Nove odredbe HZJZ-a: Samoizolacija ponovno traje 14 dana, novo pravilo i za cijepljene kontakte
Ove mjere donesene su zbog sve veće zastupljenosti delta varijante koronavirusa u Hrvatskoj i cijeloj Europi
Komentari 117
Nema im veze jedan zahtjeve s drugim, a sve skupa ni sa cim. Sve se svodi na "Impfung Macht Frei", izgleda. A zasto se ne bi testirali cijepljeni, kad sve zemlje vec biljeze velike postotke simptomatskih cijepljenih u novozarazenima. Dok,,, u onim rijetkim prilikama kada testiraju cijepljene zbog drugih razloga, redovno nalaze asimptomatske cijepljene zarazene. Pa sami su izvijestili da su ih nasli medu pacijentima kemoterapija i dializa. Zvuci kao da ne zele znati kako stvari stoje, vec samo guraju cjepivo zbog cjepijva. Tako i u velikom nam uzoru SAD, gdje su odmah rekli da nece pratiti niti pokusati nagadati asimptomatske i nuzpojave cjepiva, vec da takvi trebaju sami doci da se jave. Koliko nesto mora biti bezobrazno da bi ljudi to konacno primijetili. Pa asimptomatski su uvijek bili najbolji prenositelj virusa jer misle da su zdravi i bezopasni, dok ce puno onih necijepljenih jos uvijek probati paziti jer nisu sigurni. A Djikic je stvaro potrosio i zadnju kartu ikakvog postovanja, ali se i dalje gura u prvi red. Dobro, Ivane, znanstvenice, osim sto zanemarujes asimptomatske do daske (vrlo znanstveno), kazi nam konacno neki postotak koji ce spasiti svijet od svih smrcanja. 40-50% nije dobro, kazes. A koliko je, da se dogovorimo kao brat s bratom na Jakusevcu. Pa se onda drzi toga. Ili ces preporuciti "cijepljenje ili lomaca" kao i ostatak inkvizitora.
Za stjecanje kolektivnog imuniteta, to jest imuniteta krda, potrebno je da 70% stanovništva ima imunitet. Imunitet se stječe cijepljenjem (ako cjepivo djeluje, za razliku od ovih protiv covida) ili prebolijevanjem bolesti što se uvijek smatralo jačim, to jest trajnijim. Ako jse cijepilo više od 45 % stanovnika Republike Hrvatske, a preboljelo je Covid (tako kaže dr. Lauc iz Znanstvenog savjeta koji je osnovala vlada upravo za rješavanje problema s Covidom i koji nije nikakav ravnozemljaš) oko 50% stanovnika... I da se dogodilo da su se neki koji su preboljeli išli dodatno i cijepiti (zbogom pameti), Stečeni imunitet bi trebalo imati puno više od 70 % stanovnika ako se pogledaju ove brojke, a tako tvrde i ovi iz Stožera (to o sedamdeset posto osoba s imunitetom i procijepljenosti krda, bolje rečeno stada).
u svetom pismu pise prezivehli ce zazalit sto nisu UMRLI haha,ha
Bla bla bla…da novi soj, opet se sve zatvara, unistit ce se i ovo malo sezone i sve po provjerenom proslogodisnjem programu. Prokleti ste svi koji maltretirte narod cijepljenjem.
Tko se ne bude cijepio dobit će ubuduće glasački listić na kojemu će pisati samo HDZ. I 14 dana izolacije će mu se puštati govori Plenkovića.
Neću se cijepiti.
ne cuu se pelcovati i .
.....ubuduće...prije mjesećnice cijepljenje i tako u nedogled....
Ovo je svjetska prevara nitko više ne spominje kinu iz koje je sve počelo
Plenkoviću, želimo ti sve najgore! pošteno si zaslužio! 😉
Ja sam svima koje znam rekao - ne dao bog da me navedete kao kontakta!
Na osnovu kojeg podatka je donesen zaključak da su dvostruko cijepljene osobe, 14 dana nakon cjepjenja, sigurnije od osoba koje su preboljele koronu prije godinu dana? Ajmo, podatke na sunce? Ili možda nemate takve podatke koje bi opravdale mjere koje namećete? Ajmo golupčići, pokažite dokaz da je učinkovitost cjepiva 14 dana nakon druge doze veća od učinkovitosti prirodno stečenog imuniteta od prije godinu dana.
Nove odredbe HZJZ: nastavljamo s intenzivnijim zastrasivanjem i ugnjetavanjem do god se svi ne predate.
Super ucinkovito cjepivo. Zasto? Zato sto se cjepljeni ne testiraju! Ljude je lakse varati nego djecu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Date 50 milijuna Evra i cjepitcu se ehheheheh