Orepić: Zakon o Vladi vrlo je jasan i zna se tko je kome i za što odgovoran
Orepić je, odgovarajući na novinarski upit, potvrdio kako će vjerojatno doći do izmjene Zakona o nadzoru državne granice te kako će vjerojatno trebati intervencija u Zakonu o obrani
Komentari 102
koje to kvalitete i reference za ministra policije ima taj Orepić . On čak nije ni patriota jer da je, prije bi napustio JNA. Onje totalno nekompetentan i nesposobamn da vodi jedan tako odgovoran resor kao što je Policija , koja je rak rana našeg društva . Svakim svojim istupom pokazao se je kao da nema pojma i da je zalutao na to važno mjesto.
Nekultura na nivou..ipak se znaju generalove zasluge
Zna se, al vi nemate pojma, najgora vlada ikad
SDP je od KPH nasljedio zlato, novac u svicarskim bankama, stanove, poslovne prostore, kuce, zgrade.......... najgore od svega nasljedili su zlocinacku ideologiju.
Karamarko je po zakonu nadredjen Orepiću. Karamarku najvise u drzavi odgovaraju izbori. SDP je potonuo a ćuprija izgubila.
oficircina iz ploca viri iz guzice gos ranka
Nema gorih domoljuba od onih prebjega iz SKH u HDZ '91. Zanimljivo kako su baš ti najveći zagovornici Mesićevog učenika Karamarka. Slučajnost ili "domoljublje"?!
Snaga HDZa je u stotinama tisuća komunista koji su prešli iz SKH u HDZ '91. To se najbolje vidi po komentatorima koji su super ovladali kumrovečkom metodom demagogije.
Daj ovo Karamustafi da pročita njemu nešto stvari nisu jasne on je zaboravio da je izbore izgubio
Jedini ministar koji je počeo uvoditi red u ministarstvo, a Karamarko bi ga smjenio. Ako ministri su odgovorni Karamarku, što će onda Premijer, njega ne treba. Zaista svašta možemo čuti od podpredsjednika Vlade.
Bravo ministre, GARAVi iako je i sam bio ministar nezna osnovne stvari, za neznanje nije kriv, takafv je i što se tu može. U UDBI ga o tome nisu učili.
Jbt, kad HDZ instalira svoje ljude po ministarstvima onda je to OK, onda su ti ljudi "stručni" i "pošteni" (njihova stručnost i poštenje su se vidjeli za vrijeme Sanaderove pljačke kada nitko u policiji i tajnim službama ništa nije vidio ni znao, uključujući Karamarka koji je bio šef policije), ali kada SDP instalira svoje ljude (koji nisu ništa bolji ili lošiji od HDZ-ovih), onda je riječ o poslušnicima, partijskim foteljašima, komunjarama, jugoslavenčinama i slično. Dajte više sjašite sa naroda bagro političarska, a vi ulizice na forumima samo i dalje komentirajte za stranačke šefove (i naravno protiv ovih drugih). Jadni ste i ljigavi. Kako se uopće pogledate u ogledalo ujutro.
ne daj se orepiću ološima, da te zgaze i metnu pod kontrolu.
Orepiću za sad si ti jedini iz cijele vlade koji je nešto konkretno učinio....i za to ti skidam kapu! (ono ukidanje prava na auto džabićima iz min.), još mi se sviđa Hasanbegović jer se javno odredio prema NDH....svi ostali pazi svi, svi....nula bodova....nije se vidjelo baš ništa!....čak i min. Marić za kojeg sam mislio da jest stručnjak!....proračun kontinuiteta! Dva imenovanja u min. branitelja kataklizma HDZ-a...oni kao da sami sebi jamu kopaju......a toliko se trubilo o reformama!
hdz ce vrlo brzo u oporbu je ce ga most otpiliti i otici u koaliciju s sdp-om.....i neka se onda karamarko hvali sa svojom velebnom dvotrecinskom pobjedom buhuhahaha
Naravno ,"zna se" kome odgovaras.
Orepko Vlahović. 😂
On je odgovoran Boži, drugi Karamarku, a svi gledamo u premijera kao u Boga dok se ovi idioti prepucavaju.
Treba izgraditi zid prema Bosni i Hercegovini.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kako je ovaj oficir JNA uopće došao na ovako odgovornu i važnu funkciju,Kakve se te provjere rade , kada ovakvi ljudi prolaze za tako važne pozicije , a Brkiću se traži dlaka u jajetu .