Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 133
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
poništava dizajn pločica
Povratak na članak

Ostojić: Zbog svega vraćamo grb! Karamarko očito ne zna kako izgleda znak na zastavi HDZ-a

Jedino što se mijenja je font slova, a dodat će se i plava trakica s oznakom HR, dakle rješenje koje imaju sve europske države

Komentari 320

SI
simeeee
12:02 09.04.2015.

"Moramo vratiti grb"??!!! Nebi da mora vratiti četničku kokardu, a ne naš državni grb!!!

VL
MA
medjimurec_at
11:45 09.04.2015.

Bolje pitanje Ostojicu koliko ste platili za ta idejna rjesenja sa nekakovim kockicama i sta ti ja znam . I malo dijete u vrticu bi sasvim jednostavno i bez troskova "dizajniralo" nove plocice - dodas lijevo zastavu EU sa HRR znakom i to je to - izgleda jednostavno al eto nakon dvije godine cak je i SDP to shvatio !

VL
DU
Deleted user
11:43 09.04.2015.

Meni nije jasno što nedostaje starim tablicama... sjetimo se da poneki gradovi ili regije u npr Austriji ili Njemackoj imaju svoje grbove... kome smeta hrvatski grb, stvarno? ako u europi postane moderno npr da se muškarci ne briju, trebamo li i mi postati bradonje da bismo bili europljani? uostalom, današnja europa opstala je zahvaljujući hrvatskoj krvi koja se prolila da turci ne osvoje sve....

VL
Avatar H/S/P
H/S/P
15:08 09.04.2015.

Ostojic prelivoda zna da cemu Karamarko uskoro biti sef pa se vec sada uvlaci....

VL
Avatar mg940
mg940
16:05 09.04.2015.

Evo sad, još jedan dokaz kako vlada nezna kaj hoće , niti je dosljedna u ničemu, outsourcing, koncesija autocesta, registarske pločice,zbrinjavanje otpada, savska 66 ...... hebes takvu vladu, furt su u nekom strahu

VL
Avatar imotska115
imotska115
14:39 09.04.2015.

Uvijek neka polemika od ovih SDPovca, neznam odakle mu ovakve izjave o brgu Hrvatske. Konacno je netko shvatio kako bi tribalo biti, ali malo kasno.

VL
DU
Deleted user
14:57 09.04.2015.

Samo malo... jel ovo zakasnjela 1 travanjska sala ?

VL
ZS
zsazoo
16:13 09.04.2015.

Majko mila tko nam vodi zemlju.

VL
Avatar Maslina
Maslina
13:28 09.04.2015.

Na hrvatskim pločicama je misto hrvatskom grbu,a on nek sebi stavlja balkanski grb na balkanske tablice sa uzorkom ''regiona''!

VL
LI
Lijepanasadomovino
11:35 09.04.2015.

I kome će to smetati ? Ranko. Pa zašto stalno pišate protiv vjetra.

VL
Avatar mrtvu majku komunističkuu usta
mrtvu majku komunističkuu usta
14:36 09.04.2015.

gadovi komunistički,smeta im hrvatski grb i na mala vrata su htjeli narodu uvaliti komunističko znakovlje....dobro da još crvenu petokraku nisu vratili

VL
Avatar Kroettelsfrkatsch
Kroettelsfrkatsch
13:52 09.04.2015.

Idemo dalje, narode hrvatski! (Padaj silo i nepravdo!) P,S. Poštovani VL, evo me opet, poslije izdržanih kazni i onemogućenog komentiranja na ovim prostorima. U međuvremenu sam složiojedan pravni dokument, kronološki dokumentiran. Ako se slijede vaša pravila (ne pisati velikimslovima, nene vrijeđati itd., cijeli ih niz ima!), na vašim forumima ne bi puno komentara ostalo! Po kojim kriterijima se tu koče vrhunske uvrede, velika slova, neprikladni tekstovi itd, a drugi (navodno slični) su odstranjeni i autori sankcionirani? I onda - vidi čuda! - uvre dljivi komentari koji ostaju mahom su napisali ...hajde da budem blag - ljevičari! O mojim ću postupcima (pa i mogućim sankcijama) protiv vas još pomno razmisliti, ali ovisit će o podosta činbenika, no - doći će, doći. Kao i naše vrijeme u našoj zemlji! Poštovani, pozdrav vam šaljem!

VL
UI
Uvijek_iskreno
13:01 09.04.2015.

Grb i mora biti na tablicama!

VL
DU
Deleted user
12:40 09.04.2015.

To je ministar rekao danas. Ne treba to značiti da će ono što je danas rekao imati svoju valjanost još i sutra ili prekosutra. Strašno!

VL
DG
davor.gazivoda
11:55 09.04.2015.

Hahahaha, trta a? Izbori! Ali mi pamtimo

VL
Avatar NikadRobom
NikadRobom
11:46 09.04.2015.

Joj cirkusa.Cudi me da nisu stavili i cirilicna slova,onako...da se nadu.

VL
CR
CROLINDA
11:57 09.04.2015.

mazgluvi crveni ne dirajte hrvatski grb i ne prorjeđujte i ne ubijajte Hrvate neimaštinom i nesigurnošću - bolest iseljavanje nerađanje - budući naraštaji Hrvata sastojati će se samo od potomaka antihrvata lopova i skorojevića koji nemaju ideala ni dostojanstva - svi će drugi izumrijeti od neimaštine i tuge

VL
Avatar aunick
aunick
12:19 09.04.2015.

Tko ne podnosi Hrvatski grb na plocicama, neka ih ne koristi, neka vozi bicikl ili ide pjeske.

VL
CE
centirion
12:58 09.04.2015.

NAROD JE REKAO SVOJE!

VL
NE
nenadbat
13:41 09.04.2015.

Komunisti se uplašili Hrvatskog naroda pa se po običaju povukli.Zaista su zreli da se maknu sa vlasti

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.