Milanović: Ovdje smo da se radujemo svojim uspjesima, a ne da likujemo na tuđim porazima
Odlikovanja će dobiti umirovljeni general-pukovnik Mladen Kruljac, umirovljeni general-bojnik Ivan Kapular, umirovljeni general-bojnik Jozo Milićević i umirovljeni brigadni general Zvonko Peternel te Vojna policija HVO i Postrojbe za posebne namjene Ludvig Pavlović HVO.
Komentari 71
Imamo više generala nego USA.
Tko je bio Ludvig Pavlovic ??
Treba odlikovati sve branitelje.. I da se osnuje fond gdje će svaki hrvat uplaćivat za braniteljske udruge od svoje plaće.. Pola hrvatske plaća, pola uživa u braniteljskom dodatku.. 7000 kuna po čovjeku.. Mjesečno..
Svaka pobjeda hdz-a i sdp-a poraz je Hrvatske. Dokazala povijest ...😏
Sa pola miliona vojnika za 4 godine ja bih dosao bar do Kine.
e to si dobro rekao...Dan pobjede bi trebao biti dostojanstveni diplomatski protokol i formalnost, kao što je obilježavanje pobjede u 2.svj.ratu..a ne dernek i euforija, a još manje likovanje nad nekim
Obiljezavanje pobjede da, likovanje ne. Sjecanje na preminule ratnike, i civilne zrtve, ali i civilne zrtva hrvatskih Srba koji su nasi sugradjani.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Generali...zlo mi kad neke vidim,hapsili im,duguju sirotinji i sad ih jos pohvaljuju,a gdje su oni koji su krvarili,dali zdravlje..za njih nema mjesta ni blizu.