Miletić: Inicijativa Narod odlučuje udara na prava manjina Mrak-Taritaš: Riječ je o desnom radikalizmu
Predsjednik IDS-a Boris Miletić ustvrdio je da je ovo treći put da se pokušava udariti na nečija prava - prava seksualnih manjina, ženska prava – da bi sada na dnevni red došle i manjine, odnosno Talijani, Mađari, Srbi...
Komentari 32
Ipak su Istrijani tisuću godina napredniji od ostalih Balkanaca .
Talijanska Iridenta I srpski cetnici traze gradjanska prava da mogu upravljati RH..Ja bi I'm dao izgon iz RH jer nisu zasluzili da žive sa ostlim narodima u RH.
pa nije cudno sta bas mileticu to ne odgovara, tj njegovima tamo,,))))) no jos jedan u nizu djece srpskih oficira koji su htjeli ili unistavali hrvatsku bi se sad valjda trebalo klanjat??)))e drugovi nece vam to ici,, mozete vi pod borbom za ljudska prava i povecanjem "moci" u svom selu, decentralizacijom,skrivat ono zbog cega se nikako nedate s vlasti,no vecina o tome vec ionako zna sve pa samo cekam dan kad ce ti kojekavi neradnici muljatori drogerasi i slicni morat shvatit da mozda ono mogu sta zele aki nemogu dokle zele,,)))
Valjda je poznato da se - čim netko krene smanjivati prava Srba - odmah vrli Hrvati zalijepe za tu krilaticu. A kad smanje ta prava, onda će krenuti smanjivati prava svih onih koji - recimo - nisu katolici, pa onih koji su niži od 1,65...itd itd.
I zaostalom narodu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne boje se oni za Srbe nego za svoje privilegije.Teže ce u sabor jer je referendum i o smanjenju zastupnika.Manjine su samo izgovor.