Kultni splitski hotel Bellevue, smješten na Prokurativama, nekad turistička perjanica u kojoj su odsjedali velikani svoga doba, danas zatvoreno i sramno zapušteno zdanje, sukladno rješenju Trgovačkog suda u Splitu ide na prodaju i to na sudskoj javnoj dražbi. Zgrada hotela ˝Bellevue˝, smještena na najelitnijoj lokaciji u Splitu, površine je 2.209,19 metara kvadratnih, a prodavat će se zajedno s pokretninama i opremom unutar nje, po početnoj cijeni od 7,1 milijun eura, uz jamčevinu od dva milijuna eura koju ponuditelji trebaju uplatiti na račun splitskog Trgovačkog suda.
SRAMNO ZAPUŠTEN
Kultni splitski hotel ide na prodaju: Početna cijena za Bellevue 7,1 milijuna eura
Za hotel izgrađen prije 147 godina na Prokurativama ponuditelji moraju na račun Trgovačkog suda uplatiti jamstvo od 2 milijuna eura
Još nema komentara
Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.