Objavljen novi Eurobarometar: Evo kako Hrvati doživljavaju Europsku uniju!
Hrvatski ispitanici kao najveći problem u Hrvatskoj vide nezaposlenost, dok na razini EU vide useljavanje kao najveću poteškoću
Komentari 39
EU je super za onoga tko ima što ponuditi, zna bilo što, govori bilo koji strani jezik....za tukce....za njih nije ništ
Pomalo optimističan rezultat. S obzirom na izbjegličku krizu, demografski slom/katastrofu i opčenito gospodarstvo rezultat i nije toliko loš. No s druge strane za večinu naših problema nije kriva EU već mi sami.
Podaci su tocni. Slusajte klince...svi zele otici van, sto dalje od Hrvatske. I zato se i glasalo za ulazak u EU. Ne zbog Bacha i Schopenhauera, Waltzera i Mozart kocki...vec zbog lakseg odlaska iz HR.
Hrvatska pripada Balkanu. Nije dostojna Europe.
Izbor je bio jasan. Ostati u 'regiji" ili biti u Evropi. Tezenje prema Istoku nije u nasem DNAu bar ne vecini Hrvata. Ali nazalost, Zapad je miniran "novom sviesti" I moramo imati cisti put da nas ne pojedu.
EU je zakon, sto se tice nas Hrvata vjecna teznja. Posebno sto je Drina granica te zajednice.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"hrvatski ispitanici su među najoptimističnijima glede budućnosti Europske unije," - čitaj: najmanje informirani