Kakva je razlika između Remi koja bi zabranila Thompsona i branitelja koji brane Klasića? Nikakva! Propagatori su jednoumlja
Lijevi politički aktivist Zoran Pusić i glazbenica Mirela Priselac Remin u Thompsonu vide samo ideološkoga neprijatelja kojemu bi oduzeli pravo na slobodu (umjetničkog) izražavanja. Pritom je indikativno to da se oboje smatraju autoritetima za javni moral, osobama koje određuju što se u javnosti može govoriti, pjevati i slušati.
Komentari 109
Loš odabir za usporedbu. Klasnić , pusiç propagiraju yugo vrjednosti, yugo laži, na trošak države. 2. Profesor ??? , kojeg plača država, predaje studentima laži i krivotvorine na štetu države. Gostuje na TV o trošku države.
Odličan je bio potez zabrana Klasiću. Ne slažem se s tezom u tekstu!
Napokon se ljudi i novinari ne boje napisati istinu i ukazivati na licemjerstvo tobože naprednih i pametniji koje svakodnevno svjedočimo.90% medija je lijevo orjentirano i ovakvi tekstvovi su zraka sunca u medijima
Ja još i mogu razumjeti Pusića. On je relikt prošlosti, ukorijenjen u jednoumlju. Ali ne razumijem mlade ljude koji imaju isto takve stavove, što njih motivira? Ako je to samo stvar lijeve ideologije, onda je zbilja pogubno...
Primjećujem da je ovdje bilo puno više komentara...koji svi nestadoše. Zanimljivo, a tekst je upravo o tome...
Zašto ste tek sad progovorili kad cijela Dalmacija zna da Radio Dalmacija cenzurira sve Thompsonove pjesme i to već desetljeće!? Kad braniteljske udruge ne žele da Klasić negdje govori to je zbog tog što u Zakonu piše da je kažnjivoo blatiti dignitet Domovinskog rata, a on je činio upravo to. S druge strane, komunistički "komesari", po riječima same Prelac žele "zabraniti osobu" uopće i u cijelosti iz razloga što se njima i njihovoj ideologiji ne sviđa. Isti ti licemjeri, sutra će odvojiti "lik od djela" kod npr. Matanića, kao što raščlanjuju lik, djela i ideje bravarove. Istovremeno pričaju o toleranciji, prebacujući drugima fašizam dok koriste metode crvenog fašizma.
Nije isto zabraniti pjesmu i širenje laži. A Klasić širi laži i to potpuno svjesno i namjerno.
Više se ljudi okupi oko prometne nesreće nego na koncertu te El mentale
Da su Pusić i Klasić građani jedne sređene demokratske velesile, bili bu u istoj pravomočno osuđeni zbog špijunaže i veleizdaje, sidili u zatvoru ili bi se skrivali po Rusiji, Ekvadoru ili Venezueli.
Kad ljevacima daš gumicu u ruke pa što god domoljubno napišeš, bez ijedne uvrede, izneseš samo svoje mišljenj, on brišu li ga brišu i djele žute. Stoga još jednom, zbog dotične Remi, vjerovatno kako izgleda Brnabićkine kolegice, mladost nam idee na cajke i posjećuju kafanske večeri.
Velika razlika je sto se Klasic i Jakovina na svakom koraku trude rastociti ovu našu mladu državu iako ih ta ista drzava plaća, a mpt je voli i ne trazi nista zauzvrat.
Daj mi nađite kada je i gdje Marko Perković nekome branio koncert i pjevanje? Dok ovi paraziti non stop lupetaju i dociraju... Već su stvarno jadni i smiješni.
Tipično Tito-Jugend ponašanje... Pa ko je njoj uopće dao da bude u žiriju Porina? Ja ću bojkotirati Porin, dok taj koji je nju stavio u žiri ne odstupi...
Da nema ovakvih patetičnih moraliziranja neki pojedinci s naše estrade bi ostali zameteni prašinom. Ovo je više vapaj upomoć za revitalizacijom karijere nego udar na Thompsona
Klasić i Remi su u službi sanu2, svjesno ili nesvjesno.
...Elemental nepogoda.
Daleko veće zlo su naši mediji koji su u rukama naših neprijatelja, a najgori je HRT kojeg smo prisiljeni plaćati, koji bi trebalo privatizirati i osloboditi nas da plaćamo svoje najgore zlo.
Dok ne provedemo, Lustraciju imat će Hrvatska ove neprijate.
Razlika između njih dvoje je u tome što Romi može pjevati i u Beogradu, a Thompson niti u Puli.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Niti Puljak ni Dalija Oreškovic nisu nikakvi liberali. Oni su obični lijevi populisti.