Nožem u srce ubio brata blizanca zbog fatalne plavuše Dolores
Fatalna plavuša: Dolores D. pucala je u namještaj jer Miroslav nije htio zvati hitnu pomoć
Komentari 30
pa i nije baš neka da čovjek treba poludit za njom...
"da je u sado-mazo seansama bila domina". Zato lije to rekla istraziteljima i kakve to veze ima sa ubojstvom? Jeli rekla i koja boja carapa joj je najdraza?
To bi moglo biti ovako; Sve troje orgijaju uz stimulans krvi i adrenalina. Ona ima nož i malo ih zarezuje jednog po jednog dok oni uživaju Ruski rulet ili, en ten tinu, i onda gube kontrolu u nekoj njima svojstvenojj ekstazi i nož ide tamo, gdje bez opijata nikad nebi. O tome je sanjala u svojim drogiranim orgijama i u momentu se povela za emocijama drogiranog sna. Ona ga je možda ubila. Vjerujem da i ovo policija razmatra.
ma jeli joj to botoks u usnama ala ta dobro dudla.....cvrk...mljac....srk
Oba brata morala su biti na nečemu jako "HIGH" kada totičnu smatraju "la femme fatale". Meni više liči na najjeftiniju kamenjarku koje stoje po parkovima i haustorima, a spremne su na oralu za jedan gemišt ili kutiju cigareta. Fuj.
jeli to bila " koljektivna raspaljotka " nije se nikad čulo da je blizanac ubio brata pa ne vjerujem ni sada .
s njima je živjela i Miroslavova djevojka pa su se braća mijenjala za partnerice????
Bla bla bla i nakraju ujijo vuk magarca tu je jasno tko je ubojica no sad se petlja bio pijan ili drogiran nemjenja znacenje da je ubojica
ma ti su imali "moderan zdravstveni odgoj".
Kada se utvrdi sigurno da je ubio brata i treba da odgovara pred sudom pravde,ali ce odvjetnici u svojim smicalicama da je bio pod utjecajem alkohola i droge i bio znatno ne uracunljiv.Ali,svi oni koji konzumiraju alkohol i naprave ubijstvo ili nanesu tesku ozlijedu drugome,nebi se smilo uzimati u obzir alkohol i neuracunljivost nego bi se trebalo tretirati kao za vozaca.Vozac koji napravi saobracajku sa smrtnim posljedicama uzima mu se otezavajuca kazna pa tako bi trebalo u svakom postupku uzeti otezavajucu kaznu zbog konzumiranja alkohola kao posljedica.
ja u njihovim spolnim odnosima ne vidim ništa strašno, po meni je to napredak civilizacije po pitanju spolnosti koji bi trebali učiti i u školama u zdravstvenom odgoju. uostalom svi mi izmjenjujemo partnere da bi nam bilo bolje u životu.
Bože oslobodi ovakvog razvrata!Badava im sva situiranost kad u životu nisu imali Božjeg blagoslova. Blago onima koji čeznu za duhovnošću,mirom i skromnošću.
Ovo treba poslati Ripliju....Ubiti brata blizanca je....retkost.Veca mogucnost je da umru u istom danu...Ali saucesce roditeljima,njima je najteze....
Svasta. U naslovu stoji da je ubio brata zbog plavuse, a onda u tekstu u zadnjoj recenici se tvrdi kako se ne zna jesu li se braca zbog nje posvadjala?! .,....
Fini, dobri, zatajni a završili su i teške fakulte i koji je đavo u njih ušao. Više zbilja ne možeš vjerovati nikome. Tu jedino može biti u pitanju droga koja totalno pomuti razum, pa ljudi uopće ne znaju što rade. Drugo objašnjenje ne vidim. Jezovito i zabrinjavajuće.
Da bi ga nagovorila da pozovu pomoć, Dolores je iz neke torbice izvukla pištolj koji su braća imala i pucala u namještaj. koja tuka, nije mogla sama nazvat?
Pa cak i nije plavusa nego je bojila kosu. Inace je crnka.
Imali su 31 godinu, a ponašali se kao da su u pubertetu i imaju 16 godina. A završetak tragičan.
pa nije problem u plavuši već u braći
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"O blizancima susjedi uglavnom imaju samo riječi hvale"