slijedeći potez i tako redom pa će Hrvatski građani jedino tako prodisati i skinuti se sa resporatora.
10.01.2012. u 17:00h mali kukuriku je napisao/la: 10.01.2012. u 16:47h Remetinac je napisao/la: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ni po čemu se ne razlikuju, ......
kokošarsko kukurikavska koalicija
Jel ovo ovaj najavljuje skore izbore?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Karamarko je imao 11 savjetnika, naš ministar treba još barem 2icu da ne zaostaje, a tu su i savjetnici savjetnika,pa zamjenici savjetnikovih savjetnika itd