Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
nakon izjava karamarka
Povratak na članak

Orepić: Zakon o Vladi vrlo je jasan i zna se tko je kome i za što odgovoran

Orepić je, odgovarajući na novinarski upit, potvrdio kako će vjerojatno doći do izmjene Zakona o nadzoru državne granice te kako će vjerojatno trebati intervencija u Zakonu o obrani

Komentari 102

MI
misho32
19:18 02.03.2016.

Kako je ovaj oficir JNA uopće došao na ovako odgovornu i važnu funkciju,Kakve se te provjere rade , kada ovakvi ljudi prolaze za tako važne pozicije , a Brkiću se traži dlaka u jajetu .

VL
MI
misho32
19:33 02.03.2016.

koje to kvalitete i reference za ministra policije ima taj Orepić . On čak nije ni patriota jer da je, prije bi napustio JNA. Onje totalno nekompetentan i nesposobamn da vodi jedan tako odgovoran resor kao što je Policija , koja je rak rana našeg društva . Svakim svojim istupom pokazao se je kao da nema pojma i da je zalutao na to važno mjesto.

VL
LA
Laras
09:10 04.03.2016.

Nekultura na nivou..ipak se znaju generalove zasluge

VL
DA
dangebandi
21:02 02.03.2016.

Zna se, al vi nemate pojma, najgora vlada ikad

VL
Avatar ČEPlN
ČEPlN
08:41 03.03.2016.

SDP je od KPH nasljedio zlato, novac u svicarskim bankama, stanove, poslovne prostore, kuce, zgrade.......... najgore od svega nasljedili su zlocinacku ideologiju.

VL
Avatar ČEPlN
ČEPlN
08:27 03.03.2016.

Karamarko je po zakonu nadredjen Orepiću. Karamarku najvise u drzavi odgovaraju izbori. SDP je potonuo a ćuprija izgubila.

VL
ST
stimo
22:20 02.03.2016.

oficircina iz ploca viri iz guzice gos ranka

VL
Avatar Bekrija
Bekrija
08:23 03.03.2016.

Nema gorih domoljuba od onih prebjega iz SKH u HDZ '91. Zanimljivo kako su baš ti najveći zagovornici Mesićevog učenika Karamarka. Slučajnost ili "domoljublje"?!

VL
Avatar Bekrija
Bekrija
08:36 03.03.2016.

Snaga HDZa je u stotinama tisuća komunista koji su prešli iz SKH u HDZ '91. To se najbolje vidi po komentatorima koji su super ovladali kumrovečkom metodom demagogije.

VL
Avatar mama mia
mama mia
16:50 02.03.2016.

Daj ovo Karamustafi da pročita njemu nešto stvari nisu jasne on je zaboravio da je izbore izgubio

VL
DU
dubravkai16
17:44 02.03.2016.

Jedini ministar koji je počeo uvoditi red u ministarstvo, a Karamarko bi ga smjenio. Ako ministri su odgovorni Karamarku, što će onda Premijer, njega ne treba. Zaista svašta možemo čuti od podpredsjednika Vlade.

VL
SE
senior
15:51 02.03.2016.

Bravo ministre, GARAVi iako je i sam bio ministar nezna osnovne stvari, za neznanje nije kriv, takafv je i što se tu može. U UDBI ga o tome nisu učili.

VL
Avatar Igre gladi
Igre gladi
16:59 02.03.2016.

Jbt, kad HDZ instalira svoje ljude po ministarstvima onda je to OK, onda su ti ljudi "stručni" i "pošteni" (njihova stručnost i poštenje su se vidjeli za vrijeme Sanaderove pljačke kada nitko u policiji i tajnim službama ništa nije vidio ni znao, uključujući Karamarka koji je bio šef policije), ali kada SDP instalira svoje ljude (koji nisu ništa bolji ili lošiji od HDZ-ovih), onda je riječ o poslušnicima, partijskim foteljašima, komunjarama, jugoslavenčinama i slično. Dajte više sjašite sa naroda bagro političarska, a vi ulizice na forumima samo i dalje komentirajte za stranačke šefove (i naravno protiv ovih drugih). Jadni ste i ljigavi. Kako se uopće pogledate u ogledalo ujutro.

VL
SI
siskic
17:03 02.03.2016.

ne daj se orepiću ološima, da te zgaze i metnu pod kontrolu.

VL
JO
jozomali
17:14 02.03.2016.

Orepiću za sad si ti jedini iz cijele vlade koji je nešto konkretno učinio....i za to ti skidam kapu! (ono ukidanje prava na auto džabićima iz min.), još mi se sviđa Hasanbegović jer se javno odredio prema NDH....svi ostali pazi svi, svi....nula bodova....nije se vidjelo baš ništa!....čak i min. Marić za kojeg sam mislio da jest stručnjak!....proračun kontinuiteta! Dva imenovanja u min. branitelja kataklizma HDZ-a...oni kao da sami sebi jamu kopaju......a toliko se trubilo o reformama!

VL
KN
kravac na kvadrat
17:23 02.03.2016.

hdz ce vrlo brzo u oporbu je ce ga most otpiliti i otici u koaliciju s sdp-om.....i neka se onda karamarko hvali sa svojom velebnom dvotrecinskom pobjedom buhuhahaha

VL
MA
macor
15:43 02.03.2016.

Naravno ,"zna se" kome odgovaras.

VL
DU
Deleted user
17:00 02.03.2016.

Orepko Vlahović. 😂

VL
DO
dobarsavjet
15:33 02.03.2016.

On je odgovoran Boži, drugi Karamarku, a svi gledamo u premijera kao u Boga dok se ovi idioti prepucavaju.

VL
BA
Balkanije
16:00 02.03.2016.

Treba izgraditi zid prema Bosni i Hercegovini.

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.