Marijana Petir: Na govor mržnje nitko ne reagira
Skupine koje me prozivaju pozivam na dijalog, dosad se od njih nije čulo puno o toleranciji.
Komentari 71
Marijana Petir je odlična i mogu reći da ona predstavlja mene zahvalan sam joj na tome i molim ju da nikad ne odustane isvako DOBRO ti želim.
Marijana,ti pričaš ono što ovaj narod misli,uz tebe smo!!
Mlada damo, puno sreće na budućem poslu. Nadam se kako ćeš i ubuduće zagovarati normalne ljudske vrijednosti kao i dosada.
Zadovoljan sam i sretan što mde zastupa osoba kao ona.Ždelim joj sve najbolje,a one likove kao što je ovaj Isuskristkomunist i slične pozivam da komuniciraju uljudno, bez prostačenja i vrijeđanja.Možemo se ne slagat, ali se ne moramo vrijeđat.
također ima i moj glas i potporu, i cijele moje uže i šire obitelji
Danas zaista svaka šuša može biti saborski zastupnik.
Riječ je o onima koji su osporavali legitimitet Domovinskog rata, koji su hrvatske generale proglašavali zločincima, koji su, da bi napredovali, mijenjali svoju nacionalnost i vjeroispovijest, koji su u mladim danima bili suradnici UDBA-e, koji silovanim ženama Vukovara poručuju da ih neće primiti, koji na visoke pozicije u državi kandidiraju i biraju ljude koje se kazneno goni, dakle, kako bi me oni mogli iznenaditi. Njihovi putevi nisu moji pute _________________________________ Ma bravo Marijana, bravo, bravo! Fantastičan primjer samosvjesne žene koja se nikog ne boji.
Što ste ljubomorni gledajte vi svoja posla ali MARIJANKA je jedinA I PRAVA Samo da je takvih više nebi bilo .......................................... živijela naša Marijana.Neulazite u privatnost magarci jedni što vas se tiče njen privatni život. Jedina prava,bila je samo ona.
Zašto je HBK ne uzme za glasnogovornicu? Ima sve kvalifikacije, od stručne spreme, radnog iskustva u struci, bračnog statusa i dr., a plaćat će je i tako građani :)
Bravo Marijana svaka vam cast pa taj haraclija Richenbegvam nije dorastao tako je arogantan i lazov
Meni je super kak se uvijek miješa osobni svjetonazor sa ljudskim pravima. Jel zna ona uopće što to znači? Jel pročitala Ustav? Je li ITKO od vas pročitao Ustav? Nek joj je sa srećom, ali ja kao punopravni građanin ovee zemlje NE ŽELIM da mene zastupa
Osobno mi se ona kao osoba gadi moralno i politicki jos otkad je u Sisku pricala nebuloze ali za nekakav odbor je dobro imati mjesovitu grupu ljudi tako da poruke koje izadu iz takovog odbora budu...cjelovite. Politicari lazu, bez iznimkee i to je normalno stanje danas; ali mi u glavu ne ide kako ljudi (navodno razumni ) mogu ocijeniti sa -52 slijedeci komentar: --- " 16.12.2012. u 17:42h fticek je napisao/la: Katolik sam, vjernik i Hrvat. Volim i prihvaćam sve ljude koji su Ljudi po osnovnim načelima ljudskosti i potpuno mi je svejedno vole li muškarce ili žene, jesu li crni ili bijeli te vjeruju li u Krista, Budhu ili Manitua. I sramim se ljudi koji misle da neki zaslužuju veća prava od drugih samo zato što su većina. " --- Pa ljudi tolerancija i ljubav je bit vase religije i vi sigurno niste krscani ako tako mozete taj komentar popljuvati!
– Zalagat ću se za 350.000 nezaposlenih jer nemaju pravo na rad. Zalagat ću se za to da roditelji imaju pravo izbora kako odgajati djecu, a ne da im vlast nameće što bi njihova djeca trebala misliti. ---- Zato jee sasvim u redu da Crkva namece vlasti, svima koji nisu katolici ili pak uopce religiozni sto bi svi trebali misliti.
– Šokirana sam da se autokratskim metodama uvodi takav predmet kao obvezni. Prema međunarodnim konvencijama, hrvatskom Ustavu i zakonima, roditelji su ti koji su zaduženi za brigu o odgoju djece, i oni moraju imati pravo izbora koje im je ministar Jovanović onemogućio. ----- Bas me nekako cudi da joj ne smeta, npr. fizika ili priroda i biologija jer, naime, kakav "veliki prasak", kakve prirodne sile, kakvi oblaci, gromovi i munje - sve to sam Bog i Ilija Gromovnik operiraju!
Nemojte se uzbuđivati. Gdjica Petir to uopće tako ne misli. Ona to tako govori, jer zna da će to oduševljeno prihvatiti dio staraca iz Biskupske konferencije. Vjernica koji maše križem da bi drugi vidjeli da je ona vjernica, obična jee fulirantica. Kod nje je sve laž, obmana i prijevara. Nasamarila je teologe. Ali nije mogla birače. Zbog nje je HSS izgubio izbore.
Hm Izgleda da će nas biti puno više od 350 000, budući da se Marijana koja sve zna, za nas zalaže. Vrijeme je da netko u Hrvatskoj, kao nekad Kaligula u Rimu, proglasi konja za senatora i da počne raditi.
Samo zlobnici i dvolični ljudi mogu komentirati vrijeđati gospođu Petir, neudana,fufica...Kod većine ljudi kriteriji nisu isti, ako drugačije misli, i to jezikom ogromne većine.Zar je bolje da je samohrana majka, to je njen izbor na kraju žena izgleda ok.Katolici su najugroženiji u Hr .Da smo ekstremni kao mnoge vjere na ovolike uvrede čuda bi se radila, a ovi kompleksaši u nedostatku argumenata spominju srednji vijek, koliko je ljudi umrlo zbog Crkve itd. Ali to nije njihovo mišljenje već samo da bi bili in.
Veli Petirka da zastupa 80 % građana republike Hrvatske , ak je to tak pa kak onda nije izabrana u Sabor na prošlim izborima.? Zamisli uobraženke koja ljudima koji ne misle kao ona ,"šakom i kapom " lijepi etikete. Ko Ko ne misli ko Petirka , taj je bio suradnik udbe , mjenjao je nacionalnosti ( kaj bi to trebalo značiti ? ) bio je za progon generala , osporavo je legitimitet domovinskog rata i sl. nebuloze . Kojeg li bezobrazluka . I takva osoba bi štitila ljudska prava? Jadni su nezaposleni koje bi ona štitila. Kaj građani misle o njoj i njezinoj stranci pokazali su na izborima . Digla se bezvezna prašina oko jednog mjesta u u jednom odboru i oko osobe koja ne zaslužuje nikakvu pozornost.
Najbolje je takve ispade i parade ignorirati, npr Split. P.S. U mojoj firmi radi jedan deklarirani homosekusalac. Ima nešto veću plaću gotovo svaki mjesec od prosjeka ostalih djelatnika - zato što je vrijedan ostalo me ne zanima. Dežurni aktivisti i i branitelji kojekakvih prava pitajte ga da li je ugrožen u Hrvatskoj i što misli o paradama.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vi namecete svoj svjetonazor cijeloj zemlji!!!!!!! Kako ne??? Pogledaj raspela po javnim skolama i drzavnim uredima. Koji tu k ima tamo radit? Ovo ke sekularna zemlja. Nosite si to doma u svoje stanove i kuce. Ne u javne prostore vjesat. Van s tim !!!!!