Josipović: Neću se miješati, HDZ: Zakon je jasan, Milanović bi trebao priznati poraz
– Cijeli sam mandat djelovao u skladu sa svojim nadležnostima te se nisam i neću miješati u ovlasti nadležnih tijela, pa ni onih koja su nadležna za provođenje i nadzor izbornog procesa – poručio je Josipović
Komentari 334
I šta sad? Oni bi još jedne izbore, puste dnevnice, ogromni trošak a sve preko leđa jadni napaćeni građana. Sram ih bilo. Dokle oni misle maltretirati običnog malog čovjeka. Neka prihvate rezultate i skinu nam se više s grbače, kao da nam je malo naših problema već svaki dan nešto mudruju.
Josipović časno podnio poraz i čestitao pobjednici. Nisam ni mislio da će biti tako jednostavno..
Pa ako nije birao između jednog i drugoga nije ni glasao
Cudno da se nije vec javio profesor gentlemen ?? ili i on misli kao ovi ???
Koji im je k? Oni računaju nevažeće listiće kao da su to glasovi za nekog trećeg a to su kako im ime govori nevažeći listići, dakle imaju istu vrijednost kao i prazni listići koji su ostali na glasačkom mjestu jer neki ljudi nisu glasali. Oni bi uzimali 50 % od 3 kandidata a ne 2 kandidata. Ne mogu vjerovat koji diletantizam.
čim prije odete prije će nam sunce sjati u našoj Domovini napokon našoj!!!
iz dana u dan sve se više čini da je "ludi car" na vrhuncu svog ludila i da zaista namjerava "zapaliti Rim".
A dobro jel netko razumije riječ NEVAŽEČI LISTIĆI al ćini mi se da je u pitanje psihički problem.
ha ha ha nevijerojatno koliko su nisko pali....od toga drugovi moji nema nista ,,,izbori su prosli imamo predsjednicu,,,uz koju je narod hrvatske prije svega hrvati i hrvatice i gradjani koji postuju i vole hrvatsku,,,ostali koji ,,,jos uvijek misle da su jugoslaveni ,,,,koje vise nema,,,niti ce je ikada vise na nasu srecu biti njih boli,,,sto im je predsjednica hrvatica,,,naravno mogu skakati do mile volje ali sta je tu je drugovi pomirite se sa cinjenicim da ste izgubili izbore za predsjednika ali isto tako sa takvim ponasanjem gubite legitimitet i vlade,,i naravno tako cete i to izgubiti,,,sa takvim ponasanjem sdp tone u provaliju sami sebe sramote sa svojim skanadoznim izjavama pocevsi od premijera,,,koji daje i vise nego skanadalozne izjave pune mrznje ,,to je govor mrznje zar se za to ne odgovara,,,zakonom,,,kako moze javno vrijedjati sve oko sebe tko ne misli kao oni...sramota,,zasto to ne procesuiraju i kazne pocinica,,u tom slucaju premijera
Narodna poslovica - Ko gubi ima pravo da se ljuti. Ja sam glasovao za Kolindu i ja se ne ljutim, naprotiv
Drug Tito nikad nije isao na predsjednicke izbore. Vladao 35 godina bez oporbe uz pomoc milicije, vojske , udbe ,kosa itd. Danas kada smo dio EU, neki u Hr., bi kopirali njegov model.
Hoće li Jakovina pojesti svoju diplomu kad joj netko objasni kako stoje stvari ili će ponovo otvoriti uspješnu poljoprivrednu apoteku sa mužem.
Nevjerovatno!
ovi zaista ne misle otići mirnim putem s vlasti... narode, što ćemo ?
Drugarici Jakovina je nevažeći glasački listić važeći - a to kaj je Kolinda pobjedila njoj je nevažeće...
Dali je to moguće, i ova bagra još vodi i zemlju.
Zazivaju brutalnu lustraciju...
U dugom krugu pobjeđuje onaj kandidat koji dobije više glasova ,pa makar i samo jedan glas. Jadne diplome pravnika,koji to ne znaju.,kako li su stečene ?
... josipović je u izborno veće časno naputio Pantovčak otvorivši si vrata za nastavak političke karijere kakvu god poželi ... ne vjerujem da je ova svinjarija u njegovoj režiji ... pogriješio je u odbabiru svog stožera a sada ti nesposobni likovi rekao bih zlonamjerno u korist Zoke podmeću mu ovu prljavštinu ... ako je čestit kao što se prikazao, odmah se od ovoga mora oprati ... strava ...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
nema razlike između neizlaska i nevažećeg listića, po toj logici i dva mesićeva i jospovićev mandat su upitni