Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 75
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
korupcijska afera
Povratak na članak

Milijunaši s Carine: Imali su vile i za gablec jeli jastoge

Iako je osumnjičeno ukupno 57 osoba, na ispitivanje u USKOK privedene su samo 23 i to carinici, policajci i jedan državni inspektor, dok su davatelji mita prijavljeni redovnim putem.

Komentari 308

Avatar Čaruga
Čaruga
09:13 06.05.2011.

Ha, ha, ha, ima dobrih komentara!! Sve u svemu ovi nisu propustali staro zeljezo preko granice, mora da je bilo bijelog brasna. I jos se pitaju ljudi zasto su oni sverceri drogom prije par dana uhvaceni u sloveniji prije nego su stigli u Hr pa evo zasto, oni se nisu brinuli kako ze uci u Hr, pare su kljuc koje dizu svaku rampu i otvaraju svaka vrata. Svatko bi se prodao za masne pare a kako i nebi kada nam Drzava nije sposobna otvoriti radna mjesta sa pristojnom placom da zivimo kao ljudi pa da kazemo \"ne necu nije vrijedno toga, imam dovoljno ne zelim riskirati posao, ja i zena dovoljno zaradjujemo pa ako bas za necim skupljim i slinimo ustedjet ce mo za koju godinu pa ce mo opet to imati\" nazalost nije tako, Ministri su nam totalno nesposobni ili ne zele jer ih isto netko masno placa da bi izvozili nasu robu, investirali i otvarali vrata stranim ulagacima. Svaka cast USKOKU I cijeloj policiji vidno su se poboljsali u zadnje vrijeme i sve vise se vidi da rade svoj posao! Jedino jos pravosudje skenja stvar pa ih opet moraju hvatati za koju godinu.

VL
PI
PIDOČA
09:17 06.05.2011.

nu ovog kokošara slovenskog šta trkelja uvike jedno te isto, biće popia natašte ovu lašku vodicu pa mu udrla u tambuć, promini ploču,pizdek

VL
DR
dreamteam
09:25 06.05.2011.

Lijepo.Sada svu tu imovinu treba zaplijeniti i na bubanj. Svakome od njih po dvadest godina najmanje i onda bi to bila pravda.

VL
Avatar sizif
sizif
09:28 06.05.2011.

Sve su to nedužni ljudi, žrtve našeg nazadnog školskog sustava!!!!!!!!!!!!!!! Našu djecu, kao što su i nas prije, u školama uče TABLICU MNOŽENJA!? A živimo u državi i društvu gdje uspijevaju samo oni koji znaju TABLICU DIJELJENJA! Problem ovih je je ljudi što nisu znali DIJELITI! S pravim ljudima...

VL
OB
-obrisani-
09:29 06.05.2011.

06.05.2011. u 09:17h PIDOČA please translate me to English oder bitte zum Deutch ubetzetzen... Excuse me my mistake..please translate to English oder bitte zum Deutch ubetzetzen

VL
X2
xychhr-200
09:30 06.05.2011.

06.05.2011. u 09:13h caruga je napisao/la: USKOK se poboljšao u zadnje vrijeme... ========================================================================= U RH se nije poboljšao USKOK niti bilo što drugo... ovo je samo kazališna predstava za EU i za do zla boga glupi hrvatski narod... koji većveć godinama šutke trpi takve govnarije.

VL
DO
doktorica
09:31 06.05.2011.

nije to ništa kod nas su tajkuni sa dopisnom školom milijarderi,ali su bili lukaviji od ovih kokošara jer su dali novac svojim pomagačima ili su im pokupovali stanove pa ih tako ušutkali.....

VL
Avatar pahor
pahor
09:32 06.05.2011.

nisu imali vile nego ih imaju....

VL
PI
PIDOČA
09:32 06.05.2011.

Pravi-EUJanez@ ne glumi Tošu:-)

VL
Avatar sizif
sizif
09:32 06.05.2011.

Janez, piše se Deutsch i übersetzen...

VL
DU
Deleted user
09:35 06.05.2011.

Vidim da ti je američki zrak dobro činio i provjetrio moždane vijuge, pa voliš u svemu biti inteligentan. Na stranu to što si me, iako me nikad nisi vidio, nazvao nemoralnim tipom, iako to ničim nisam zaslužio, jer nisam podržavao lopovluk. Ali ti u svojoj pameti znaš zaključak, iako nisi pažljivo pročitao. I naravno, iza toga giljotina. A bdw, država nam propada zato što si i ti takav, jer nisi učinio dovoljno za nju. Ako imaš vremena laprdati na komentarima, znači ne radiš, a pametuješ. _______________________________________________________________ ne brini se ti za mene, ja radim u privatnoj firmi i ne trošim proračunski novac i mjera mi je jedino jeli neki projekt napravljen ili ne a ne koliko sam sati sjedio pred kompjuterom. ja mislim da sam dovoljno učinio za državu ako plaćam porez, recikliram smeće, ponašam se civilizirano, ne kradem i nisam u životu dobio niti kune od ove države (osim što sam studirao na teret ministarstva)

VL
DU
Deleted user
09:38 06.05.2011.

Uostalom ako misliš da to što su ovi \"kokošari\" ukrali je običan \"kikiriki\" samo da ti kažem da ja sa svojom inžinjerskom plaćom neću do kraja života moći sebi priuštit isto.

VL
OB
-obrisani-
09:39 06.05.2011.

06.05.2011. u 09:32h sizif je napisao/la: Janez, piše se Deutsch i übersetzen... Hvala na ispravku mog krivog navoda..ja sam kako mi to Štajerci velimo takozvani \"Samouk nemškega jezika\", dakle rođen uz granicu sa Austrijom koji može pričati njemačko ali toi to dosta \"nedomoljubno gramatično\" izgleda..

VL
Avatar TAJSAM
TAJSAM
09:40 06.05.2011.

Veselim se , nažalost puno je takovih kuća , brodica, vikendica i veliki posao naše istražitelje čeka , evo vidim nova radna mjesta koja bi se zasigurno vrlo brzo isplatila vladi ako ih popuni sa mladim neopterečenim ljudima . Pozdrav dobrim ljudima

VL
OB
-obrisani-
09:41 06.05.2011.

06.05.2011. u 09:32h PIDOČA je napisao/la: Pravi-EUJanez@....ne glumi Tošu:-) Koji je taj Toša ? Morti neki novi \"nevini Haaški vitez\" ili igrač nogometne HR repke iz Švicarske, Australije ili Brazila za kojeg ja neznam ?? molim upute..

VL
DO
doktorica
09:46 06.05.2011.

kad bi se zaista htjelo razotkriti sve što se radilo u pretvorbi od 90.mnogi bi ostali bez svojih vila i novca po bankama,ali postoji zavjera šutnje jer su njihovi jataci svi do grla u tom kriminalu,A radnici na burzi to znadu samo nemaju dokaza koje skrivaju oni koje su ti tipovi potkupili....

VL
OB
-obrisani-
09:49 06.05.2011.

Milijunaši s Carine su nesumljivo \"Pravi Hrvati\" jer su imali vile sa hrvatskom zastavom u svakom prostoru i za gablec jeli jastoge uz Thompsonovu muziku, boga i domoljublje..

VL
DO
doktorica
09:53 06.05.2011.

onima kojima smeta hrvatska zastava i Tompsonova glazba neka neidu u Hrvatsku i neka jodlaju po svojim bregima ,nas to ne smeta,svatko u svojoj zemlji neka izražava rodoljublje kako želi....

VL
I3
ivica-39
09:54 06.05.2011.

kao što je protega bio od barba luke tako je i ovaj forjan bio od vrlog jarnjaka. I to su naše hrvatske vertikale . Treba ih razotkriti ali i mentore istjerati iz politike.

VL
BR
BratCroat
18:50 05.05.2011.

Pola Rvacke pozatvarati!

VL
« 1 ... 4 5 6 7 8 9 ... 16 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.