Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 36
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
šaroliko društvo
Povratak na članak

Mesićevi ljubimci: Tajkuni, političari i generali u problemima

Bivši predsjednik javno se zalagao za pravnu državu, a ispod žita štitio sumnjive tipove

Komentari 101

Avatar Sonček
Sonček
14:04 03.01.2014.

E Balkane moj,tukaj smo,a ne...

VL
NO
normalanHrvat
21:08 03.01.2014.

Stipe Mesic....nekad na radiu 101 pljesak tjedna po tko zna koliko puta sto ovaj narod voli i divi se Mesicima,Bandicima,Stimcima,Vidosevicima...

VL
YO
yocko
15:47 03.01.2014.

Treba dovesti dragog vođu iz Koreje,da napravi reda u HR.

VL
DU
Deleted user
21:21 03.01.2014.

pustite vi na miru Rome...oni su zaštićena vrsta u EU

VL
NO
normalanHrvat
20:57 03.01.2014.

Kad ovo čitam ne mogu zaboravit histeriju oko Mesića 2000 A u njegovom stožeru sve moj do moga..od gnusnih odvjednika,do poslovnih ljudi (lopova) iz Bos.Posavine koji su bili kao zakinuti za vrijeme HDZ-a koji je protezirao kao hercegovacku i srednjobosanskunsku struju... A tek izbori pobjeda Mesiva nad gosp.Budisom je samar Hrvatskoj... Budisa kakav takav ,puno bolji bi bio predsjednik A najvise mi smeta najvise pljuju po Mesiću oni koji su 2000 glasali za njega maltene plebisitno..a to je dobar dio HDZ-ovaca koji u neznanju i svojoj gluposti mislili ma bolje i bivsi HDZ-ovac vicmaher ipak je bio nas Nego Racanov priljepak Pa onda SDP-ovci koje je dobio dodvoravanjem njihovoj ideologiji Pa HSS-ovce,Gotovcevu liberale,manjine koje u ranijim kampanjama HDZ-a blatio..i svi 2000 za njega A godinu dana poslije dio tog t njegovog tijela kaj je glasalo za njega htilo ga objesit,zatuc.. A mediji bas me zanima za kog je vecernjak naginjo 2000 ma svi snmo se ponasali ko one zagrebacke babe kaj su s njim pile kavice za vrijeme kampanje,glupo smo se smijuljili i evo sto nas snašlo

VL
DU
Deleted user
21:33 03.01.2014.

kako to da vi Romi nosite na sebi 10 kg zlata i vozite Mercedese...a ništa ne radite

VL
DU
Deleted user
22:48 03.01.2014.

Zato je uspio od mirovine kupiti dva stana u podsljemenskoj zoni.

VL
DU
Deleted user
10:14 04.01.2014.

kad ce referendum da ovog lika skinemo sa drzavne sise......pa da onda slobodno po svijetu laprda o svom trosku.........

VL
PR
president40
22:47 03.01.2014.

Na listu njegovih vrli prijatelja autor je vjerojatno omaškom zaboravio još jednog: libijskog diktatora pukovnika Gadafija :)

VL
CA
canajisraM
17:30 03.01.2014.

Bilo je dovoljno da spomene antifašizam i ponovi sintagmu “neka institucije rade svoj posao” pa da ljevičarski mediji od njega stvore pravo božanstvo čije se postupke ne smije dovoditi u pitanje. >>>> Svi mediji bi trebali biti nezavisni ,ali to to ocigledno nije slucaj.

VL
TM
Tata_Mata3
21:14 03.01.2014.

Du bleeede Hund :-D

VL
Avatar bumbo
bumbo
11:27 04.01.2014.

Treba pisati o rodbini i kučnim prijateljima Perkovića i ostalog klana iza Lex Perković sramote. Pisati ovako posredno, kao ovaj puta o udaji kćeri brata, a usput spomenuti i gdje radi itd itd. Nek se istina širi Hrvatskom.

VL
TM
Tata_Mata
22:10 03.01.2014.

zasto nitko ne voli srbe?

VL
TM
Tata_Mata3
20:58 03.01.2014.

rekli bi servi "veciti derbi"

VL
DU
Deleted user
21:45 03.01.2014.

bledehund, imaš osmero djece, a koliko imaš žena

VL
MX
MXLCLGTG
22:31 03.01.2014.

Davno sanader rece da bi uskok mogao jos nekome uskociti ali ovome ne

VL
Avatar airbizz
airbizz
09:01 04.01.2014.

niti u jednom trenutku stipe mesić nije radio za opće dobro.bio je podložan kapitalu i takav će ostati.ako netko radi po ustaljenoj shemi 40 godina,teško da bi takva osoba promjenila svjetonazor.

VL
AS
asi2013
09:31 04.01.2014.

Neka su oni svi šareni, neka sve njih sude i osude, ako su krivi. Ali Mesiću se nikada ništa neće dogoditi. Ako se on sudi, mnogi aduti sadašnje vlasti padaju. To je ono, radi čega će pasti i Patrija i bilo što. On je nedodirljiv!

VL
Avatar BuzzLightyear
BuzzLightyear
10:23 04.01.2014.

Galvanizirao je jugokomunističke ostatke "antifašističkim" floskulama u koje ni sam ne vjeruje. Dodatno, sklopio je koaliciju s kriminalnim miljeom. Činjenica da je vladao Hrvatskom 10 godina ostat će najveća sramota hrvatskog naroda.

VL
Avatar bumbo
bumbo
11:22 04.01.2014.

"Zanimljivo je da se general Grdić oženio s kćeri brata Josipa Perkovića te da je i to utjecalo na njegov streloviti uspjeh." ................ To je to usrano ljepilo koje nas je obljepilo i sputava u normalnom razvoju. Perković mora ua u Njemačku što prije.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.