Milijunaši s Carine: Imali su vile i za gablec jeli jastoge
Iako je osumnjičeno ukupno 57 osoba, na ispitivanje u USKOK privedene su samo 23 i to carinici, policajci i jedan državni inspektor, dok su davatelji mita prijavljeni redovnim putem.
Komentari 308
Treba dečke upitati koliko su oni domoljubni i \"Pravi Hrvati\" pa če svim \"Pravima\" brzo biti jasno da su nevini i pošteni kao da su neki vitezovi..
trebamo software u kojem su zamijenjene SVE bitange (državni službenici) koje plačamo ! trebamo virtualni parlament !
Cordas , ne smo carinike i policajce , mnogi u državnim službama koji imaju prilike zgrću , jer plaće nisu bog zna kakve. U općinskim upravama žive pravi multi milijunaši... , građevinske dozvole , prenamjene poljoprivrednog zemljišta u građevisnko naa atraktivnim mjestima , ma sve je to mafija !!!!!!!
A Osijek???????????
anarhistička država je bolje uređena pravno od RH
Najbitnije je provjeriti jesu li krali uz Boga, zastavu i domoljublje ili tek onako usput sramno bez \"Pravih Vrijednosti\"..
A ja si mislio, dok se vozim u autu starom 13 godina u toplice kak su ovi zagorci sposobni, sve same kućerine pa mora da su jako vrijedni jer ja ma koliko radio uvijek u minusu... Stari veli završi škole pa ćeš imati za život, stari nije bitna škola bitno je da se znaš snaći (bivša parola \"Snađi se druže\") ili detaljnji opis navedenog \"Pošten=heben\"....
Kradem ja kradi i ti ali psssst...... ZNA SE vaša partija lopova HDZ. Traže se diplomirani sposobni ( sposobni prije nego diplomirani) nosaći torbe do sjedišta HDZ a.
Zaboravite ljudi! Nikad oni neće biti osuđeni kao ni onih 1100 s kojima se Jaca hvali da je pokrenuto sudskih postupaka u prošloj godini, kao ni što Sanader neće biti izručen. Daj nam Jaco imena onih koji su dočekali konačnu presudu. Nema ih.
nema šta ovi zlotvori od hdz-a dobro su poderali hrvatsku i narod
Pa nisu ti ljudi dobili posao na carini jer su bili najbolji na natječaju. Zaposlili su ih politički moćnici da preko njih mogu osigurati \"usluge\" prijateljima uvoznicima. Naravno, dio kolača ostao bi i carinicima. Dok je država totalno u banani, carinici ne ubiru poreze već trpaju svoje džepove i pogoduju svojim mecenama. Strašno.
Glupe insinuacije ,kao domoljubi su lopovi .Čačić šuti o Hrvatskoj a lopov je bez premca,Vidošević je komunist bivši i dobar je lopov,onaj što prodaje igračke je ,ajmo,reći neosvješteni Hrvat ali krade ko Čačić,mesić na kraju mandata kupuje par stanova ,kaoo usput,(istina nisu u centru grada,i od\" posuđenih novaca\") eto a ne pjeva više domoljubne pjesme (možda je krao samo za vrijeme dok je bio drugi čovjek HDZ-a) ali pokajao se i sada je vaš Tamne mrlje prošlosti na tvojoj bijeloj košulji veš mašina budućnosti nikad neće oprati njemu se košulja prokuhava još iz jugoslavije.Lopovi su ako se može generalizirati bivši (i sadašnji)komunisti i nitko drugi.
Svaki \"ugledni\" Hrvat ima svog čovjeka na carini, u policiji, na općini, ...
dobar je komentar novinara ispod jedne od slika,... \"vlasnik je deset stanova,al je osam prodano,\"...hahahahhahaa
instalacijom ovakvih podobnika po hdz iskaznici , došli smo do fenomenalno frapantnog zaključka: članstvom u hdz-u morate pridonijeti stranci koja svojim postojanjem služi isključivo za namirivanje vlastitih financijskih želja na štetu svih ostalih ovakvo političko-kriminalno uređenje još nigdje nikad nijeje opisano kroz povijest ovakvo uređenje je samo dokaz kolektivne izvrnute svijesti građana mogu reći da su Hrvati totalno zaglupili
Ako su \"pravi\" nemaju se šta bojati jer če i kada završe u zatvoru kod štovatelja biti smatrani za nevine vitezove..
U ovakvim slučajevima najefikasnija kazna je oduzimanje kompletne imovine.
Pitam se hoće li se ikad otkriti kako je Milanović stekao svoje nekratnine, odakle mu dva stana, pokretnine i hoće li itko ikad konkretno odgovoriti kako tvrtke Zagrebačkog holdinga sa monopolom tržišta može završiti u minusu!?
Pola Rvacke pozatvarati!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zašto nema i nije na vidiku Gospodarski Oporavak ?? Ne brinite !! HDZ zna.