Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 205
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
MJERE U NJEMAČKOJ
Povratak na članak

Merkel prelomila na odlasku: 'Uvodi se lockdown za necijepljene, od veljače možda obavezno cijepljenje'

Necijepljenim ljudima zabranjen je pristup gotovo svim tvrtkama, osim trgovinama koje su nužne i ljekarnama. To se odnosi i na restorane, kafiće, kazališta, kina...

Komentari 58

Avatar Borna Vitez
Borna Vitez
15:50 02.12.2021.

Pitanje vremena kada će sve završiti u tragediji.

VL
Avatar Mentat
Mentat
15:48 02.12.2021.

Ono kad si političari umisle da su gospodari života i smrti 🤨 Toliko egoizma, neviđeno!

VL
Avatar Tombstone
Tombstone
15:48 02.12.2021.

Tako nesto probali su socijalisti u Njemackoj u 30im godinama proslog stoljeca. Znamo kako je zavrsilo

VL
ZO
zoranos
16:14 02.12.2021.

Ne znam, ali ovo meni granići sa ludilom! Ok je zatvoriti ljude u karantenu na 10-20 dana, ali ovo ispada da će ti ljudi biti zatvoreni do kraja pandemije koja može trajati još godinama?!?!?! Dakle ljudima braniti da idu u trgovinu po hranu??? Ovo će izazvati rat u Europi!

VL
Avatar Zavratnica
Zavratnica
15:44 02.12.2021.

Kad će briselski potrčko uvesti nešto slično?

VL
Avatar vratar3
vratar3
16:26 02.12.2021.

na radi se ovdje o cijepljenju, nego o cjeloživotnom cijepljenju!!! ići će do "zlatnog" šuta naravno!

VL
DU
Deleted user
16:24 02.12.2021.

Nema ovo veze sa borbom protiv zaraze.Drzava je odlucila da uvede planske nerede. Krajnji ishod je diktatura.Drugi rade i napreduju usprkos zarazi. Jedino EU zatvara zdrave ljude da nerade.U svakom slucaju Kinezi a i mnogi drugi trljaju ruke.EU poslije ovoga nece pomoci ni dragi Bog. Nemogu se oteti dojmu da netko van Evrope upravlja ovim.Ma da je i teorija zavjere toliko je ocigledno.

VL
Avatar xnomenx
xnomenx
16:23 02.12.2021.

ova merkelica je nakon pojave plandemije smanjila broj intenzivnih kreveta sa 33 tisuce na 24 tisuce. ima li netko logicno objasnjenje zasto se u takvoj situaciji broj intenzivnih kreveta smanjuje za skoro 30 % u godini dana ???

VL
Avatar ŽutiKarton
ŽutiKarton
15:54 02.12.2021.

Obavezni su ispuniti ono na što su se obvezali u ugovorima sa farmaceutskom industrijom.

VL
DU
Deleted user
16:01 02.12.2021.

Od ovoga do lockdowna cijele populacije je jedan mali,mali korak.Zivi bili pa vidjeli.

VL
AC
acer
16:33 02.12.2021.

Njemačka 1871-2022 Počivala u miru

VL
VE
Ventilator2
15:32 02.12.2021.

Kao što je rečeno, svaki Nijemac poslije 4-5 piva je nazi. Svaki diže desnu u zrak... Pazite kaj ljudima kuhate

VL
Avatar BrankoPospanko
BrankoPospanko
16:32 02.12.2021.

I onda će reći kad se dogodi neumitno da je kriv Francišković

VL
Avatar @promatrač
@promatrač
16:31 02.12.2021.

Našli smo KRIVCA za u zadnje vrijeme tako učestale moždane, srčane, plućne infrakte itd. „Bez obzira na to je li srčani udar, moždani udar ili prijevremeni porod: već doživljavamo kako klimatske promjene utječu na naše zdravlje.” Zdravstveni sustav stoga trebaa zajednički plan za zaštitu klime, kaže glavni izvršni direktor BARMER-a (zdravstveno osiguranje) prof. dr. Christoph Straub. Pitanje koje se samo od sebe postavlja jrste: koliko čute ludosti čovjek može još podnijeti, a da sam ne poludi?!

VL
DU
Deleted user
15:58 02.12.2021.

Da su nas kao gradjane na cijepljenje pozvali strucni,zakoniti i prije svega moralni ljudi nebi bilo nikakvih problema.Milanovic je izabran voljom vecine,ok. Crkva je tu oduvijek,ok.HDZ je izabran voljom vecine,ok. Ali su onda izabrali ljude koji se prema gradjanima ponasaju kao prema kriminalcu.Prijete zakonima i urlaju neskrivajuci svoju nesposobnost. Sta je njihov interes?Jaca broj ljudi koji ne zele da se cijepe pod prisilom. Nacin na koji oni to rade doprinosi sirenju zaraze.Oni su potroseni i ako zelimo (bez kalkulacija) da ova zaraza stane moraju otici.Novi ljudi i novi pristup rijesit ce puno toga.Nisu ljudi stoka nego ih prilike nateraju na to.

VL
Avatar Virus.1984
Virus.1984
15:51 02.12.2021.

Ne vjerujem ni malo! Teorija urote!

VL
RB
Rastu Brojke
17:39 02.12.2021.

Normalan čovjek kad nešto radi, pa vidi da nije dobro, onda to promijeni. Ali ovi zapeli za cijepljenje i samo cijepljenje, više ništa nije važno samo da se cijepi. Kao da si ne vide krivulje, više cijepljenih više zaraženih, kakvog to ima smisla osim izvršavanja zadatka.

VL
DU
Deleted user
17:31 02.12.2021.

Vlast u EU definitivno ima skrivene planove.Potice namjerno prosvjede. Nema ovo veze sa zarazom.Kao legalista NECU se cijepiti dok se ne donese zakon.A kao takvom mi nedozvoljavaju izlazak te se moram obratiti na crno trziste.I izbjeci placanje obaveza drzavi.Koju svee manje osjecam kao svoju. I u ovom segmentu drzava svjesno radi na svom urusavanju.Za cije interese? Mi nismo protiv cijepljenja ako je ono zakonito,ali jesmo protiv fasizma.

VL
DU
Deleted user
17:39 02.12.2021.

Demokracija polako umire i upravo je ubija licemjerstvo i egoizam politicara, ne svih ali upravo onih koji vucu konce. Ostatak slusa i to sprovodi u djelo.EU ekipa je sve planski napravila. Politicari si daju za pravo da odredjuju nase sudbine... radni dan.. kad i kako cemo ziviti i umrijeti..

VL
AN
ante555
17:37 02.12.2021.

i oba ce ravno u pakao

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.