Ostojić: Zbog svega vraćamo grb! Karamarko očito ne zna kako izgleda znak na zastavi HDZ-a
Jedino što se mijenja je font slova, a dodat će se i plava trakica s oznakom HR, dakle rješenje koje imaju sve europske države
Komentari 320
najbolje je da da se i i tu potroše pare. Svašta
njima smeta grb na regama zato što nevole ništa hrvatsko!
Ahaha, hadezeova glupost ili ne ovo je pobjeda Hrvata na trenutno sdepeovom jugoregionalnom terenu.
Kako vas nije sramota grb države nazivat glupost zbog tog grba smo ginili,krvarili i proživljavali strahote,sramite se,niste dostojni da živite u Hrvatskoj
Ostojiću, nisu to HDZ-ove gluposti, to su "gluposti" hrvatskog naroda. Dobre su nove pločice koje držiš u ruci, ali samo vrati hr. grb i problem riješen. Btw, ionako uskoro odlazite s vlasti pa nije važno koje odluke donosite..
Glupost je da je na hrvatskim pločicama hrvatski grb? Što je sljedeće? Mijenjanje grba na zastavi?
Orlando, slijedece evropske drzave imaju na tabliocama drzavni grb: Andora, Austrija, Lihtenstein, Monaco, San Marino, Slovacka, Slovenija, Svicarska ...
Pa čemu to Ranko pobogu.
Nece biti prihvaceno niti jedno od tri rjesenja,a sva tri od prihvacenih rjesenja dobilo debele nagrade,sto s nagradama sad kad su odbijeni????Smjesna rjesenja od smjesne Vlade!
OSTOJIĆU a kad će SDP vratiti HRVATSKO oružje koje ste 1990 godine kad ste razuružali hrvatski narod u dogovoru s jna predali jna i četnicima,,,vrijednost oružja 250 000 cijevi,minobacača,haubica,sanitetskih i transprtnih vozila vijedila je 5 milijardi$..hmm a da nas niste razuružali nebi nas imali hrabrosti ni napasti pa se nebi desio VUKOVAR,OVČARA,ŠKABRNJA,DUBROVNIK,ZADAR,PAKRAC,LIPIK itd itd, a tek koja je ratna šteta,valjda nebi ni pginulo desetke tisuča branitelja i civila, 400 djece i nebi puno hrvatskih majki bilo zavijeno u crninu....
I opet vlada i ministri troše naše novce, a da nemamo baš nikakve koristi od toga. Koliko puta su do sada objavljeni natječaji, angažirane agencije za savjetovanje (consulting), plaćene studije, da bi na kraju netko rekao malo smo se šalili? Kada će se napokon početi vrednovati načija stučnost i kažnjavati načije neznanje? Ova zemlja i svi mi u njoj kao da smo izašli iz neke Kishonove novele . Samo što ovo nije fikcija, već realnost.
drugovi, kaj dolazi iz guzice u glavu ? vama, hvala Bogu, prekasno ! Koga smeta grb, definitivno je u krivoj drzavi !
Ovome je hrvatski grb glupost! Mashala!
Tko će platiti ove bespotrebne natječaje?
Jednako tako želimo da se vrati Dan državnosti 30. svibnja.
GRB I SAMO GRB.
Svaka Čast na odluci. To je volja naroda i tako treba da bude! Mi smo premlada zemlja da svaki Čas nešto mjenjamo i izmišljamo toplu vodu. Još kada bi se ukinuo porez na štednju i na nekretnine idućem mandatu nebi stajalo ništa na putu. Ovako nas Čeka ipak to što nas Čeka, nažalost.
POZOR! kritika uredništvu : zbog čega svakih sat vremena mijenjate naslov? bio je drugi, nešto kao " zbog karamarkove gluposti.." ... meni je stvarno svejedno kako ostojić naziva karamarka ili ovaj njega, ali ljudi pišu komentare i o naslovu a a vi promijenite, i tada naši komentari gube smisao.... ne možete tako, nije pošteno...
sad fino neka vrati novac koji je potrošio na dizajn novih tablica koje nitko nije ni tražio
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne dirajte grb, nije on ni HDZ-ov ni SDP-ov !!!