'Presuda ne može izbrisati zlodjela četničkog pokreta'
"Iznimno sam neugodno iznenađena presudom Višeg suda u Beogradu o rehabilitaciji ratnog zločinca Draže Mihailovića, poručila je predsjednica.
Komentari 44
Ma ne brini se Kolinda... Meni je drago da su vašljivog bradonju rehabilitirali.... Do sada su vodili četničku politiku a pravili se nevinašcima a sada su tamo gdje pripadaju,... na dnu...
Pa ako je za utjehu... Grabar je izbacila bistru zlocinca iz svog ureda odgovornog za smaknuce Drazana.
Srbi rehabilitirali koljaća četnika a još bi i u Evropu. Karlos, mast i terzijan idite u Beograd proslaviti junačinu Dražu.
To samo govori kakvi su suci ljudi. izgleda da su povodljive neznalice koji vjerojatno znaju postupak ali nemaju dume o ničemu i predaju se u ruke vještacima koji mogu za novce napisati kaj god hoće. tako je i kod nas, evo presuda chf je primjer. Sramota je da se danas u hr moramo vući po sudovima zbog pljačke inozemnih banaka koje su oduvijek nosile figu u džepu.
Volim i poštujem KGK , ALI naša politika je impotentna . Mi se borimo između sebe I tu iscrpljujemo . Tko je doživio u pvih zadnjih 15 godina neku političku Hrvatsku "ofenzivu " ? . Kolinda mijenja stvar ali je je "gore" solo I nije svemoćna Moramo se strpiti još malo I onda "povući vodu "energično I do kraja tako da ne dopustimo nove duge mračne noći kako kaže Dujmović.
E Kolindo, da imaš prava muda održala bi nasušno potrebne govore u Jasenovcu i Bleiburgu - umjesto što se šuljaš oko mjesta pijeteta na kojima hrvatska poglavarka treba reći riječi pojašnjena. A ovako - Kolindo jado!
Žena pisala memoare: rodila sam se, išla u školu, muzla krave, vozila traktor, igrala nogomet, čuvala tuđu djecu, svoju ostavila na čuvanje suprugu, vatala zmije i danas sam precjednica Huuuura Huuuura
Ne slave svi Srbi, jer većina zna ko su bili četnici! Mnogo više zločina počinili su u Srbiji nego u Hrvatskoj! A što se tiče presude, ona ne rehabilituje D. Mihajlovića, jasno je pravno formulisana: sudjenje nije bilo pravično," branilac " mu je dozvoljen tek na sudjenju, nije imao pristup dokumentima koji bi eventualno umanjili krivicu i nije imao pravo žalbe. U presudi se izrekom kaže da pravno kao da sudjenja nije bilo! Dakle to je pravno jasno. Ova presuda ga neće ni jotu pomeriti sa sramnog pijedestala u većini Srba. Zbog toga plediram na smirivanje strasti, jer ni eventualna rehabilitacija poglavnika ne bi promenila njegovu ulogu u stvaranju zločinačke države NDH, ni zločine ustaša, u istoriji...
eto...javila se i karamarkova tajnica.
Draža je u sprezi sa talijanskim fašistima, a i bez njih..., činio strašne zločine prema Hrvatima. No i ovo govno će hrvatska 5. crvenofašistička kolona progutati kako bi i dalje mogli oklevetavati hrvatske domoljube domobrane i ustaše, kojima je jedinii cilj bio hrvatska država, a partizani su se borili za anacionalnu utopiju koja je krvavo završila u ropotarnici povijesti
Hrvatsku doista napadaju sa svim strana. Na našu žalost, Vlada se jako malo bori za sve nas i sigurna sam da su mogli učiniti više po ovom pitanju...
Provokacije našoj prekrasnoj zemlji dolaze sa svih strana. Pokažimo im da nam to ništa ne znači, njegujmo zajedništvo i usredotočimo se na ljepšu budućnost :)
srpski narod je jedinstven u svemu a hrvatski podjeljen u svemu..hrvatskim narodom vlada koalicija skh/4c a srpskim nacionalisti koje naši skh dužnosnici pusaju po potrebi..
Treba se odmaknuti od prošlosti. Oprostiti je teško, ali treba i u oprostu ustrajti. Nećemo krenuti dalje ukoliko se konstantno vraćamo na staro.
Kao što se vidi na portalu,Srbi (u Hrvatskoj ili ne) nikad neće moralno priznati Hrvatsku državu. Oni će uvijek rovariti,kopati i podmetavati trapule da bi srušili Hrvatsku. Što se ono kaže "Svi su isti"
Oni slave svojega Dražu,a mi još uvijek najljepši trg u Zagrebu nazivamo Titovim imenom.
Dobri su Dobbrrii - moj je moj i u zlu i u dobrom- tog se oni drze a cega mi -potkazivanjem- a malo nas je otislo u posljeratno vrjeme a i polako postepeno kasnija a i sada- a mi sa svega sramimo samo sebe ne-E -eee izvinite moji mili malobrojni Hrvati no i oni za koje mislite da su vasi -nasi al nisu to su jos uvjek oni stari jugovici ima ih jos uvjek previse da bi Ljepa Nasa Slobodna bila --Enjih njih se vi odrecite i zabranite im glas a Romima dajte -to to
Konacno dobre vesti
Treba ići korak dalje i zakonski regulirati položaj SPC i Četničke ideologije kao najvećeg zla na svijetu koji su uvalili svijet u prvi svjetski rat a samim tim i u drugi .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bravo predsjednice distancirajte se od tih crvenih i crnih fasista.Cetnik Draza je od danas i sluzbeno antifasista. Znaci od danas su Mesic,Fumic, Milanovi, Josipovic i ini kolege. Kolege kojima smeta domoljublje Hrvata,barjak Hrvata i slavlje Hrvata. Kolege koje pod svakim kamenom vide ustaske zmije i povratak ustastva. Svaka ptica svome jatu leti no mi Hrvati nismo iste ptice ko kolege cetnici.