Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 43
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
I ČAJNI KOLAČIĆI!

Lijepa susjedska priča s Kajzerice: Podijelila već tri lonca kave - besplatno

Foto: VL
1/4
05.07.2025.
u 15:12

Ona je s balkona iznijela drveni stolić, kod kuće skuhala ogroman lonac kave i spustila se s njime na ulicu.

- Došla sam s Brača kako bih kuhala kavu na Hipodromu! - smije se gospođa Nada. Ona je s balkona iznijela drveni stolić, kod kuće skuhala ogroman lonac kave i spustila se s njime na ulicu. Tko je za kavu? Besplatno! - smijala se Nada. 

Došla sam s Brača iz Splitske kod prijatelja na Kajzericu, životna mi je želja bila otići na Thompsonov koncert. I gledali smo s balkona kako ljudi prolaze, otišli do dućana kupili par kilograma kave, i sad je dijelimo. Neka malo odmore, kod nas ispred zgrade u hladu - govori Nada.

- Koliko je kave išlo u ovaj lonac? - pitamo ju.

- Gotovo kilogram i pol kave ide u lonac, a do 14 sati smo već tri lonca podijelili. Već nas ruka boli od šeflje - smiju se na Kajzerici. Uz kavu su dijelili i - čajne kolačiće. Ako sretnete Thompsona, dovedite i njega na kavu! Da se slikamo s njime. I fina je!

FOTO Centar Hrvatske večeras je Hipodrom: Obožavatelji već ulaze, kolone na Mostu mladosti
1/218

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja