Karamarko: Njima je svaki drugi ministar u sukobu interesa
– Zamislite što bi se dogodilo da su u pitanju bili ministri HDZ-ove vlade, to bi sve treštalo i pljuštale bi ostavke, ne znam što se sve ne bi događalo – tvrdi predsjednik HDZ-a.
Komentari 33
Partija je uvijek bila mafija i to ona najgora.
Da je samo sukob interesa , oni su u sukobu sa samim sobom a bogami i zakonom
Oni su u sukobu sa Hrvatskim narodom koji ih je izabrao.
upotpunosti se slažem s karamarkom i pitam se zasto i ostali ministri i pomoćnici nisu izmjereni onim istim metrom kojim je izmjerena mirela holy
Mislim da gradjane ne interesira jesu li su farabuti sta koriste drzavu i vlastite pozicije u politici, lijevi ili desni, sta se mene tice, ispitala bi im imovinu i financijsku situaciju svima, i lijevima i desnima, prije i nakon politicke karijere.
e moj karamarko kad ti shvatiš da je za politiku najbitnije imati svoje medije i svoje pravosuđe tj mediji te razapinju a pravosuđe privodi u lisicama a onda opet to mediji razvlače po potrebi onih koji ih kontroliraju eh..lagano štivo..nije bez veze predsjednik zaposlio radmana na htv i predao se u ruke n.paviću sa jutarnjim slobodnom globusom itd..
.Koga on obmanjuje? . Toliko bolesno bizarno ! Da ne mogu komentirati ! . Pola vlade u kojoj je sjedio i dični šef HDZ-a je u zatvoru, njemu , kao ministru policije usprkos, a on blebeće o sukobu interesa. Naravnoresa. Naravno da Šegona i sve šegone treba prokazati i primjereno kazniti,naravno da stranačka iskaznica nije mjerilo nečijeg poštenja ili nepoštenja, ali gdje je HDZ u toj priči? U 18 god. vladavine samo pljačka i kriminal, od Franje Tuđmana nadalje, a i Karamarko bi mogao reći koju o zemljištu svog oca koji je jedino uspio prenamijeniti poljoprivredno zemljište u građevinsko ,jedini. Simptomatično, zar ne? A što s plagijatom njegove desne ruke Milijana Brkića? Itd,itd. .
bi li on bio lošiji premjer od ovoga ne vjerujem da bi
– Zamislite što bi se dogodilo da su u pitanju bili ministri HDZ-ove vlade, to bi sve treštalo i pljuštale bi ostavke, ne znam što se sve ne bi događalo – tvrdi predsjednik HDZ-a. -------------------------------------- A dobro zaštoti Karamarko jasnono i glasno ne kažeš zašto je to tako? Zašto ne kažeš da udbaška hobotnica koja je omotala Hrvatsku jedinu prijetnju svojoj vladavini vidi u HDZ-u, a budući da su se za vrijeme rata, dok smo mi ratovali ono obogatili, a još i prije rata su ukrali 13 milijardi dolara, pokupovali medije i guraju svoje verzije priče, prema kojima je za sve kriv HDZ, a oni su svi fini, lijepi, pametni i pošteni.
I to kaže ministar iz vlade od koje si skoro jedini ministar koji još nije završio u remetincu hehehhe ali to ne kaže da nećeš završiti i ti u zatvoru,karamarko svi ste vi iz istog kalupa samo drugo pakovanje, samo druge boje imate i boli vas ..... za nas obične Hrvate!!!!!!!!! Mafijo jedna!!!!!!!!!!!!!!!
A HDZ-u u zatvoru hehe I to zajedno s premijerom ...
E moj crni marko A zamisli kad bijelac u americi kaze crncu "nigga", odmah riskira prijavu.za rasizam. Ali kad crnac kaze bjelcu "whitey" nikom nista. Sto mislis zasto je to tako? Pokusaj pogodit iz tri puta. Jesi? Bravo! A sadad samo zamijeni bjelca sa hdzovcem i rasizam sa.pljackom.
HDZ o sukobu interesa hehheheheheee zar misle da svi imamo kokošju pamet pa se ne sjećamo kakve nam je novcane ,verbalene,moralne i ine "transakcije" priređivao taj isti hdz fuj
o zemljistu ni rijeci, o milijanu brkicu i tim lopovlucima ni rijeci, al mu se prividjaju petokrake, komunjare. pod hito trazi doktora, slabo zi je
Marcro, tko je to obranio zemlju? Hdz? Pozitivnu Cinjenicu da su tada bili na vlasti poništava činjenica da su za to vrijeme počinili najveće pljačke. Pobogu pa bivsi predsjednik vaše stranke je jedini u rh osuđen za ratno profiterstvo. Daa imate išta u glavi i bar malo obraza samo zbog te činjenice rat ne bi ni spominjali. Ostavi se demagogije nije hdz obranio drzavu nego narod. Tko je uveo zemlju u eu, nato? To ti sudiš po onoj "moje je moje, a vaše je naše", ha? Demokratizacija zemlje!? Buahahaha! Za to je više zaslužna eu nego itko u ovoj zemlji.
Vaši ministri i premijer su u zatvorima, i iz tih razloga nemojte komentirati što rade drugi već nastojte sačuvati ugled HDZ-a,jer protiv strane vodi se sudski postupak sa veoma ozbiljnim tužbama o milijunskim krađama, odnosno o uništenju gospodarstva u svi granama.
Jel ima netko u ovoj drzavi tko bi uradio nesto u cast naroda pa stao ovoj lopovskoj bagri sdp-ovaca i hdz-ovaca na kraj. Dali imamo mi u drzavi nekakvu instituciju koja moze nesto poduzeti po tom pitanju i takve locirati,uhititi i predati??
Tragično je da iz ovakve 'uspjehe' trenutne vlade Karamarko ovime u biti reklamira SDP jer su debelo poboljšali prosjek od prošle vlade. Sad je samo svaki drugi ...
Marko, neki od nas nisu zaboravili ni one MILIJARDE iz dubrovacke banke a kamoli stvari koje su se desavale nakon te pljacke. Neke od najgorih, najpodmuklijih i najocitijih otimacina su se desile dok si ti bio prvi policajac u drzavi. E sad, ili si intelektualno zakinut, ili si drzao svjecu nekome pa zato "nisi nista vidio"- ne znamo. Al svakako bi se trebao vise angazirati na pitanju rekonstrukcije zatvorskih ustanova i slicno. zlu ne trebalo, if you know what i mean..!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Tja, nisu samo ministri u sukobu interesa. Sam premijer vodi listu skoro svih članova vlade koji sudjeluju u nedopuštenim aktivnostima. Ne neće DORH sigurno bez dozvole krenuti u istraživanje, naročito sada kada je Bajiću reizbor, a SDP ga treba ponovo odabrati...