Marijana Petir: Na govor mržnje nitko ne reagira
Skupine koje me prozivaju pozivam na dijalog, dosad se od njih nije čulo puno o toleranciji.
Komentari 71
Evo nam i poštovani oger drži lekcije o "katoličkom nacionalsocijalizmu", uistinu je za zgražati se na sve kakve ideje i usporedbe dolaze neupitni izumitelji tolerancije i demokracije! Bravo štovatelji jednoumlja i komunizma!!!
ako i jesam vjernik mene sigurno ne zastupa HBK. ako će se dotična gospođa služiti ovako paušalnim izjavama, nije kadra voditi ni malu do srednju firmu, a kamoli ovakav odbor koji je sada već ozbiljno potreban ovom društvu.
@ddh, jesi procitao sve o katolicima, danas u VL pod naslovom: 'Direktorica prometa Plesa cura s check-ina na zahtjev Sanadera' ? O tome Ilse Koch na hrvatski nacin nije ni zucnula. Valjda ispovijedna tajna.
Naprijed Marijana ! Draga kolegice,imas moju punu podrsku !!!!
Komunisti su teroromvladali ovim prostorima i Hrvatskom do pada te proklete države kojoj neču spomenuti ni ime jer mi je toliko omražena da me love grćevi u želucu. Sad nakon debakla takve politike dozvolili smo si takvu grešku kojom smo ustolićili antikriste da nam opet sole pamet. Morate razumjeti dragi katolici da su oni izuzetno organizirani i da drže medije gdje je skoncentrirana sva sila zla upregnuta protiv Hrvatske i njenog uspjeha. Glavni vođa im je naravno komunistička partija zvana SDP.
Čudi me da je uopče dobila mogučnost odgovora u hrvatskim medijima.Bože pa tko nju napada i zbog čega.Ali ja se za nju ne bojim ,nosila se ona i sa večim smečem od ovih. Samo nikad ne odustaj od svojih stavova.
Ljudi nemojte se uzbuđivati pisanjem ogera, on je jadnik prikraćen, nezna se normalno artikulirati pa odmah počne vrijeđati.
mi homofobi smo u većini pa je logično da netko od nas bude član Odbora za ljudska prava, i mi smo ljudi i mamo svoja prava
Meni je ova žena oduvijek bila simpatiko,sada još više.Samo naprijed Marijana.Na one koji su sačuvali djevojačko prezime ne oziraj se previše.
Bilo bi joj bolje da se uda i uživa u vlastitoj djeci, a ne da prodaje pamet koju nema. Vrijeme joj ide, biološki sat otkucava.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Cijenjeni admin. molim Vas pojasnite šta je ovdje razlog za brisanje? Mislim da bi bilo dobro pročitati komentar od gospodina Miške i vidjeti to je uvrijedljiv!!! . "Evo ga, opet „gospodin“ Miške pljuje preko Katolika, ponekad se pitam da lii ovaj Protestant ima imalo tolerancije prema drugim vjerama ili je to moderni Protestantizam koji nas želi „počastiti“ dolaskom iz isto tako jedne katoličke zemlje, Austrije?