Kažnjen s 375 kuna jer je napisao 'Jake snage MUP-a idioti'
Objavljujući komentar izrazio je svoj stav prema MUP-u i tako javno ponizio i vrijeđao državno tijelo, odnosno službene osobe na koje se odnosio video zapis - navodi se u javno objavljenoj presudi.
Komentari 35
Za to je ovo "naše" sudstvo jako brzo. Al raznim sanaderima, horvatinčićima, sakupljačima lovačkih trofeja i umjetnina, todorićima i ostalima "poštenjacima" suđenje bude trajalo pedesetak godina.
Jos jedan dokaz da se danas naplacuju kazne samo kada se govori istina. Ona je zabranjena i nepozeljna. Bolje bi bilo da te snage pocnu djelotvorno djelovati pri zastiti granica od stoke koja sece zemljom kao po korzu a ne da maltretira gradane kojekakvim kaznama I glupostima.
stari moj trebao si znati gdje živiš, u nasljednicu jugokomunističke tvorevine s istim mentalnim sklopom i kadrom biranim po tom sklopu, verbalni delikt i cenzura i to..trebao si se zaštititi, fejk profil, internet koji nije na pretplatu, dakle fiksni. Neregistriran broj. Fejsbuk ti je isto cenzurističko govno i ja sam zauvijek izgasio fejk profil čak.
Ako ja kao građanin od kojeg se skida sa plaće (radim u privatnom sektoru) za državne službenike među njima i policija, vatrogasci, zdrastvo, razno razni opčinari itd nemam pravo kritički ništa napisati ukoliko su te službe kritiku zaslužile onda by by
Nemam ništa protiv toga sa se ljude kažnjava ako vrijeđaju državu ili Hrvatsku policiju (na ulici i slično , a ne na društvenim mrežama), ali policija bi trebala imati veće ovlasti na ulici i raditi svoj posao po zakonima. Stvarno ne shvaćam svrhu kažnjavanja čovjeka koji nešto napiše na internetu , a onaj koji na ulici provocira policiju (oni ga samo gledaju jer kao ne smiju mu ništa) ne dobije nikakvu kaznu. Razumijem i podržavam kritiziranje po policiji kada urade nešto glupo i nepotrebno (kao npr. udaranje čovjeka čizmom u glavu dok je na podu na nekom prosvjedu ako se ne varam) ,ali ne podržavam kritiziranje policije kada nešto urade onako kako treba ( npr. Ona baba od prije par godina što je prošla na crveno i odbila se zaustaviti na više poziva policajca)
vadjenje hr zastave iz vagine na jednoj predstavi je normalno? to je kritika drzave ili vrijedjanje? pa nikome nista, jer se zna da oni mogu sve!
haha, naravno,, bozinoviceva "ekipa" jos koristi zakon po kojemu se ovo kaznjava sa "sto njemackih maraka preracunato u dinare")))))))ovakve idiotarije sa koristenjem starih, ma prastarih zakona se moze vidit samo tu u hrvatskoj,,
jake snage plenkovica i cirkusa koji se zove sabor, idiots!
udruga idijota je podnjela tužbu jer se spominju u istoj rećenici u kojoj se spominje i polis?
Mladena M. iz Koprivničko-križevačke županije s 375 kuna. ,Pre malo !
Da je to napisao u Njemackoj, SADu ili Svici. 375 Kuna bi mu bilo za jedno slovo.
Ja kao običan građanin nesmijem ni spomenuti policiju a isto ta policija može vređati ,nazivati me raznim imenima, djete mi biti blizu bombe pozivati me na fizičke obračune to je u redu je oni smiju a da i majku mi smiju vređati. Gospodo policajci veliki i mali kakav je to zakon zar smo se 90zato borili da bi nas razni maleni policijski šefovi držali za budale drugog reda. Ima tu i nasilja nad djetetom eto hvala bogu dobio pismeno to nije bitno. Gospodo novinari ako čitate slobodno se obratite da vam ispričam priču pa i dokažem i javno prozovem određene ljude pa nek sude, jer eto njihova unutarnja kontrola to sve negira ali tu je u pitanju i malodobno djete koje igrom slučaja bilo blizu bombe. I ispada da nisam jedini kojem se papiri skrivaju veliki pozdrav šefu koji eto to skriva i štiti i putem mog odvjetnika kaže biti će uredu samo da šutim. Ja vas pitam nije li to za kaznu, ne jer nijedan puk nezna zakone jer smo seljaci. Hvala vam prekaljena gospodo da ste me naučili u kojoj zemlji živim za koju zemlju sam 90bio spreman poginuti. Da imamo je gospodo ali ne onakvu kakvu smo htjeli.
evo i tu cu opisat,,onoj "becar" za vrijedanje drugarice redarstvenice" dobije 2000kuna globe,valjda po nekom novom zakonu, a ovaj dobije pa prastarom kaznu od 100 njemackih maraka preracunato u dinare,, koliko to zasebnih sudova i njihovih "sefova" imamo u hrvatskoj, uz naravno one "najbolje osjecke suce"?pa nije onda ni cudo da ministar pravosudja nemoze uvest red u sudove kad ni nezna koliko ih ima vec"udruzenih" ili koliko u privatnom vlasnistvu?)))))
Ma kako to ljudi! MUP je star hrvaski izraz za ..... !! A da je upotribia fasisticki ZDS umisto MUP bilo bi sve OK....
Pa čovjek rekao istinu! Čemu kazna
Lažeš
Neka pokusaju udbasicu maju sever i smece iz sorosovskih udruga koji ih prikazuju huliganima i lopovima ako su pravi policajci...jos to i dojave sorosovom guardianu i cnn-u...
sudstvo u svom punom sjaju i velicini. bravo! P.S. hocu li i ja sada biti kaznjen zbog sarkazma?
Da klasični gastarbajter. Kada dođe na Balkan misli da može sve l. Vrijeđati i pljupati kako hoće. Voze se koliko ide auto. A u švabiji manji od makova zrna. Teraj u Pržun barem 6 mj.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Najcrnje je u ovom slucaju sto su se doticni prepoznali! Znaci, oni su uvrijedili sami sebe.