'Ne gledam je li čovjek lijevo ili desno, već voli li ovu zemlju bez interesa, kao što navijači Hajduka vole Hajduk'
U nekim elementima imamo društvo, recimo kad je potrebno prikupiti novac za ugrožene od vremenskih nepogoda ili kad je nekome potreban novac za liječenje, onda se ispostavi divna solidarnost. Ili kad Aleksandar Vučić nešto izjavi što nam otvori rane i onda se sjetimo rata i branimo za to vezane tradicije. S druge strane, pogledajte banke, osiguravajuća društva, teleoperatere koji ostvaruju visoke profite, trgovačke centre koji niču kao gljive poslije kiše... pogledajte tko profitira od ove Hrvatske, a tko je u šteti od ove Hrvatske. Dakle, imamo društvo u nekim aspektima, ali čim dođe do onih prizemnih materijalnih interesa, onda ne funkcioniramo kao društvo
Komentari 30
Jedini ispravan način gledanja! Hrvatska iznad svega.
Niti Zekanovic ne gleda lijevo niti desno vec samo covijeka iz kojeg moze imati koristi. Posljednji primjer sljubljivanja s premierom je neoborivi argument. Jos mi samo nije jasno da se niti jednom nije zacrvenio od srama obzirom sto je sve izrekao tom istom premijeru prije nepune dvije godine.
Kako takvi nejdu u bjeli svijet nego samo posten Hrvatski narod
37% članstva HDZ-a čestiti hrvatski HDZ su u manjini,a smatraju da se iz stranke treba odvojiti kukolj tj.bivši komuniste,njihovu djecu,karijeriste,probisvijete,llažne ratne invalide i trulež a koji očito čine većinu tj. 63%. Vidimo da je HDZ stranka tame jer u njojj 63% ljudi podržava kriminal,korupciju,pljačku....to je onaj sloj ušao u stranku sa dna društva i oni pretežu i čine većinu u stranci,u takvoj stranci moralne,normalne i poštene osobe koje drže do sebe i svoga stava prvenstveni,nemaju što se javno predstavljati i blamirati u ime stranke koja je debelo zaglibila po svojoj strukturi članstva,kojeg čine nemoralne osobe i hokštspleri većinom...
Sada djeca bivših jugounitarista sjede u ministarstvima i agencijama,a SOA je trebala po dužnosti takvim osobama od takvih roditelja onemogućiti rad u institucijama,te osobe nisu smjele proći sigurnosnu provjeru...ovo je dokaz da SOA nije radila ništa..90 ih i 2000-ih ,kao ni danas...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Po čemu je oni vole. Šta su oni doprinijeli ovom društvu. To što se maše zastavama u prsi se hrvatstvo ništa ne znači. Dapače samo budi sumnju da je neka pljačka i interes u pitanju. A mi koji šutimo, radimo, odgajamo djecu i gutamo govna smo prava snaga.