Njemački ministar otkrio: Trgovinski sporazum Amerike i EU je propao!
"Pregovori s SAD-om su de facto propali jer mi kao Europljani ne smijemo pokleknuti pred američkim zahtjevima“
Komentari 74
Super. Ja uvijek kažem, bolje da je paprika manja i na izgled "ružnija" nego da je GMO.
Bez Engleske America vise nema sanse diktirati I ucjenjivati EZ. Super vijest.
Super!
Ne znam je li dio vas koji ovdje piše uopće zna o čemu je riječ, čini se da ne. Korporacije bi mogle tužiti, recimo, Hrvatsku jer im ne da, recimo, na Plitvicama uzgajati GMO šljive i time im onemogućuje zaradu. I dobili bi spor jer države ne bi imale jurisdikciju nad svojim teritorijem koji bi bio slobodno lovište za korporacije. Osobno mislim da je sve ovo što se u zadnjih godinu dana događa u Europi metoda pritisla korporacije (padanje zrakoplova, napadi po Francuskoj, ilegalna imigracija itd.). Previše je sve čudno i podsjeća na podzemni rat.
Smrt globalizaciji!
Moglo bi odjednom doci do velikog broja "teroristickih" napada u EU, svaka povezanost s odbijanjem potpisivanja kapitulacije zvane TTIP je slucajna. Ha, ha, ha...tehnologija pritisaka na vazale odavno je poznata.
Ako je istina, super. Jos samo da vrqtimo njene stićenike tamomotkud su dosli.
to bi bila..dobra vijest..ako ne budemo morali..kupovati konzerve i druge potrepstine..kao zalihe..u slucaju..necega..
Steta necu moci kupiti vrhunski Americki automobil Chevrolet, nego cu biti "prisiljen" voziti Euro kante kao Mercedes, BMW, Audi, Ferrari, Lamborghini. Bas me je to pogodilo.
odlicna vijest :)
Konačno!
I neka je propao jer su time Ameri (ili točnije židovski lobi u Americi) planirali od EU staviti u kolonijalni položaj i potpuno nepotrebno je konfrotirati s Rusijom! U svakom slučaj ovo je najbolja vijest koja se opće mogla ii zamisliti! A sada se EU stvarno treba okrenuti unutarnjem jačanju i zaustavljanju ove pomno planirane akcije islamizacije Europe (koju osobno potpomaže i Jacob Rothchild s nepovratnom "donacijom" od 5000$ za svakog "izbjeglicu" u EU!
Bez brige sklepati će oni nekog drugog Trojanskog konja.
......................kontaminacija Europe ja zahvaljujući Merkelici na snazi...........
Nekad prosperitetna i najrazvijenija država,a danas Korporacija USA,trula je i neizlječivo bolesna.Eto što je od nje napravilo mongolsko turkmensko pleme Kazara sa lažnim identitetom,Njihova pohlepa za materijalnim bogatstvima i i moći je čista patologija i ima strahovito destruktivnu utjecaj nana svaki život na zemlji.
Mutti pada, Mutti raste. Samo treba znati, hehe...ccc!
..........nema žurne to je još uvijek balon.....................kontaminacija evrope počela je Mastrichtom....
..jedna u nizu dobrih strana Brexita
To je super za EU!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
najbolja vijest 2016.