Milanović sa suprugom na misi u Rijeci, Josipović u Zagrebu
Premijer je prisustvovao misnom slavlju u Rijeci, a Josipović u zagrebačkoj katedrali
Komentari 108
Zvona zvone, Božić je, moj se narod raduje! nije mi jasno kako ovi partijci slave nešto u što tvrde da ne postoji, koje licemerje.
Milanovic se ocito boji Bozanica, a nije se udostojio sastati se s njim u dvije godine. S druge strane satao se u Beogradu sa sljedbenicima Milosevica
a heba te pa srusit ce se Oltari,ahhahahahah i NEVJERNICI dolaze u Crkvu...
A jeste smotani, lijepo da je isao u crkvu, nije zbog sebe vec zbog reda kao drzavni duznosnici. Jedino me cudi ovaj u Rijeci a Josipovic u Zagrebu. Ocito da mu se daljinski stvarno pokvario. Mesic kad je morao isao je u crkvu sad kad netreba ni neide. Ima on svoje svetce
U sto on vijeruje to mi svi znamo, ovo je samo prikupljanje glasova za izbore, i PR tkvz vlade. Da on vijeruje u crkvu i Bozic daleko od toga.
A sto se cudite Milanovicu i Josipovicu. Oni su politicari, a zna se kako su politicari dvolicni.
Nije dobro ako dodu na Polnocku, nije dobro ako ne dodu. Ipak mislim da je lijep premda providan pokusaj da se priblize narodu. Ja osobno bi ih radje vidjela na Misi za Domovinu, gdje smatram da im je protokolarno mjesto skladno duznostima koje obavljaju. Svim ljudima dobre volje, Blagoslovljen Bozic.
Molimo se za našeg premijera, da mu dragi Bog udijeli poniznost, skromnost, jednostavnost, iskrenost, ljubav za bližnje i potrebite. Da ubuduće za Božić ne ide na lude partyje u Pepermint s tajkunima, nego da posjeti pučke kuhinje i posluša jadikovke žrtave hrvatske sulude politike.
Politicki pehlivanluk ili prevrtanluk.Obadva se izjasnjavaju kao izraziti nevjernici.Javno i konstantno kritiku ju i zalazu se za protucrkvene stavove i oni dosli u crkvu na Bogosluzenje.Razumjem da posalju cestitku ali njihovo prisustvo na misi je zaista cinizam...
Uh, ćega se Zoka primi, to je na putu u propast! No. Crkva je preživjela i gorja razdoblja , nego što su pojave Zoke, Lignje i Lekice, sutra i dr Jovanovića, Stazića..... na svečanim misama.
sretan i Bogom blagosloljen Božić želim svima nama širom i van Lijepe Naše. čitam i nemrem vjerovati. da li stvarno slušamo,razmišljamo i shvaćamo smisao propovijedi i molitava ? da li se prema njima i ponašamo van misnog obreda ? znamoo li kaj se noćas dogodilo i kaj slavimo ? Bog otac je svojega sina utjelovljenoga poslao iz ljubavi prema nama, među nas grešnike, da bi ga zbog naših uzastopnih grijeha, te opet nama na oprost i otkupljenje, svakog velikoga petka na novo namučili i razapeli ! tko smo mi da sudimo i osuđujemo ? svatko iz svojih sebi znanih razloga, potreba i uvjerenja ide na mise. Bog otac je radostan za svakog svojeg obraćenika. (makar nekom možda i poduže treba) zato, svim na zemlji mir, veselje, budi polag Božje volje. to sad nebo navješćuje i glas s neba potvrđuje.... dobre volje svaka duša, grijeha neka već ne kuša, nego hvali diči Boga, što je poslo sinka svoga!
Dragi Hrvati i ostali gradjani SRETAN BOZIC Mi smo svi pred Bogom jednaki pa makar bili coravi sepavi i ini - TKO U HRAMU BOZJEM MOZE REZERVIRATI MJESTO?? _ ni taj ko zatrazi i taj koji mu rezervire ne zasluzujezuje tamo nikad vise uci - mi smo djeca bozja jednaki predo ocem svemogicim - A VI KOJI STVARATE VISE JEDNAKE - sramite se - BOG ce vam suditi!!!!
Papa se u Vatikanu obratio URBI ET ORBI, a kod nas su se nadbiskup Devčić u Rijeci i Uzoriti kardinal u Zagrebu obratili UDBI ET ORBI ...
Bozic i Bog imaju veliku moc i neku silu i taj dan i nevjernike dovedu u crkvu a neki od njih se vremenom i preobrate
koliko agnostiku ili ateistu znači misa?,osim folklora
I predsjednik slavi rodendan osobe u koju ne vjeruje da je postojala? ma dajte pridite k sebi i budite iskreni i posteni
Mt 18, 12 – 14: 12"Što vam se čini? Ako neki čovjek imadne sto ovaca i jedna od njih zaluta, neće li on ostaviti onih devedeset i devet u gorama i poći u potragu za zalutalom? 13Posreći li mu see te je nađe, zaista, kažem vam, raduje se zbog nje više nego zbog onih devedeset i devet koje nisu zalutale. 14Tako ni Otac vaš, koji je na nebesima, neće da propadne ni jedan od ovih malenih." ..Sretan i blagoslovljen Bozic..
Zašto Milanović nije u glavnom gradu hrvatske Zagrebu, a jest u Rijeci? Zato što njegov ateističko netolerantni ego ne može prihvatiti da je Zagreb na referendumu rekao "ZA" obitelj i vrijednosti braka, a crvena Rijeka "Protiv". Ovo je definitivno najprimitivnijanija politička poruka premijera Milanovića koju šalje hrvatskoj javnosti. On vjerojatno niže ne može.
I onda se Uzoriti obrati UDBI ET ORBI...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
nestrpljivo očekujemo izvještaje gdje su na misi bili jovanović, linić, pusićka i ostali ateisti, agnostici i pogani