Moramo zamisliti nezamislivo. SAD izlazi iz NATO-a, što je s Hrvatskom?
Pukne li NATO, opet smo na buretu baruta. Susjedi su grabežljivci, generacije nisu prošle vojnu obuku, a brani nas nekoliko tisuća vojnika sa startnom plaćom od 1300 eura
Komentari 62
Hrvatska Vlada je zaokupljena pljaćkom Hrvatske, nju ne brine nikakav NATO
Ako se nedaj Boze raspadne NATO (a velika je šansa) ,prva država koja ce nestati u krvi bit ce RH.NATO i EU garancija su opstanka HR i ,EU ,a time i mira i blagostanja.Rusija je i sad sa natom na granici HR.Kroz C.Goru i Srbiju,raspadom natoa C.Gora postaje 1 i najveca ruska vojna luka.Dalje vam netreba nista biti nezamilivo nego samo recite Bože sačuvaj!!!
To je vještina planiranja poteza unaprijed, kako za napad tako i za obranu. Logika i racionalizacija su besmislene kada odgovor na pitanje leži u području magije. Sustav vjerovanja nije egzaktna stvar jer na vjerovanje utječu mnoge stvari poput propagande na primjer, a negativna i pozitivna propaganda kao fizički utjecaj uvijek ima svoju svrhu jer je njezin kraj ili cilj dan na početku. Nema pristojnosti, razumijevanja i slično. Kao polupismeni predstavnik EU, instaliran s političkim igrama biraj moje, ja ću birati tvoje, kada se ove teme pojave, znaj da je tvoja politika ustrojstva doživjela fijasko. Nažalost, na stolu ostaju samo radikalna rješenja, iza kojih stoje godine samoveličanja i zabijanja glave u pijesak, svako rješenje bit će dovoljno loše da ne bude prihvatljivo.
"...a brani nas nekoliko tisuća vojnika sa startnom plaćom od 1300 eura..."___Ali mi imamo 500 000 vojnika koji na Thompsonovim koncertima iz sveg grla viću da su za dom spremni! Jedini problem je da većina dolazi iz Tomislavgrada, Posušja, Münchena, Stuttgarda i iz Australije...
Što će se dogoditi s Hrvatskom? Kao saveznica s SAD u znak solidarnosti i Hrvatska će izaći iz NATO-a, ter se u slučaju prjetitbene ratne pogibli, osloniti na sebe i svoje svoje vojne saveznike Albaniju i Kosovo i Metohiju. Tajj vojni savez je sklopljen zahvaljujući mudrosti i vizionarstvu hrvatskog političkog i vojnog vodstva.
Mene zanima dali će Njemačka biti u mogućnosti proizvesti tenkove koje smo tako nonšalantno poslali u Ukrajinu. Svuda vrište da će doći do još veće krize, ako dođe do tog scenarija moglo bi se dogoditi da Hrvatska ostade bez tenkova. Osim toga ima ljudi u Hrvatskoj kojima je dosta što moraju raditi za malu plaću zahvaljujući našim političarima. U slučaju rata neće biti dovoljno samo vrištati da je Hrvatska napadnuta, neki bi mogli reći novi rat nam je učinio uslugu. Prije nisam imao hrabrosti otići iz Hrvatske radio sam za minimalaca za poslodavca koji me zakidao gdje je god stigao sada vlada i ostali očekuju da ja branim Hrvatsku eh odo ja iz Hrvatske neka se djeca političara bore.
Hrvatska ima potpisan ugovor o vojnoj suradnji s Albanijom i Kosovom. To je realnost. Ostalo su pretpostavke ili iluzije. Najviše što se može očekivati od tzv. saveznika je da nam ne podmeću i ne naštete.
Jos barem iducih 50 godina nitko nas nece dirati, pa mi imamo 600.000 branitelja(barem toliko ih placamo)!
EU se mora još čvršće udružiti, smjeniti Zelenog, prihvatiti realnost i trgovinu uspostaviti sa gdje joj se isplati više. Progutala je kukavičje jaje od kauboja.
A gle novinaru, ameri su kauboji, njima vlada proizraelski lobi već desetljećima, sravili su se u ulogu nebeskog zaštitnika izraela, kojem je dopušteno sve, protjeranje palestinaca, rušenje domova, napadi i okupacije dijelova susjednih država. I ovo sad oko grenlanda je false flag, u međuvremenu trump imenuje članove boarda za gazu, nekretninski projekt ide dalje, svatko tko želi stolac mora platiti milijardu dokara za prvu godinu članstva. Teritorijalna cjelovitist6je princip koji je nana odgovarao, ali vidite da za srbiju nije vrijedio. Damska traži svoje f16 nazad od ukrajine dobila srednji prst.
Postat će deo Srpskog sveta ako ju nećete braniti.... vrlo jednostavno
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma ajde hrvatsska bi nasla novog gazdu na brzinu a dotad imamo one nove novcate Rafaeli i 500000 branitelja! Nemoze nam niko nista...