Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 133
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
poništava dizajn pločica
Povratak na članak

Ostojić: Zbog svega vraćamo grb! Karamarko očito ne zna kako izgleda znak na zastavi HDZ-a

Jedino što se mijenja je font slova, a dodat će se i plava trakica s oznakom HR, dakle rješenje koje imaju sve europske države

Komentari 320

U1
ursus_1212
11:43 09.04.2015.

Ne dirajte grb, nije on ni HDZ-ov ni SDP-ov !!!

VL
AM
antony.milic.7
11:24 09.04.2015.

najbolje je da da se i i tu potroše pare. Svašta

VL
Avatar johny21
johny21
11:43 09.04.2015.

njima smeta grb na regama zato što nevole ništa hrvatsko!

VL
DU
Deleted user
11:46 09.04.2015.

Ahaha, hadezeova glupost ili ne ovo je pobjeda Hrvata na trenutno sdepeovom jugoregionalnom terenu.

VL
JK
jurica.kovač
11:48 09.04.2015.

Kako vas nije sramota grb države nazivat glupost zbog tog grba smo ginili,krvarili i proživljavali strahote,sramite se,niste dostojni da živite u Hrvatskoj

VL
Avatar Istina je voda duboka
Istina je voda duboka
11:30 09.04.2015.

Ostojiću, nisu to HDZ-ove gluposti, to su "gluposti" hrvatskog naroda. Dobre su nove pločice koje držiš u ruci, ali samo vrati hr. grb i problem riješen. Btw, ionako uskoro odlazite s vlasti pa nije važno koje odluke donosite..

VL
DU
Deleted user
11:39 09.04.2015.

Glupost je da je na hrvatskim pločicama hrvatski grb? Što je sljedeće? Mijenjanje grba na zastavi?

VL
CH
ChuckNoris
11:39 09.04.2015.

Orlando, slijedece evropske drzave imaju na tabliocama drzavni grb: Andora, Austrija, Lihtenstein, Monaco, San Marino, Slovacka, Slovenija, Svicarska ...

VL
DU
Deleted user
11:52 09.04.2015.

Pa čemu to Ranko pobogu.

VL
Avatar GERO2
GERO2
11:52 09.04.2015.

Nece biti prihvaceno niti jedno od tri rjesenja,a sva tri od prihvacenih rjesenja dobilo debele nagrade,sto s nagradama sad kad su odbijeni????Smjesna rjesenja od smjesne Vlade!

VL
GE
genšer
13:53 09.04.2015.

OSTOJIĆU a kad će SDP vratiti HRVATSKO oružje koje ste 1990 godine kad ste razuružali hrvatski narod u dogovoru s jna predali jna i četnicima,,,vrijednost oružja 250 000 cijevi,minobacača,haubica,sanitetskih i transprtnih vozila vijedila je 5 milijardi$..hmm a da nas niste razuružali nebi nas imali hrabrosti ni napasti pa se nebi desio VUKOVAR,OVČARA,ŠKABRNJA,DUBROVNIK,ZADAR,PAKRAC,LIPIK itd itd, a tek koja je ratna šteta,valjda nebi ni pginulo desetke tisuča branitelja i civila, 400 djece i nebi puno hrvatskih majki bilo zavijeno u crninu....

VL
Avatar sunčano_jutro
sunčano_jutro
11:39 09.04.2015.

I opet vlada i ministri troše naše novce, a da nemamo baš nikakve koristi od toga. Koliko puta su do sada objavljeni natječaji, angažirane agencije za savjetovanje (consulting), plaćene studije, da bi na kraju netko rekao malo smo se šalili? Kada će se napokon početi vrednovati načija stučnost i kažnjavati načije neznanje? Ova zemlja i svi mi u njoj kao da smo izašli iz neke Kishonove novele . Samo što ovo nije fikcija, već realnost.

VL
ZG
ZGexil
11:52 09.04.2015.

drugovi, kaj dolazi iz guzice u glavu ? vama, hvala Bogu, prekasno ! Koga smeta grb, definitivno je u krivoj drzavi !

VL
OX
oxymoron
11:27 09.04.2015.

Ovome je hrvatski grb glupost! Mashala!

VL
DU
Deleted user
11:41 09.04.2015.

Tko će platiti ove bespotrebne natječaje?

VL
Avatar kontraadmiraI
kontraadmiraI
13:41 09.04.2015.

Jednako tako želimo da se vrati Dan državnosti 30. svibnja.

VL
JO
johnny64
12:52 09.04.2015.

GRB I SAMO GRB.

VL
DU
Deleted user
11:26 09.04.2015.

Svaka Čast na odluci. To je volja naroda i tako treba da bude! Mi smo premlada zemlja da svaki Čas nešto mjenjamo i izmišljamo toplu vodu. Još kada bi se ukinuo porez na štednju i na nekretnine idućem mandatu nebi stajalo ništa na putu. Ovako nas Čeka ipak to što nas Čeka, nažalost.

VL
DU
Deleted user
12:16 09.04.2015.

POZOR! kritika uredništvu : zbog čega svakih sat vremena mijenjate naslov? bio je drugi, nešto kao " zbog karamarkove gluposti.." ... meni je stvarno svejedno kako ostojić naziva karamarka ili ovaj njega, ali ljudi pišu komentare i o naslovu a a vi promijenite, i tada naši komentari gube smisao.... ne možete tako, nije pošteno...

VL
Avatar Orgasmatron
Orgasmatron
15:45 09.04.2015.

sad fino neka vrati novac koji je potrošio na dizajn novih tablica koje nitko nije ni tražio

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.