Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 94
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
OTVORENO PISMO
Povratak na članak

Kongres Bošnjaka proziva Josipovićeva savjetnika Dejana Jovića

Stvar je građana RH, ali ne samo njihova, što njihov predsjednik ima savjetnika koji prešutno negira srbijansku agresiju i genocid na BiH

Komentari 36

DU
Deleted user
11:43 20.01.2014.

Gledam kako se mnogobrojni komentatori čude Josipovičevim postupcima.Ja se čudim za koga je glasao Hrvatski narod na izborima.I to ne mogu shvatiti.I nikad ne ću.

VL
DU
Deleted user
14:48 20.01.2014.

Prema nekim analizama dotični Jović je među 10 najutjecajnijih Srba u svijetu, istovremeno je i glavni savjetnik i analitičar predsjednika RH. Apsurdistan.

VL
NA
Nadalinaaa
14:55 20.01.2014.

Dajte mu i drugi mandat, dovest će i Savu Štrpca za savjetnika.

VL
MX
MXLCLGTG
15:14 20.01.2014.

Hoce li kongres Bosnjaka pokusati dati odgovor gdje je 27%Hrvata iz BiH po nesluzbenim podacima ich nema preko 250 000 a naj vise ich fali sa prostora gdje je armija BiH drzala pod kontrolom mislim kad se bore za nesto lijepo bi i od njih cuti gdje su i zasto su nestali sa svojih ognjista toliki Hrvati

VL
DU
Deleted user
09:47 20.01.2014.

ovi komentari idu na recenziju na pantovcak kod cijele svite dzabalebarosa od savjetnika..??

VL
DU
Deleted user
09:26 20.01.2014.

Bolesna država

VL
KR
KroničarHr
12:56 20.01.2014.

Svaka vam čast. Ako već Josipović kontrolira sve, ili gotovo sve moguće relevantne medije u Hrvatskoj, bar ne može van granica. Nije to samo pitanje Republike Hrvatske, već posve principijelno pitanje uvažavanja vrednota zajednice naroda u kojoj se nalazi Republika Hrvatska, EU prije svega, ali i općeprihvaćenih standarda na kojima počiva civilizirani svijet. Rijetko se u javnost probije pokoja informacija o pogubnim političkim postupcima predsjednika Josipovića, samo su minuciozni analitičari koji nemaju pristup udarnim medijima u Hrvatskoj, upozoravali na dalekosežni značaj upravo izbora Dejana Jovića za ključnoga savjetnika. Isključivo u tome svijetlu i kadrovskoj politici treba gledati i nevjerojatne zavrzlame oko tzv. lex Perković, silnom zahlađenju sa Njemačkom i EK, najavama povlačenja tužbe / Josipović svjesno govori o tužbama iako nema tužbi/, nevjerojatnim ustupcima prema Srbiji i indiferentnosti prema čitavome nizu imperijalnih i krajnje nedobrosusjedskih postupaka te države, prijam kod Britanske kraljice i najavu strateškoga partnerstva sa državom koja je do jučer vodila otvorenu neprijateljsku politiku prema hrvatskom narodu. Držati u svome uredu čovjeka koji negira pravni međunarodni poredak i otvoreno štiti zločin jedne države prema drugim narodima i državama je - skandalozno i za svaku osudu, ali i nanosi ogromne štete ugledu Republike Hrvatske.

VL
OB
Objektivno...
10:46 20.01.2014.

Lijepo ime Dejan..Dejan...Bog ga živio Lijepo prezime Jović...Jović... Bog ga živio Haj neka....neka... haj nek se zna... Savjetnici Dejan & Saša... nije uopće teško pogoditi kako savjetuju precjednika Tako da Sašinog tatu ne treba izručiti na Oktoberfest Dejan? Pa nije nije li se tako zvao i Tuđmanov unuk, onaj bećar? Da tajj nije promijenio prezime Košutić, Jelenić... kako se ono zvaše?

VL
IM
Immanuell
11:42 20.01.2014.

Meni uopće ne smetaju ni Jovići, ni Jovanovići niti ikoji od njih koji većini vas smetaju, ne toliko zbog svojih stavova, to pričajte nekom drugom da vas bole njihovi stavovi, vas boli samo to da Srbi sjede tamo gdje ste si vi smislili da sjede Hrvati. Pa da je potonji i lud, vi bi to opravdali tako da bi rekli, "neka je, naš je". Jović je dao recenziju djela čovjeka koji je ratnim događanjima u Jugovini dao prefiks građanskog rat. Ako se stavite u položaj vanjskih promatrača, iskreno tko je tada znao za nekakve Srbije, Rvacke, Bosne i Ercegovine i Crne Gore?! Nitko ili gotovo nitko, za njih se urušavaja Jugovina u cjelini, a događanja u njoj su si predstavili kao građanski rat u toj zemlji. I mi vrlo vjerojatno posve krivo interpretiramo nečiji drugi rat po svijetu, ali on nama tako izgleda s ove udaljenosti, npr. Budući da je to recenzija takvog djela, što je trebao, pisati pljuvačku kritiku?! Za to nije pozvan, pozvan je napisati recenziju za konkretno djelo intonirano tako kakvo jest, sviđalo se to nama ili ne.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.