Milanović o neizboru Z. Đurđević: 'Uništavanje države, uništavanje Ustava, dakle to je HDZ'
Zbog neizbora predsjednice Vrhovnog suda, dodao je predsjednik Milanović, sada će jedno vrijeme vršitelj dužnosti biti netko iz sustava.
Komentari 112
Pazite se onih koji kažu da je njihov interes interes naroda.
Unatoč potpori radikalne omladine iz Možemo i majčinske stranke SDP (nekoć SKH), ručica je bilo premalo. Ne preostaje nego da se dokažu u gradnji nogometnog stadiona u Zagrebu gdje su se dokopali vlasti.
Da li je možda netko od Zorana očekivao neku drugačiju reakciju? Npr. isprika, ili konačno priznanje poraza? Ili bilo što realno i ljudski? Naravno da ne. Ipak je to Zoka.
samo 35 rukica,pa gdi su sad ti tvoji esdepejovci,a i ova nek se pokrije po glavi kad je nesposobna !!
Jedno jednoumlje zamijenilo je drugo !
Ako je netko predsjednik imali neki posebni cerifikat koji ga štiti od nepogrešivosti. Znači li bezuvjetno njegova misao kao izvršni zakon. Imali pravo osuđivati sve koji ne misle kao on, znam kako nije izabran za takva ovlaštenja. Vidi li netko drugi kako Milanović ima veliku ćelju za diktaturom. Inače u zapadnim društvima je poznato kako kada su ljevičari na vlasti dolazi do općeg urušavanja od financija do morala, ako su desničari na vlasti dolazi do radikalizacije, a krjnja ljevica uglavnom pokrene anarhiju. Današnje vrijeme opće krize zbog pandemije i krize zbog potresa u Hrvatskoj upravo lijevi i desni te anarhisti žele proizvesti nemir u društvu, Milanović kao hoštapler navija za jedne i druge kako bi urušio funkcionalnu vlast koja čini ono što je moguće u datim okolnostima. Htio bi opravdati svoju nesposobnost upravljanja državom kao predsjednik vlade. Zadnjr vrijeme postaje sve radikalniji jer je nestrpljiv zbog neuspjeha. Nažalost i sramotu vama koji ste ga izabrali.
Čudo je kako narod glasa za one koji ga uništavaju. Nije trebalo dirati Jugu
Predsjednik je ljut na sabornice kaj nisu došli glasati za Zlatu?Pa to mu je dokaz koliko drže do njegove kandidatkinje i njegovog mudrovanja. Predsjednik je zaboravil da kao zastupnik u saboru nije bio prisutan na 82% sjednica. Sad to isto spočitava drugima ?
Jugo barometar kao i jugo mediji su politikanti u službi propale zločinačke komunjarske partije i takvi nam kreiraju ovakve likove kao slučajni, kumašević i brojni slični.
Ovo sto Milanovic radi nema veze sa funkcijom predsjednika RH, umjesto da vodi vanjsku politiku, konzularna predstavsnistva, vojsku i ostalo sto je u njegovoj nadleznosti, on sere po HDZu kako je zasjeo na pantovcak, ko da je prvi covjek oporbe
Kaze nas Milanovic""„Zanima me gdje je bilo skoro trideset zastupnica i zastupnika. Jer, vidjeli smo dan ranije u Europskom parlamentu, kad se glasa, onda su svi prisutni. A kod nas dio ljudi se izgubi. Ne bi to smjeli raditi. Dakle, trideset ljudi je falilo”, rekao je najprije predsjednik Milanović.""" bolile ih prepone, pa sto da dolaze, ti patentirao!!!
Unistavanje drzave i Ustava intezivno je pojačano tvojim izborom za predsjednika vlade a ubrzano izborom za predsjednika Republike. Ti si sramota Republike Hrvatske, veće zlo od Mesića.
Da nije "falilo" trideset zastupnika, onda bi rezultati za Milanovića bili, u najmanju ruku, još porazniji!
Kak je rekel Fred neka pati koga smeta
Najprije poštuj državnu himnu (inauguracija), pojavi se na konstituirajućoj sjednici Hrvatskog sabora i čestitaj ljudima Dan državnosti (30.5.), a onda tek dociraj i pametuj. Nažalost, Hrvati su, politički gledajući, kratke pameti. Zato si i izabran za predsjednika, a vrlo vjerojatno ćeš dobiti i drugi mandat.
U nas sve crno bijelo. Niti je HDZ lopovska stranka niti su SDP bivše komunjare. A to važi i za ostale stranke. Problem je u zakonu. U srednjem vijeku su razbojnike koji su napadali karavana vješali pored ceste. Učinak je bio veći negoli da su slali tisuće ratnika da štite karavane. Najbolji zakoni su oni koji dovode do zaključka #da se ne isplati#. Takvi su samoodrživi. Mi smo ipak Balkanci a Balkanci su poznati da odlično funkcioniraju uz strogi zakon. Negdje sam pročitao da je Hrvatska imala u vrijeme Austro Ugarske najjači razvoj. Činjenica je da neki narodi odlično funkcioniraju u demokraciji ali ima i onih kojima je potrebna čvrsta ruka. Gdje smo mi što prije saznao bolje za nas.
Iza bahatluka sile galame prostakluka uvik stoji jedna kukavica koja cmizdri kad gne dobije ono što je naumila plaći ......
po komentarima mi se čini da se milanović previše sekira oko sudstva, izgleda da je čovjek štel da probamo nekog novog za šefa sucima ali to izgleda većini ne paše, da sam na njegovom mjestu otišel bi u hladovinu zel gemišta i čekal penzijicu a nama kak bu, kak smo si zbrali tak nam bu, čini mi se da smo na svakim izborima do sad fulali
zoran milanovic u niti jednom trenutku nije svjestan onog sto izgovara.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Taj lik je delegirao Ingrid A.Marinović zvanu "pipl mast trast as" za sutkinju Ustanovnog Suda u sklopu kvote od 6 članova SDP. Sad odjednom treba stručna osoba biti?Pametnome dosta...