Mesićevi ljubimci: Tajkuni, političari i generali u problemima
Bivši predsjednik javno se zalagao za pravnu državu, a ispod žita štitio sumnjive tipove
Komentari 101
i još nešto što sam zaboravio, od tih lopina i lopovčića kad bi svu njihovu imovinu koju su nelegalno stekli rasprodali a njih stavili u zatvor, vjerujte sa njihovim svakodnevnim radom za opće dobro Hrvatska bi postala za 1 godinu jedna od bogatijih država EU-e.Naravno kad bi bilo volje da se to i realno napravi.
vjerojatno je od svih njih po nekoliko miljunčića išlo mesiću za zaštitu..
capo di tutti capi...
Gospodine Mesić, objektivno... nije li bilo logičnije da izlobirate da jednu od 350 prestižnih Zlatnih povelja u zadnjim danima prošle godine dobije Vaša šefica kampanje Štefanija Balog koja je istodobno i aktualni član nacionalnog Glavnog odbora Hrvatskog Crvenog križa u Zagrebu, nego li da je to dobila Mirjana Pavoković kao bivša zamjenica Vaše bivše savjetnice Vas koji ste čini mi se prema ovom naslovu svakim danom sve više i više - bivši...? PS. ... i oni koji su Vam držali lojtru...
Pa ako se zalagao za pravnu državu možda jednom i bude pravna pa da najsposobniji srboudbaš ode pričati viceve Sanaderu.
Izvor zla u hrvatskoj politici.
Teško da će se pojaviti itko tko je toliko štete nanio ovoj državi! No, istina i njeno otkrivanje će još dugo čekati da ugledaju svjetlo dana i vjerojatno nas nikada neće obasjati onako kako bi bilo pravedno. No, božja je je zaadnja, kaže narodna...
Jedva čekam da se obruč oko njega stegne i da počne istraga i suđenje.
Alkana... ...neki njegovi koji su ga godinama pomagali, zvali, nagrađivali...itd se boje tog obruča, jer ako im ode i Stipa, onda ostaju - na cjedilu :) A onda su lak plijen pravne države!
mesić je prvo bio velika komunjara pa kasnije veliki domoljub, čak je snimljen kad pjeva ustaške ali evo sad vidimo da nitko ne može pobjeći od svog pravog lika a mesićevo je da je jedan obični šugavi kriminalac kojem svaki Hrvat plaća auto, osiguranje, ekstra plaću, putovanja a đubre je u mirovini!
Izdajica i kriminalac
"Mesića pod kodnim imenom kaktus.." a kad ja napisem da je Mesić dikobraz, onda me gosp. admin odmah skine.
Dok je udba na vlasti nitko nece ceprkati po dosjeima iz Finske i zamarati se s prijateljima koji posuđuju milione kuna za stan... A udba upravo instalira drugu generaciju mladunčadi u sve pore društva, dakle dugo se još ovom ništa neće dogoditi...
To su rezervisti, ovog komunističkog smrada, polako se gule naokolo kao kora od krumpira, kada se sve oguli, valjda će doći red i na njega. Živim za dan kada će mu nataknuti lisice, za dan kada će u Remetincu zauzeti poziciju.
a tek kada pocmu ozbilnija istrazivanja njegovog nasljednika 'novu pravednost'.pa mesicevi generali lopovi iz vojne obavjestajne su bili i generali jusipovica i kada su uhvaceni on ih je umjesto necasnog otpusta poslao u mirovinu.zena preosta je radila u istoj vojno-- obavjestajnoj bas po pitanju kontrole novaca.sada ju je partija i udba udomila kod svoga banderasa na mjestu direktora zagrebparkinga.....valjda da nebi izdala ostale aktere.
..dosta je El-asistenata palo ovih dana,..možda bajić spremi El(ex) Prezidenta za ražanj, u veljači...kapitalac u remetincu garantira bajiću prolalaz ,ostaje dalje DO..trakavica se nastavlja:D...a i ove svoje ostavio je na cijedilu,tako da će mu se osvetiti svjedočenjem protiv njega
Mesić i njegovo društvo...zajedno s SDP-om i HNS-om su sotonizirali Tuđmana i sve što je on stvarao,jer im je stajao na putu do vlasti.U tome su im pomagale prodane jude i komunistički UDBA-ški mediji.Nikada nismo opljačkani u toj mjeri kaoo od 2000-2010. u dva mandata krivokletnika i lopova....kradljivca australijskih dolara Mesića.Ovo je gola istina koju svi znaju....a ništa ne poduzimaju i radi koje ću ja opet biti na ovim stranicama baniran.
Mogli ste komotno još dodati i Žarka Pavlinu, Mesićeva šogora, poznatog iz afere kupnje Podravkinog odmarališta u Pirovcu, ili pak bivši Mesićev predstojnik ureda Željko Dobranović koji je skupa s Danijelom Ivinom (bratom Slavka Goldštajna) osuđen na godinu dana zatvora zbog pljačke u Geotehnici. Ali kad se svi ovi nabrojani stave na jedan okup, Mesić je sam veći kriminalac od svih njih zajedno. To valjda još nije jasno samo onima kojima su glasali za njega a nemaju časti ni obraza priznati da su debelo pogriješili.
E to je taj dikobraz,čuj posudio mu prijatelj njegovoj Milki 2000000kn pa će stara babetina vratit od svoje penzije koje ima oko 2400 kn moš mislit,samo su budale nasjele na tu foru.Još će ispast da je Sanader mala beba za ove kao što je Mesić i ove što se kunu u pravnu državu i antifašizam.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mesić niti je lijep, niti dobar, niti simpatičan, niti kulturan, niti pošten čovjek, a opet bi uvjeren sam na izborima osvojio još barem dva predsjednička mandata da mu je zakon to omogućavao. U čemu je to onda kvaka njegove "popularnosti", i što je to pošlo toliko po zlu sa hrvatskim narodom kada može izabrati jednog ovako negativnog, lošeg, kriminalnog i štetnog čovjeka na čelno mjesto hrvatske države?