Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 86
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NEVAŽEĆI LISTIĆi
Povratak na članak

Josipović: Neću se miješati, HDZ: Zakon je jasan, Milanović bi trebao priznati poraz

– Cijeli sam mandat djelovao u skladu sa svojim nadležnostima te se nisam i neću miješati u ovlasti nadležnih tijela, pa ni onih koja su nadležna za provođenje i nadzor izbornog procesa – poručio je Josipović

Komentari 334

FL
flok
14:01 14.01.2015.

nema razlike između neizlaska i nevažećeg listića, po toj logici i dva mesićeva i jospovićev mandat su upitni

VL
RE
realna23
13:57 14.01.2015.

I šta sad? Oni bi još jedne izbore, puste dnevnice, ogromni trošak a sve preko leđa jadni napaćeni građana. Sram ih bilo. Dokle oni misle maltretirati običnog malog čovjeka. Neka prihvate rezultate i skinu nam se više s grbače, kao da nam je malo naših problema već svaki dan nešto mudruju.

VL
Avatar dmitarX
dmitarX
13:59 14.01.2015.

Josipović časno podnio poraz i čestitao pobjednici. Nisam ni mislio da će biti tako jednostavno..

VL
Avatar AnteMostar
AnteMostar
13:52 14.01.2015.

Pa ako nije birao između jednog i drugoga nije ni glasao

VL
DU
Deleted user
14:02 14.01.2015.

Cudno da se nije vec javio profesor gentlemen ?? ili i on misli kao ovi ???

VL
VL
vlmentko
14:07 14.01.2015.

Koji im je k? Oni računaju nevažeće listiće kao da su to glasovi za nekog trećeg a to su kako im ime govori nevažeći listići, dakle imaju istu vrijednost kao i prazni listići koji su ostali na glasačkom mjestu jer neki ljudi nisu glasali. Oni bi uzimali 50 % od 3 kandidata a ne 2 kandidata. Ne mogu vjerovat koji diletantizam.

VL
KO
Korisniche
13:57 14.01.2015.

čim prije odete prije će nam sunce sjati u našoj Domovini napokon našoj!!!

VL
BH
bijela_hrvatska
14:12 14.01.2015.

iz dana u dan sve se više čini da je "ludi car" na vrhuncu svog ludila i da zaista namjerava "zapaliti Rim".

VL
AJ
ajmo
14:13 14.01.2015.

A dobro jel netko razumije riječ NEVAŽEČI LISTIĆI al ćini mi se da je u pitanje psihički problem.

VL
MI
MitsubishiTurbo
14:04 14.01.2015.

ha ha ha nevijerojatno koliko su nisko pali....od toga drugovi moji nema nista ,,,izbori su prosli imamo predsjednicu,,,uz koju je narod hrvatske prije svega hrvati i hrvatice i gradjani koji postuju i vole hrvatsku,,,ostali koji ,,,jos uvijek misle da su jugoslaveni ,,,,koje vise nema,,,niti ce je ikada vise na nasu srecu biti njih boli,,,sto im je predsjednica hrvatica,,,naravno mogu skakati do mile volje ali sta je tu je drugovi pomirite se sa cinjenicim da ste izgubili izbore za predsjednika ali isto tako sa takvim ponasanjem gubite legitimitet i vlade,,i naravno tako cete i to izgubiti,,,sa takvim ponasanjem sdp tone u provaliju sami sebe sramote sa svojim skanadoznim izjavama pocevsi od premijera,,,koji daje i vise nego skanadalozne izjave pune mrznje ,,to je govor mrznje zar se za to ne odgovara,,,zakonom,,,kako moze javno vrijedjati sve oko sebe tko ne misli kao oni...sramota,,zasto to ne procesuiraju i kazne pocinica,,u tom slucaju premijera

VL
VE
Velebit12
14:17 14.01.2015.

Narodna poslovica - Ko gubi ima pravo da se ljuti. Ja sam glasovao za Kolindu i ja se ne ljutim, naprotiv

VL
VE
Velebit12
14:32 14.01.2015.

Drug Tito nikad nije isao na predsjednicke izbore. Vladao 35 godina bez oporbe uz pomoc milicije, vojske , udbe ,kosa itd. Danas kada smo dio EU, neki u Hr., bi kopirali njegov model.

VL
DU
Deleted user
14:30 14.01.2015.

Hoće li Jakovina pojesti svoju diplomu kad joj netko objasni kako stoje stvari ili će ponovo otvoriti uspješnu poljoprivrednu apoteku sa mužem.

VL
AN
Android
14:09 14.01.2015.

Nevjerovatno!

VL
HR
hrvatska91
14:29 14.01.2015.

ovi zaista ne misle otići mirnim putem s vlasti... narode, što ćemo ?

VL
Avatar MK
MK
14:17 14.01.2015.

Drugarici Jakovina je nevažeći glasački listić važeći - a to kaj je Kolinda pobjedila njoj je nevažeće...

VL
ME
matija emanović
14:08 14.01.2015.

Dali je to moguće, i ova bagra još vodi i zemlju.

VL
KA
Kabulkowski
14:31 14.01.2015.

Zazivaju brutalnu lustraciju...

VL
PA
Patrizzia
14:38 14.01.2015.

U dugom krugu pobjeđuje onaj kandidat koji dobije više glasova ,pa makar i samo jedan glas. Jadne diplome pravnika,koji to ne znaju.,kako li su stečene ?

VL
Avatar puky
puky
14:20 14.01.2015.

... josipović je u izborno veće časno naputio Pantovčak otvorivši si vrata za nastavak političke karijere kakvu god poželi ... ne vjerujem da je ova svinjarija u njegovoj režiji ... pogriješio je u odbabiru svog stožera a sada ti nesposobni likovi rekao bih zlonamjerno u korist Zoke podmeću mu ovu prljavštinu ... ako je čestit kao što se prikazao, odmah se od ovoga mora oprati ... strava ...

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 12 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.