Kosor: Jučerašnji događaji u Dalju bili su apsolutno neprimjereni
Želim reći ono što je vječna činjenica, da se hrvatski branitelji u obrani i oslobađanju domovine nisu borili ni za jednu stranku. Njihova stranka bila je, jest i ostaje Hrvatska – rekla je premijerka.
Komentari 237
Vise nezna covjek jeli ovde komunizam, navlasti kad god upalim televizor samo opartizanima se govori.Pravo ima gospon IvkosicKada kaze da smo izvrsili lustraciju,ovo nebi imali.
da su se branitelji borili za hrvatsku je podlo podmetanje onih koji rade na razgradnji hrvatske. to vodi prema novom bleiburgu i novim križnim putovima. to je cilj tvrdnje da su se branitelji borili za hrvatsku. ISPRAVAN STAV I POLITIKA JE: branitelji su se borili za demokraciju,a protiv titove komunističke jna.
Šišljagić je na početku rata stao na stranu JNA a sad tu glumi nekog velikog Hrvata.Ovim potezom je još jeednom pokazao da ne drži do stradalih branitelja
boli me kad vidim kako nesposobna banda na vlasti krade kapom i šakom od naroda..kako ti vidiš a ja ne vidim..ja vidim da Jadranka Kosor i Hebrang zive u stambenim zgradama i da nemaju ni priblizno koliko imaju neki drugi..ja harač ne vidim kao kradu več pomoč drzavi onih koji imaju..i ja mislim da ti haluciniras i da vidis ono sto zeliš...
Šišljagić je pogriješio i može se sramiti jer je iskoristio poginule branitelje za svoj obračun.On je dno dna
Gospodo Kosor s vase strane apsolutno neprimjerno je bilo financiranje cetnickog spomenika u Srbu.
02.08.2010. u 14:57h Blasko je napisao/la: Vise nezna covjek jeli ovde komunizam, navlasti kad god upalim televizor samo opartizanima se govori.Pravo ima gospon IvkosicKada kaze da smo izvrsili lustraciju,ovo nebi imali. ________________________________________________________ Bez LUSTRACIJE vam nema ni rudimentarne slobode u Hrvatskoj........ Prikriveni pripadnici komunisticke partije ( sad pod plastem demokracije) ,krivi za 200 milijuna zrtava sirom Svijeta( i 200,000 hrvatskih), moraju biti razotkriveni i udaljeni iz javne sluzbe a oni koji su pocinili zlocine ,osudjeni...
Komisipovic u Srbu cetnicima; \"Ponosno nosite kape sa petokrakom zvijezdom\" Hmmmmmmmm nije li ta banda sa petokrakom zvijezdom ( uz izdasnu pomoc onih sa sajkacom)razarala Vukovar ,Osijek,Dubrovnik...........usmrtila 16,000 i osakatila 45,000 Hrvata
Prvog kolovoza 1991. četnici i bivša JNA počinili su masakr u policijskoj postaji Dalj, a u nedjelju su masakr nad braniteljima napravili župan Vladimir Šišljagić i dožupan Dinko Burić. Tražimo ostavku ta dva gospodina - oštro je osudio daljski incident Tomislav Hajduković, čelnik osječko-baranjske Hrvatske udruge logoraša. Bilo ga je, kazao je, sram što je Hrvat. ..ovo je najnovije...
šišljagiću dođi u Pozegu i dobit češ jaje u čelo ...kupit cu 20 jaja za vas...
Ova vlast sve cini da ugodi braniteljima,a s druge strane sve radi kontra hrvatskih branitelja.
A zasto se mi stalno bunimo protiv Komunjara i Komunizma.................91-e smo glasali za Komunjaru i danas mnogi protivnici Komunizma i Komunjara imaju njegovu sliku na zidu tog Komunjare,,,,,,,,,,,pa onda opet glasali za Komunjaru,,,,,,,,,i sad opet Komunjara potuko sve na izborima.....................E sad ja ne znam tko je tu lud???????Glasaci ili Komunjare,,,,,,,,,,,,,,,,stalno nesto protiv Komunjara a Komunjare stalno dobivaju vlast nasim glasovima...........................A sto se tice poginulih branitelja,,,,,,,,,,,,,,njih samo iskreno mogu zalit clanovi obitelji,,,,,,,,,,,a politicari kad zale branitelje to je samo velika farsa i gluma sa njihove srane...................................
gledajući tu sliku vlade kosa mi se dizala u zrak nije mi se dizala gledajući smrti u oči sa četnicima jer sam znao da su oni neprijatelji,ali ovo je još gore ovo su oni Hrvati koji su pljunuli na Hrvatsku i na istinske branitelje,a uzdigli lažne branitelje i invalide,a kako ih sramota nije držati ruku na srcu koliko su zla nanijeli poštenom narodu,svakome poštenome Hrvatu oni su zlo koje je uništilo ovu zemlju,ne oni nisu domoljubi ove zemlje oni su zlo ove zemlje.
jura 911 --kad pišeš i iznosiš stavove prvo se malo informiraj a ne da ti jadan hebrang po tvome ima samo stan----hahahahh ------------------hrvatska sirotinja-----------Imovina Andrije Hebranga Plaća: 15.000 kuna Nekretnine: 1. Stan u Zagrebu površine 120 kvadrata čija je vrijednostnost 320.000 eura. Hebrang je vlasnik polovice, a druga polovica je u vlasništvu njegove supruge Danijele. Taj stan s garažom kupljen je novcem od prodaje starog stana i kreditnim zaduženjem kod Zagrebačke banke u iznosu od 90.000 eura 2. Stan u Zagrebu površine 50 kvadrata i vrijednosti 100.000 eura - prodano za 120.000 eura (ugovor od 18.11. 2008.) 3.Vikendica u Pisarovini površine 65 kvadrata vrijednosti 100.000 eura - montažna kuća Vlasništvo Hebranga i supruge 4. Garaža površine 13 kvadrata i vrijednosti 10.000 eura - prodano za 10.000 eura ( ugovor 17.6. 2008.) 5.Neuređena kuća na otoku Pašmanu površine 117 kvadrata u vrijednosti 200.000 eura. Vlasništvo pola-pola Hebranga i supruge. Kuća je kupljena novcem koji je Hebrang dobio prodajom stana od 50 kvadrata u Zagrebu, prodajom garaže od 13 kvadrata, te nasljedstvom supruge. (ugovor od 17.12. 2008.) Pokretnine: - Osobni automobil Ford Mondeo 2,3, star 2 godine i vrijedan 25.000 eura. Auto je kupljen na leasing 100 posto Ostale pokretnine: 50.000 eura - Hebrang ne prima naknade za rad na Medicinskom fakultetu i za članstvo u Nadzornom odboru Croatia osiguranja - 12 posto udjela u tvrtki KIT koje je posjedovao Hebrang je prenio na većinskog vlasnika Tomu Kovačića. Tvrtka ne posluje s državnim i lokalnim upravama Supruga Danijela - plaća 9000 kuna
budimo iskreni i recimo iskreno,siguran sam niti jedan dragovoljac,branitelj sa puškom u ruci nije se borio za ovakvu zemlju u kojoj živimo to je istina sto posto,meni osobno niti u primisli niti u najgoroj nočnoj mori nije bila slika ovakve Hrvatske,to je strašno i niti jedan istinski branitelj kada vidi ove na televiziji ili čuje na radiju kosa mu se od muke diže u zrak kada čuje pljačkaše,uništavatelje vlastite domovine i vlastitoga naroda,mi smo ponosni na sebe i ono što smo dali za ovu zemlju,ali smo jadni,još bolesniji kada vidimo što su učinili od naše domovine,nisu to učinili četnici već naši veliku Hrvati .
Tko je nanio više štete hrvatskoj od HDZ-a? Zar nije prodaja svih hrvatskih banaka strancima veleizdaja? Zar pljačkaška privatizacija za vrijeme rata nije veleizdaja? Zar nije nevjerojatno veliki broj lažnih invalida i tzv. „branitelja“ koji primaju mirovinu pljačka i veleizdaja?eizdaja? Zar povlaštene saborske mirovine nisu pljačka? Zar nije HDZ izručio hrvatske generale u HAAG? Ovo je samo dio pljačkaških i veleizdajničkih poteza HDZ-a............, a članovi HDZ-a su najgori otpad hrvatskog naroda, a koje zanima isključivo osobno bogačenje i osobni probitak, a javni interes i javno dobro je nešto što doživljavaju isključivo na apstraktnom nivou i uopče ne razumiju te pojmove.
Alvina - sto, jesi li ti oprativac SDP-a kad imas ove sve podatke o Hebrangu?
www.Dragovoljac.com Glasilo hrvatskih branitelja – ratnih veterana Republike Hrvatske---pa ćitajte šta misle branitelji o premijerki
Pa zanimljivo da imate internet a informacije su vam dostupne samo ako ih potražite ,ja nisam ni za SDP a boga mi ni za HDZ ja bi te stranke zakonom zabranio!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
02.08.2010. u 12:55h Gay Kredezeovac je napisao/la: KREDEZE(GANGRENA) je nesto najgore sto se moze jednom narodu dogoditi i tako ce biti sve dok je onih smetlara koji ga podrzavaju,oni su ta GANGRENA koja se mora odsjeci ostrim skalpelom da se ta trulez ne siri.va sreca pa cemo ih trpiti jos samo godinu dana a onda na sljedecim izborima nema nikakve sanse da prodju. Ovaj puta ce izaci ljudi na biralista koji ne zele takvu bolestinu a GANGRENI ovaj puta nece biti od pomoci mrtvi koji za njih privremeno uskrsnu svake 4 godine. U pravu si vama smrdljivim jugoslavenskim gadovima i treba da je HDZ gangrena (je si li to pokupio izraz od onog debila Matule dok je zagađivao Varšavsku ili si i ti kao i ostala beskorisna bagra bio tamo?) . A zanimljiva je gnjusna gamad poput tebe koja je postala glasna vjerovatno tek kada sve ratne opasnosti prošle! Ali što očekivati od retardiranih ljevičarskih neuspjelih abortusa toliko odvratnih da ih je čak gadljivo tamaniti. ============================================= 02.08.2010. u 12:24h patuljčica.. je napisao/la: Apotekar Netočno, JNA je potučena upravo od ofircira koji su u njoj stekli vojnu obuku, recimo general Stipetić. A potučena je zato što joj nikad nije bila namjena voditi rat protiv vlastitog naroda, već protiv vanjskog neprijatelja. Zato nije imala šanse pobijediti. Koji general Stipetić? Je li onaj za kojeg veleizdajnik Mesić kaže da je za razliku od Gotovine, koji je pobjegao prije završetka akcije, zaslužan za “Oluju” ? A istovremeno ne objašnjva kako je onda Gotovina u Haagu, a Stipetić nije. A JNA prepuna srbenda i četnika je sigurno bila vojska hrvatskog naroda? Ali ako je tako kako kažeš zašto je onda napala vlastiti narod i podržala četnike? Ovakve primitivne idiotarije su čak i za tebe jadnu, neobrazovanu, frustriranu jugonostalgičarku previše.