Milanović predložio Plenkoviću sazivanje Vijeća za nacionalnu sigurnost: 'U što kraćem roku'
Ured predsjednika poslao je priopćenje u kojem navode da je predsjednik Milanović poslao dopis premijeru kako bi njih dvojica sazvala sjednicu Vijeća za nacionalnu sigurnost (VNS).
Komentari 55
sta je sa onim slucajem od prosle godine kada se izvuklo 1 mlrd EUR iz INE? U kojem se stadiju to?
Dali zbilja moramo svaki dan slušati i gledati novo pljuvanje ovoga iz birtije ?
Umjesto vijeća za nacionalnu sigurnost treba prvo sazvati vijeće liječnika da ocjeni da li je Basta i dalje donekle sposoban vršiti svoju funkciju, a tek onda vijeće za nacionalnu sigurnost, da predloži saboru impingment istoga.
Ovo je rat - "svih protiv sviju". Izborna je godina, sada se vadi prljavo rublje, prosljeđuju se tajni izvidi, informacije, procjene, prosudbe, sada je vrijeme za difamaciju. Mediji ne mogu objaviti koliko polu istinitih te povjerljivih informacija dolazi.
mile nitko te ne sljivi ni 2%
Hahaha, drži u ladici 9 godina pa izvadi i maši papirom: ovo je hitno, devet godina sam šutio, sad je baš zgodno da bude hitno!
U partiji nikad nije bilo seksa izmedju drugova i drugarica, oni su svi moralne vertikale.
I Milanče je zagoreo. Kad će se njemu srećica osmjehnut?
Što li će Milanović izjaviti sutra ili preksutra. Ako njegovo ponašanje usporedimo sa exponencijalnom krivuljom onda će explodirati uz jak prasak.
Predložio Plenkoviću sazivanje vijeća za nacionalnu sigurnost? Ha haaaa haaaaaaa. Pa tko je to ugrozio naciju. Jedino on.
Mene zanima koliko naivaca je Kraljica Knina "potrošila "i svukla do kože ? Čekam kad će se počet javljati supruge tih naivaca, kad im provjere mobitele.
NIkad nismo imali nemoralnije političare i općenito ljude u svim oblicima vlasti od zakonodavne, sudbene do izvršne, nego što ih imamo danas! To je opći pad morala, ljudskih vrijednosti, digniteta, to je blato u kojem se oni svi skupa valjaju zbog vlastite koristi i želje za moći i povlaće u njega obraz ovog naroda !!!Sram vas bilo, sve skupa, bestidnici !!!
Pa dali Milo zna kad se treba sazvati nacionalna sigurnost pa gdije taj covijek živi sramota od precijednika kako se ponaša i šta govori
Kažu da je Mamić pravio predizbornu kampanju u Srbiji, za Milanovića ne vjerujem!
Pupovčevci poskakali na liniju obrane.
Nema potrebe bojati se proslosti; oni su davno umrli. Trebamo se plašiti lopova i kriminalaca na vlasti. Javno nam govore da dovode na vlast ljude sumnjivog morala.
Što je ADZ-ovci, vuna, vuna. Hoćete opet na Savsku sa bocama.
Bravo predsjedniče!
Ako su istiniti oni tekstovi komunikacije sto kruze na Facebook-u, onda Ivan Turudic vise nema sto raditi u pravosudju. Njegov kredibilitet je ozbiljno ugrozen.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma kakvo vijece po cemu je ugrozena sigurnost jedino ako nije ugrozena njegova sigurnost