Neke kulture priznaju ih već tisućljećima: Nebinarne osobe u Indiji se smatraju svetima
Iz američkog Nacionalnog centra za transrodnu jednakost ističu kako ne morate razumjeti značenje nebinarnog da biste poštovali različitost
Komentari 57
Budalaštine. Da li postoji išta osim muškog i ženskog. Ne postoji, a ja mogu reći da sam mačka i...., što onda sam mačka ? Kakve različitosti ? Radi se o bolesti i točka.
Ja bi rekao da se on zove jedan B...I...K nekulturni.........
Upravo pročitala... Nemo je shvatio da je nebinaran 6 mjeseci prije Eurosonga! Do tada je bio običan hetero muškarac... A zapravo je još uvijek jer živi sa ženom. Nasjeli smo na projekt.
Patkoviću, istinu si napisao, žiri je u pravu jer gleda kvalitetu djela, samo, čemu žiri..., pa taj žiri ga je pustio u finale, zar to nije dosta, nego opet žiri daje i pobjedu.
Hrvatska je pokušala otići sa Balkana, ali u hrvatskim glavama to je Sitifov posao..valjda je zato Hrvatska među najsiromašnijim članicama EU
To je dokaz da se u našem školskom sustavu ne prezentira dovoljno alternativne duhovnosti, alternativne kulture, prakse i sl. Zato nam je sve to novo i zanimljivo.
šta je da je mali nemo je svima očitao muzičko scensku lekciju, nastupao je sam bez kiča i drlog scenografije a pjesma je veličanstven rad u rangu boemske rapsodije
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dakle, sve se samo svodi na osjećaj. Rodiš se kao muškarac ili žena ili kao hermafrodit što je vrlo rijetko i svrstava se u anomalije. Sve ostalo su samo osjećaji ili bolesti. Tako je uvijek bilo . Ako netko ima problema s tim, vjerojatno mu može pomoći psihijatar ili psiholog.