Potres u Budimpešti, Magyar pred cijelom nacijom najavio obračun: Gori su od nacističke propagande
Magyar je usporedio sadržaj državnih medija s propagandom iz Sjeverne Koreje i nacističke Njemačke, optuživši ih da šire laži i da su pod Orbánovom vlašću
Komentari 44
Kod nas su vijesti iz zemlje dobro prenesene sa iznimkom HTV-a koji naginje vladajućoj stranici i za vrijeme Petrinjskog potresa je HTV danima ponavljao da je sve uredu sa stanjem na terenu. Problem su vijesti iz svijeta koje se prenose bez provjere od ljevih lažljivih medija poput CNN-a ili Politico-a ili direktno od ukrajinske propagande.
Bez kontrole glavnih medija ne može nitko ni jedan mandat vladati. Shvatit će ovaj to.
Vjerojatno ce prodati Madjarsku nacionalnu televiziju kao sto je krenuo u razbijanje MOL-a. Mozda INA ima sansu izvuci se od MOL-a. Mada ako znamo kako je prvi covjek Shell firme sada kraj ovog Magyar Pétera vjerojatno ce MOL biti unisten i prodat Shellu a sa molom i INA. Ide ono sto sam govorio kako je rat koji imamo sada energetski rat i sve ostalo demokracija i sloboda je paravan za energetske firme i novo pozicioniranje.
Podsjeća na Draška Stanivukovića.
Nek se pazi, da države ”Moskovskog pakta” na želju Orbana ne ujdu u Budimpeštu. Serbia samo čeka poziv.
Nasa HTV- e u emisije Dnevnik, Otvoreno, Studio 4/Vlahov/ trebali bi pozivati puno vise recimo: Nevena Vidakovica, Ljubu Jurcica, Borisa Lalovca/Sdp-e/ Damira Bakica/Mozemo,/Marijanu Ivanov, Mladena Vedrisa, Damir Novotni. Iz hadezea samo ne Pavica, a ostale po izboru. Bila bi zanimljiva emisija da narod sazna pravu istinu .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nazalost Evropa odavno nema politicare ranga Churchill i de Gaulle.