Milanović sa suprugom na misi u Rijeci, Josipović u Zagrebu
Premijer je prisustvovao misnom slavlju u Rijeci, a Josipović u zagrebačkoj katedrali
Komentari 108
Biti na mjestu gdje se pod prilika kruh i vino pretvaraju u isusovo tijelo i krv a nevjerovati u tajnu euharistije po meni je u najmanju ruku bezobrazno.
od kada to ateisti i boljsevici idu na misu?
Što je Milanović tražio u crkvi među natražnjacima, zatucancima, fašistoidima i podupirateljima prljavog pokreta?
Vjerovatno se i pomolio da preživi 2014 u sedlu..hehe Jel ga pop poškropio šlaufom svete vodice?
I ovo svjedoči da je Hrvtaska predziđe kršćanstva naša se povijest ne može ignorirati,
Pa ljudi moji jeli to moguće otkad komunisti vjeruju u BOGA
zar ovo triba komentirat cudi me da se jovanovic nije prdruzija
Glasati protiv na referendumu a onda ići na misu... svašta. Mislim da ga nitko tamo nije ni trebao ni zvao. Ako je netko ateist onda ga više cijenim izvan crkve nego u crkvi.
Ako zlo misliš, štetiš samo sebi. Ako zlo nekomu kažeš, štetiš i sebi i oslovljenome. Ako zlo nekomu naneseš, štetiš sebi, oštećenome i svima onima koji vole i tebe i oštećenoga. Daj vam Bog samo lijepe i dobre misli. Sretan Božić svim ljudima dobre volje.
Licemjerje je jedna od najgorih ljudskih karakteristika, ali se izgleda izbori, predsjednicki pa parlamentarni, neumitno blize. Pljuvanje po Crkvi i vjeri, hrvatskom tradicionalnom svjetonazoru, a potom sudjelovanje u misnom slavlju mogu samo licemjeri debelog obraza. Ali, mozda ima nade u Bozje prosvjetljenje ( iako sumnjam ).
zanimljivo bozic je neka bog oprosti svima... nedajte se varati crkva nije misto ateista kojim to nista ne znaci osim politicki interesa
Molimo za našeg premjera.
Svugdje za njih rezervirano.... Pa i u crkvi???
Očito Milanović ide za tim da mu gomila smeća - velika većina u ovoj državi opet da glasove, jer kako drugačije protumačiti dolazak ateiste koji otvoreno izjavljuje sve pogrde prema katoličkoj crkvi i njenom učenju , osim kao pokazivanje svogg karaktera koje gomila cijeni . podrazumjeva se da ateisti nije ni palo na pamet doći na misu za domovinu , jer njemu očito nije ni stalo do nje, nego do toga da već desetljećima njegova obitlej lagodno žive od ove države kako ne bi zafalilo obitelji Milanović i njihovim prijateljima za skijanje, oteti će se od branitelja. da podsjetim ti branitelji su oni nepodobni muškarci 8njih oko 150 000) iz radničkih i seljačkih obitelji kojima je bila SVETA DUŽNOST da žrtvuju zdravlje i živote kako bi obitelji Milanović, josipović, karamarko , kosor i slične mogu da se prežderavaju i oblokavaju za ove dane
Da je sa sobom poveo radmana, ja bi mu povjerovao, časna pionirska
Milanović se je reda radi ipak pojavio negdje u crkvi. Društvo mu je pravio Obi, ali bez supruge Branke koja je srpkinja , te ne može prisustvovati katoličkoj polnočki!
Poštovani @zvonzeg111, iako vjerovatno imaš pravo u vezi odrađivanja protokola, nemoj se zanositi da si ti iz nekog razloga bliže Bogu od ateističkog političara. Kad to ne bi bilo tako evanđelje nebi imalo smisla. I zato "na ovaj sveti dan"" okani se diskvalifikacija po toj antiateističkoj liniji jer nije u skladu s promicanjem radosne vjesti. Isus se žrtvovao za sve, ali baš za sve ljude i nije tvoje da "odjeljuješ žito od kukolja". Niti si kvalificiran niti ovlašten, a teško da je to itko na ovome svijetu. Zato ti želim mir u duši i nadu u srcu . . .
Jesu crkve još na istom mjestu ?
izvukli su se...savjetnici su shvatili da je vrag došao po svoje sa strategijom "crvena Hrvatska" i da neće obaviti niti pol plana za prodaju HR srbima.... za sitne škude...ako se ne pritaje i uklope u Hrvate i tradiciju
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svim ljudima koji slave Bozic 25.12 zelim Sretan i Blagosljoven Bozic. A sada malo o milanovicu "namjerno malim slovom milanovic" . Taj coban koji se odaziva na drug zoki je mogao i doci na misu i u trenerci i kopackama, toliko se omalovazavajuci obukao kao da ide na plaz kupiti sir i kajmak a ne kao da je premijer jedne katolicke zemlje jedva cekam dan kad ce ta priglupa i iskompleksirana engleska spiuncina odletijeti sa premijerse funkcije sa svom svojom komunistickom bratijom.