Milanović o neizboru Z. Đurđević: 'Uništavanje države, uništavanje Ustava, dakle to je HDZ'
Zbog neizbora predsjednice Vrhovnog suda, dodao je predsjednik Milanović, sada će jedno vrijeme vršitelj dužnosti biti netko iz sustava.
Komentari 112
Pa tko njega shvaća ozbiljno osim par preživjelih antifašista iz šume
Milanovic je potpuno u pravu!
Jos uvijek u Hrvatskoj prevladavaju budale ali posljednji izbori su pokazali da i tu stvari idu na bolje! Seks kaze da ga je vec odavno trebalo smijenit ali nema dvotrecinske vecine. I naravno,budale to puse a do mozga im ni nakon trideset godina ne moze doprijeti da je on skupa sa svojima unistio hrvatsku vise nego bi zoki u trista godina!!!
Ne znam kako se Zlata Đurđević nacionalno izjašnjava ( i izjašnjavali li se uopće), no činjenica je da je ona etnička Romkinja. Ako je želio da mu kandidatkinja bude izabrana, Milanović je samo trebao tu činjenicu diskretno pripustiti u javni prostor i Plenković bi ustuknuo u roku odmah čak i prije nego što bi započela dirigirana hajka sredstava javnog priopćavanja.
Ovaj je vjeciti gubitnik.
Šta čekaš Kizo - Albanija te zove, kad ti ovdje ne valja
Kriminalcima i lopinama ne paše poštena i nekorumpirana Ðurdevic. farsa odbijanja je to potvrdila - svi oni koji su glasali protiv imaju putra na glavi. A oni "suzdržani" su posebna vrsta ljigavaca, kalkulatora i/ili egomanijaka ........pokazalo se da su immm osobni interesi iznad opceg dobra i vracanja onoga što je ostalo od države u normalu.........Predsjednice.. gazi tu bandu udb.ašku, lupešku i veleizdajnicku !!!
Hrvatska nije država Hrvata, u njoj Hrvati žive ali glavninu vlasti i političke i ekonomske moći imaju ljudi iz Hercegovine.
Mislim da je predsjednik Milanović napravio pravi korak, istjerao ih je na čistinu gdje su potvrdili da ne žele neovisno sudstvo već ljude koji će osiguravati želje a ravno pločasti klimavci i crkva sve to će blagosloviti i to sve dok ti grobar zadnju grudu hiti.
Ovakvo korumpirano sudstvo može mirno raditi ovako i bez predsjednika.
kad je kolinda bila predsjednica, tadašnji premijer joj ni ruku nije htio pružiti, a kamoli bi prihvatio njen prijedlog za predsjednika VS.
Zoki kada ćeš se kandidirati za predsjednika SDPa??? Što se dogodilo sa onom "nepristanosti"... XD Boli te poraz iz 2016. od Plenkija pa ne možeš pretpjeti ne spomenuti HDZ u svakoj svojoj rečenici... drago mi je da te opsjeda XD
Eh da, kada o uništavanju države govori najgori premijer ikada, onda je to smiješno...
Za tu krizu krivi su podjednako Plenković i Milanović,a nama će biti sve lošije,jer naš narod će opet birati njih i njima slične.
Šime Petrina je svojedobno rekao :""Da bi Hrvatska mogla živjeti,HDZ mora umrijeti!!""Što tu nekome nije jasno ???
HDZovce treba naći okolo i premlatiti palicama
Sendvićari strike again🖕🖕🖕🖕
"Unistavanje drzave unistavanje ustava dakle to je HDZ" Zapravo najveće zlo koje je zadesilo hrvatski narod je HDZ.Gurnuli su narod u moralno posrnuće.
ne kužim zokija kaj je toliko zapeo za tu đurđevićku, s čime ga je dotična zadužila??
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nisu oni krivi.Što smo mi munjeni. S, nama vladaju ljud koi nisu zaslužili da vladaju.Ratni bjegunci sinovi komunista. Što mačka koti to miše lovi. Mi smo politički nepismeni!drugovi i drugarice idu preko mrtvih .Samo da nam bude dobro. Ovo je je moje osobni pogled na stanje kolapsa i udvaranje drugim.