Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
tribina u zadru
Povratak na članak

Letica: Mesić nije ništa učinio za branitelje, ali sada je i on dolijao

Udruga Žene u Domovinskom ratu organizirala je tribinu o samoubojstvima hrvatskih branitelja

Komentari 73

DE
deus ex machina
06:33 27.04.2012.

MLAĆENJE..........PRAZNE SLAME ILITI..... INTELEKTUALNA PROSTITUCIJA !! Povećana stopa samoubojstava kod muškaraca koji „prođu“ rat je uobičajena pojava u svim narodima, u svim „vojskama“ i u svim vremenima. Ali zbog osobne netrpeljivosti, taj, realni problem „vezivati“ uz bilo koga..... osobno..... jednostavnotavno je ......nebuloza i „mlaćenje prazne slame“ i svojevrsno izrugivanje nad jadom i tugom pokojnikove obitelji. No, kad je Letica u pitanju.........sve je moguće! Taj (s)tvor će piskarati i najnevjerojatnije bedastoće ....samo da zaradi kakav honorar. Taj „stil“ lamentiranja nad svim i svakim prisutan je i kod jednog Jergovića, Jajčinovića, Jurkovića ili (da ih ne zanemarimo) kod gospođa .... Sarnavke, Rudan i .........slične „gospoda“ i „gospođa“ i oni su tipični su predstavnici ovog publicističkog pokreta kojeg bi se s pravom i logičnim razlozima moglo nazvati ........intelektualna prostitucija“!

VL
M3
Miške 3
06:35 27.04.2012.

@Tomakro- zasipali su vas minusima, a vi ste potpuno u pravu. Da razjasnimo. U doba Jugosl. Letica je bio bezkompromisni zagovornik najcrnijeg komunizma i Jugosloven. Pogledajte si \"Polet\" iz onog doba. Bio je zadrtiji od Igora Mandića. 1971. zagovarao jee da se \"nacionaliste\" likvidira. A onad je 90. postao veliki Hrvat ( Letica Slaven?), no Tuđman ga je pročitao i izbacio iz svog ureda. Skreče o fol u desno i čak sa Đapićem koalira na listi HSP-a da bude predsjednik. Mesić ga pobjeđuje- što mu ovaj ne oprašta. Diplomirao je ekonomiju, ali nesmije se komentirati kakav je narcisoid i u sve se gura, samo da ga se čuje. Smješno je kad ovi mladi desničari, misle da je on njihov. Gadi me se takovi tipovi kao i Budimir Lončar, koji je znamo što sve radio, ali uglavnom sve, da Hrvatska nikad ne postane samostalna država. Danas ga nije sram uzimati privilegije od te iste države.

VL
OB
-obrisani-
06:40 27.04.2012.

cvilte i kukate....pa što ste tražili rat....i jedni i drugi...... . nije vam rat pao s Marsa

VL
OB
-obrisani-
06:46 27.04.2012.

da su tipovi kao Mesić...Josipović....Milanović s naše i Tadić....Đinđić....taj Jovanović.....bili.Predsjednici.sa Srpske strane . danas bi bili jedna od najnajprednijih Država EU... .....a vi blebećite što hoćete..........i razmislite...tko je kriv za krvoproliće..

VL
OB
-obrisani-
06:50 27.04.2012.

dok već 100 godina Amerika..Njemačka...Francuska...Švicerska...Norveška itd . razmišljaju ko će napraviti bolji auto..bolje računalo ...bolji space shutl MI razmišljamo kako da ubijemo kojeg srbina ili on nas.....he he he he ,,,koji smo mi domorodci....a htjeli bi lijep...sretan i bogat život........sa ovakvim mozovima.. to nećemo postići....n i k a d a..........pa ni tada..

VL
OB
-obrisani-
07:00 27.04.2012.

Letica: Mesić nije ništa učinio za branitelje..... . kako pametno kaže Letica....jer naravno ON je strašno puno napravio i radio i za Branitelje ..i za Radnike..i za...Penziće...i za Đake...i za Nezaposlene . bez nejgovih zasluga za Narod bi načisto propali....nestali......

VL
OB
-obrisani-
07:09 27.04.2012.

ljudi moji..pa što bi ti jadni Branitelji bez Letice.???..Što ??? . bili bi izgubljeni u Svemiru....nebi imali ni kruha..... taj čovjek je za njih napravio..ČUDA.....

VL
BL
bluesbob
07:14 27.04.2012.

Kak nije učinil.....otvoril je arhivu za Hag pa su dečki naje*** a i obezglavil vojsku i umirovil one koji valjaju i ostavil guzičare poput Kruljca i Lucića.

VL
MO
mošmislit
07:18 27.04.2012.

O Mesiću neću pisati jer će odmah biti ban. Ali ja ne mogu toliko loše pisati koliko čovjek može...........

VL
OB
-obrisani-
07:20 27.04.2012.

27.04.2012. u 07:14h bluesbob je napisao/la: Kak nije učinil.....otvoril je arhivu za Hag ***************** . ma zamisli.....bil bi puno veća Rvatina..da je sve zločine skrivali i zataškaval ..to se traži od pravog....Rvata...da drži lopovske prste na srcu i da laže.i.i mulja.. ..............jel tako ?????

VL
MO
mošmislit
07:23 27.04.2012.

Mesiću neće faliti dlaka s glave ipak Bajić zna što radi.

VL
MR
MrWho
07:33 27.04.2012.

Svaka čast g. Letica. Nadam se da je konačno došlo vrijeme da se do kraja razotkrije taj veleizdajnik.

VL
RA
ranpa
07:37 27.04.2012.

veleizdajnik gubi potporu druga Jove Yosipovića i dugovi stižu na naplatu, neka trebalo je i prije ako Bajić ne smisli neki novi zakon koji amnestira \"hrvate\" za veleizdaju, do sada je bilo \"ne procesuirati\", a moje mišljenje o veleizdajniku je da zaslužuje otvaranje Golog Otoka za njega i drugove, Manolića, Boljkovca, Perkovića, Lončara i ostale udbaše

VL
AL
alapača
07:37 27.04.2012.

šta je tom Letici, sramoti se čim zine?

VL
OB
-obrisani-
07:41 27.04.2012.

27.04.2012. u 07:37h alapača je napisao/la: šta je tom Letici, sramoti se čim zine? ********************* . i prije...puno prije...

VL
MA
margaritas
07:53 27.04.2012.

mesic dolijao a njegovi puleni vesna pusic i radimir cacic drmaju hrvatskom

VL
OB
-obrisani-
07:54 27.04.2012.

Šteta je što se sociolozi bave s Mesićem a to je posao sudstva i medicine.

VL
OM
omer
07:55 27.04.2012.

@---mozel--kao prvo nemogu biti stranac u svojoj državi, a pseudonim koji te na to asocira je jedna moja kratica a ne ime koje prezireš, i prema kojem stvaraš mržnju, sa tim imenom nemam baš nikakve veze, a mrziti ne moguu sam sebe jer sam bio branitelj, ali svoje mišlenje i isvoje stavove mislim da smijem slobodno iznjeti, a ti malo razmisli o svojim stavovima!!!!!!!!!!!!

VL
AL
alapača
08:23 27.04.2012.

letica je početkom rata imao mlađahne 43 godine, nije imao nikakvu funkciju u državi da bi se iza nje mogao sakriti, a ipak nije branitelj i nije okusio rata. bavio se jadan svojom karijerom i blaćenjem kolegica iz novina. što mu onda daje pravo da se gura za odvjetnika braniteljima?

VL
VI
Visnjevac
08:25 27.04.2012.

Tek kad se stvore uvjeti da se u Hrvatskoj pocne govoriti istina o Tudmanu i njegovom ratu onda ce mnoge stvari biti jasnije .

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.