Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 20
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
državni vrh
Povratak na članak

Milanović sa suprugom na misi u Rijeci, Josipović u Zagrebu

Premijer je prisustvovao misnom slavlju u Rijeci, a Josipović u zagrebačkoj katedrali

Komentari 108

MA
maki69
17:17 25.12.2013.

Svim ljudima koji slave Bozic 25.12 zelim Sretan i Blagosljoven Bozic. A sada malo o milanovicu "namjerno malim slovom milanovic" . Taj coban koji se odaziva na drug zoki je mogao i doci na misu i u trenerci i kopackama, toliko se omalovazavajuci obukao kao da ide na plaz kupiti sir i kajmak a ne kao da je premijer jedne katolicke zemlje jedva cekam dan kad ce ta priglupa i iskompleksirana engleska spiuncina odletijeti sa premijerse funkcije sa svom svojom komunistickom bratijom.

VL
DU
Deleted user
19:42 25.12.2013.

Biti na mjestu gdje se pod prilika kruh i vino pretvaraju u isusovo tijelo i krv a nevjerovati u tajnu euharistije po meni je u najmanju ruku bezobrazno.

VL
TM
Tata_Mata6
22:57 25.12.2013.

od kada to ateisti i boljsevici idu na misu?

VL
DU
Deleted user
19:54 25.12.2013.

Što je Milanović tražio u crkvi među natražnjacima, zatucancima, fašistoidima i podupirateljima prljavog pokreta?

VL
DU
Deleted user
16:21 25.12.2013.

Vjerovatno se i pomolio da preživi 2014 u sedlu..hehe Jel ga pop poškropio šlaufom svete vodice?

VL
DU
Deleted user
18:59 25.12.2013.

I ovo svjedoči da je Hrvtaska predziđe kršćanstva naša se povijest ne može ignorirati,

VL
24
24ivan
17:53 25.12.2013.

Pa ljudi moji jeli to moguće otkad komunisti vjeruju u BOGA

VL
TT
tTony
19:59 25.12.2013.

zar ovo triba komentirat cudi me da se jovanovic nije prdruzija

VL
AN
andrijacatch
19:40 25.12.2013.

Glasati protiv na referendumu a onda ići na misu... svašta. Mislim da ga nitko tamo nije ni trebao ni zvao. Ako je netko ateist onda ga više cijenim izvan crkve nego u crkvi.

VL
HO
Horvat2004
14:06 25.12.2013.

Ako zlo misliš, štetiš samo sebi. Ako zlo nekomu kažeš, štetiš i sebi i oslovljenome. Ako zlo nekomu naneseš, štetiš sebi, oštećenome i svima onima koji vole i tebe i oštećenoga. Daj vam Bog samo lijepe i dobre misli. Sretan Božić svim ljudima dobre volje.

VL
DU
Deleted user
19:41 25.12.2013.

Licemjerje je jedna od najgorih ljudskih karakteristika, ali se izgleda izbori, predsjednicki pa parlamentarni, neumitno blize. Pljuvanje po Crkvi i vjeri, hrvatskom tradicionalnom svjetonazoru, a potom sudjelovanje u misnom slavlju mogu samo licemjeri debelog obraza. Ali, mozda ima nade u Bozje prosvjetljenje ( iako sumnjam ).

VL
TT
tTony
19:44 25.12.2013.

zanimljivo bozic je neka bog oprosti svima... nedajte se varati crkva nije misto ateista kojim to nista ne znaci osim politicki interesa

VL
ZI
ziskrica
20:15 25.12.2013.

Molimo za našeg premjera.

VL
DI
Dijaspora
09:19 26.12.2013.

Svugdje za njih rezervirano.... Pa i u crkvi???

VL
PO
ponavljac
20:18 25.12.2013.

Očito Milanović ide za tim da mu gomila smeća - velika većina u ovoj državi opet da glasove, jer kako drugačije protumačiti dolazak ateiste koji otvoreno izjavljuje sve pogrde prema katoličkoj crkvi i njenom učenju , osim kao pokazivanje svogg karaktera koje gomila cijeni . podrazumjeva se da ateisti nije ni palo na pamet doći na misu za domovinu , jer njemu očito nije ni stalo do nje, nego do toga da već desetljećima njegova obitlej lagodno žive od ove države kako ne bi zafalilo obitelji Milanović i njihovim prijateljima za skijanje, oteti će se od branitelja. da podsjetim ti branitelji su oni nepodobni muškarci 8njih oko 150 000) iz radničkih i seljačkih obitelji kojima je bila SVETA DUŽNOST da žrtvuju zdravlje i živote kako bi obitelji Milanović, josipović, karamarko , kosor i slične mogu da se prežderavaju i oblokavaju za ove dane

VL
PM
perica_mali
20:21 25.12.2013.

Da je sa sobom poveo radmana, ja bi mu povjerovao, časna pionirska

VL
NE
Neboder
22:27 25.12.2013.

Milanović se je reda radi ipak pojavio negdje u crkvi. Društvo mu je pravio Obi, ali bez supruge Branke koja je srpkinja , te ne može prisustvovati katoličkoj polnočki!

VL
Avatar CORPUS OMNE . . .
CORPUS OMNE . . .
12:45 25.12.2013.

Poštovani @zvonzeg111, iako vjerovatno imaš pravo u vezi odrađivanja protokola, nemoj se zanositi da si ti iz nekog razloga bliže Bogu od ateističkog političara. Kad to ne bi bilo tako evanđelje nebi imalo smisla. I zato "na ovaj sveti dan"" okani se diskvalifikacija po toj antiateističkoj liniji jer nije u skladu s promicanjem radosne vjesti. Isus se žrtvovao za sve, ali baš za sve ljude i nije tvoje da "odjeljuješ žito od kukolja". Niti si kvalificiran niti ovlašten, a teško da je to itko na ovome svijetu. Zato ti želim mir u duši i nadu u srcu . . .

VL
ZG
zorbas.grk
15:20 25.12.2013.

Jesu crkve još na istom mjestu ?

VL
Avatar ČENDŽAM BLENTONE
ČENDŽAM BLENTONE
21:22 25.12.2013.

izvukli su se...savjetnici su shvatili da je vrag došao po svoje sa strategijom "crvena Hrvatska" i da neće obaviti niti pol plana za prodaju HR srbima.... za sitne škude...ako se ne pritaje i uklope u Hrvate i tradiciju

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.